Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Figyelt kérdés
Az történt hogy neha lejartam haverokkal.. megismertem egy sracot aki jo arc volt és még dumaltam is vele fbn mint haver a haverral. Majd volt egy nagyon nagy veszekedes a csaladba ami velem volt meg anyaval es apaval de csak egy felreertes.. majd az a jo arc haverom pont azon a napon megirta hogy nem irkalhat velem tobbet a baratnoje miatt.. majd lementem megint haverokkal es ott volt ez a srac is és igazabol kicsit tavolsagtartobbnak tunt ezutan.. de ugyanugy joban voltunk. Majd mondtam neki h fu ne tudd meg mi tortent es elkezdtem neki meselni ezt a botranyt.. majd ez a bizonyos haverom befejezte a tortenetet és kerdeztem h honnan tudja. Azt mondta h a baratnojenek valami ismerosenek elmondtam. Nem ertettem hogy ki lehetett az mert csak olyanoknak mondtam el akikben megbizok. Majd a mai napon reggel anya oda jon hozzam és mondja hogy batyam baratnoje azt mondta neki hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom. Igazabol eloszor nem ertettem mi tortent majd utana jartam és batyam nőjenek a legjobb baratnőjenek a huga a haverom csaja. Baszottul gaz volt ez a helyzet de most mar ertem hogy honnan tudta haverom a story veget és nem ertem miert kellett engem ugy beallitani mintha en lennek undorito ember? En ugy irtam ra haveromra mint haver a haverra es ő ezt jol fogadta és jol elis dumalgattunk.. de batyam noje azt mondta h en rairtam o meg lekoptatott.. nem ertem miert korulottem forog mindenki elete. A batyam nojenek semmi koze nincs hozzam es egyaltalan nem allok vele semmifele kapcsolatban attol hogy ide koltozott. Nem gondoltam volna hogy idegen embereknek kibeszel engem... szeretnem meghallgatni a velemenyeteket es ha tudtok egy ket tanacsot adni akkor megkoszonnem... nem tudom igazabol mit csinaljak de nagyon fel vagyok haborodva.. ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. mar az idegrendszerem ugy erzem az utolsokat rugja..
2021. márc. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem akarsz veszekedni, vagy mi, akkor mivel adsz okot arra, hogy kibeszéljenek? Gondolom, nem azzal, hogy szorgalmas meg jó tanuló vagy, esetleg sokat segítesz otthon.

Ez a szitu a csávóval rosszul jött ki, komolyan azért, mert nem sikerült megértened, hogy mit is kérnek tőled. Aztán így jártál, a sógornődnek valónak a legjobb barátnője húga fontosabb. Gondolom, milyen jóban lehettek. Gondolom, a rossz viszonyotokhoz sincs semmi közöd. De most komolyan. Miket mondanak rólad? Mert ezutóbbit megérdemelted, ha tetszik, ha nem. De egyébként, tényleg kíváncsi vagyok, hogy vajon miket mondanak.

2021. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező a fiú és a barátnője is félreértette a barátkozásodat. Hiába mondták higy ne üzenj többet és te nem is üzensz, úgy látszik a beszélgetés is zavarja őket. Tehát szerintem ne is beszélj ezzel a fiúval. Igen. Oda mész és mindenkihez beszélsz kivéve hozzá, vagy kikerülöd, vigyázol hogy ne maradj vele kettesben stb.
2021. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
42: Nem ertette felre a baratnője csak egyszerűen betegesen feltékeny tehat ha hozzaszol a palijahoz valaki akkor mar rögtön elakarja tőle venni. Hidd el nekem vannak ilyenek es nem is egyet ismerek. Nem is ertem hogy mi az hogy megtiltja a palijanak h legyenek baratai. Csodalatos bizalom lehet koztuk. Ha valaki rabkent akarja leelni az eletet akkor az ő dontese.
2021. márc. 16. 08:12
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
De a pasi döntése, hogy tűri-e. Te meg tartsd magad ahhoz, amire megkérnek. Nem bonyolult.
2021. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
Ez a része már nem rád tartozik. Legyen ez az ő bajuk.
2021. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
xd
2021. márc. 16. 17:19
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
El se olvastam, mert borzalmas. Ilyet, de inkább ennél jobbat, egy 7-8 éves, esetenként hibás helyesírású gyerek is összehoz. Se nagybetű, se írásjel (mostanában nem divat? Főleg a vessző?), egy szóban tíz hiba, förtelmes. A Barátok közt, mi több, az utolsó, legalja latin-amerikai vagy török szappanopera is művészi forgatókönyv, egy Ingmar Bergman-szintű alkotás ehhez képest. Bár ezer százalék, hogy ennek a zseniális írónak lila gőze nincs arról, ki az az Ingmar Bergman.
2021. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a tanacsokat meg a negativ kommenteket. De a problema megoldodott szoval mostmar nincs semmi gond. A tortenet vége az lett hogy tenyleg beiismerem azt mondtam a fiujanak hogy "szerelmes vagyok beled titokba". Majd tegnap ram irt hogy elgondolkozott es tegnap talalkoztunk es lesmaroltam. A csaja pedig korhazban van ongyilkosagi kiserlet miatt . Ami jo mert ugyebar elejetol ezt akartam. De lenyeg h mi boldogok vagyunk:) ha ti nem lennetek akkor soha nem sikerulhetett volna nekem ez!!! Koszonom a jo tanacsokat!!
2021. márc. 17. 13:56
 49/62 anonim ***** válasza:
Amúgy tök jó, hogy ezzel próbálsz viccelni de rohadtul nem az. Milyen debil állat akarja, hogy a másik ténylegesen maghaljon vagy meg akarja magát ölni? Amúgy a pasidat kihagytad, hogy mi lett vele...
2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Nem hiszek neked. Már hazudtál eleget. Ezt mindenféleképpen megcsinálta volna, és ezt te találtad ki nem mi.
2021. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!