Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Figyelt kérdés
Az történt hogy neha lejartam haverokkal.. megismertem egy sracot aki jo arc volt és még dumaltam is vele fbn mint haver a haverral. Majd volt egy nagyon nagy veszekedes a csaladba ami velem volt meg anyaval es apaval de csak egy felreertes.. majd az a jo arc haverom pont azon a napon megirta hogy nem irkalhat velem tobbet a baratnoje miatt.. majd lementem megint haverokkal es ott volt ez a srac is és igazabol kicsit tavolsagtartobbnak tunt ezutan.. de ugyanugy joban voltunk. Majd mondtam neki h fu ne tudd meg mi tortent es elkezdtem neki meselni ezt a botranyt.. majd ez a bizonyos haverom befejezte a tortenetet és kerdeztem h honnan tudja. Azt mondta h a baratnojenek valami ismerosenek elmondtam. Nem ertettem hogy ki lehetett az mert csak olyanoknak mondtam el akikben megbizok. Majd a mai napon reggel anya oda jon hozzam és mondja hogy batyam baratnoje azt mondta neki hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom. Igazabol eloszor nem ertettem mi tortent majd utana jartam és batyam nőjenek a legjobb baratnőjenek a huga a haverom csaja. Baszottul gaz volt ez a helyzet de most mar ertem hogy honnan tudta haverom a story veget és nem ertem miert kellett engem ugy beallitani mintha en lennek undorito ember? En ugy irtam ra haveromra mint haver a haverra es ő ezt jol fogadta és jol elis dumalgattunk.. de batyam noje azt mondta h en rairtam o meg lekoptatott.. nem ertem miert korulottem forog mindenki elete. A batyam nojenek semmi koze nincs hozzam es egyaltalan nem allok vele semmifele kapcsolatban attol hogy ide koltozott. Nem gondoltam volna hogy idegen embereknek kibeszel engem... szeretnem meghallgatni a velemenyeteket es ha tudtok egy ket tanacsot adni akkor megkoszonnem... nem tudom igazabol mit csinaljak de nagyon fel vagyok haborodva.. ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. mar az idegrendszerem ugy erzem az utolsokat rugja..
2021. márc. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 Snike válasza:

"Ez így mi a halál?" Ha a kedves kérdező szavaival kell élni...

1. Miért van a kérdés a 'halál' kategóriában?

2. Miért nem értek egy szót se a kérdésből?

3. Miért nem tudom még most se, hogy mi van, pedig már végigolvastam a válaszokat?

4. Miért van polgárháború a válaszadók és a kérdező között, egy olyan témáról, aminek (ha jól szűrtem le( nehéz v'ót)), köze sincs a kérdéshez?

2021. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:
xdd hagyjuk
2021. aug. 9. 13:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!