Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Figyelt kérdés
Az történt hogy neha lejartam haverokkal.. megismertem egy sracot aki jo arc volt és még dumaltam is vele fbn mint haver a haverral. Majd volt egy nagyon nagy veszekedes a csaladba ami velem volt meg anyaval es apaval de csak egy felreertes.. majd az a jo arc haverom pont azon a napon megirta hogy nem irkalhat velem tobbet a baratnoje miatt.. majd lementem megint haverokkal es ott volt ez a srac is és igazabol kicsit tavolsagtartobbnak tunt ezutan.. de ugyanugy joban voltunk. Majd mondtam neki h fu ne tudd meg mi tortent es elkezdtem neki meselni ezt a botranyt.. majd ez a bizonyos haverom befejezte a tortenetet és kerdeztem h honnan tudja. Azt mondta h a baratnojenek valami ismerosenek elmondtam. Nem ertettem hogy ki lehetett az mert csak olyanoknak mondtam el akikben megbizok. Majd a mai napon reggel anya oda jon hozzam és mondja hogy batyam baratnoje azt mondta neki hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom. Igazabol eloszor nem ertettem mi tortent majd utana jartam és batyam nőjenek a legjobb baratnőjenek a huga a haverom csaja. Baszottul gaz volt ez a helyzet de most mar ertem hogy honnan tudta haverom a story veget és nem ertem miert kellett engem ugy beallitani mintha en lennek undorito ember? En ugy irtam ra haveromra mint haver a haverra es ő ezt jol fogadta és jol elis dumalgattunk.. de batyam noje azt mondta h en rairtam o meg lekoptatott.. nem ertem miert korulottem forog mindenki elete. A batyam nojenek semmi koze nincs hozzam es egyaltalan nem allok vele semmifele kapcsolatban attol hogy ide koltozott. Nem gondoltam volna hogy idegen embereknek kibeszel engem... szeretnem meghallgatni a velemenyeteket es ha tudtok egy ket tanacsot adni akkor megkoszonnem... nem tudom igazabol mit csinaljak de nagyon fel vagyok haborodva.. ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. mar az idegrendszerem ugy erzem az utolsokat rugja..
2021. márc. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
Eriggymá xd
2021. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Ez kajak bolond 🤣🤣🤣
2021. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Nahhh látod mondtam h jól megkellett volna téged tépni :D aztán nem pattogtál volna...


Kötve hiszem h ez megtörtént...


Mellesleg ha te elszedted a hapit akkor más is elfogja tőled hiába " adod meg amit kér" mit? Egy tábla csokit? :D mert kb 16 évesek lehettek naon max...

2021. márc. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:

58: XDDD lemaradt a koszones esetleg "tavesz baktalo"?


Egyébként eléggé felszínesen itéled meg az embereket. Nyilvan én is mérges lennék ha valaki elvenné a palimat. De ha a palid elkezd mas nok fele nezegetni akkor az valoszinu azert van mert nem erzi jol magat a kapcsolatban.


Örülök hogy sikerült téged annyira felidegesítenem hogy láthassam a valódi arcod.


Jó az itélőképességem és most már tökéletesen tudom hogy mire van szükséged.

Adok par tanacsot. Ismerd el hogy az életednek semmi értelme és soha semmit sem fogsz elérni az életben. Unalmas vagy és senki sem fog rád úgy nézni ahogy kellene. Ismerd el hogy sokkal rosszabb vagy annál amilyennek hiszed magad. Aztán kezdj el gondolkodni az életeden. Te tényleg így akarsz élni? Ha igen akkor nem vagy több egy alja embernél. Fogadd meg a tanácsaim. Te a szakadék szélén vagy. Hátrálj egyet vagy indulj el előre:)

2021. márc. 17. 21:15
 55/62 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, ne haragudj, de veled is csak többen vagyunk.

Elkanyarodtunk a kérdéstől, vagyis nem is kérdeztél, jöttél kamuzni, meg a többeket idegesíteni, te pedig jót röhögsz.

Egyedül tálaltad ki a storyt vagy vannak testvéreid is?

2021. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Drágám! Ide figyelj itt mindenkinek joga van a vélemény nyilvanitasra. Te voltal a rosszindulatu aki elkezdte ezt a vitat és azzal vagtal fel hogy te hogyan vered meg a másikat. Nem vagy tisztaban a dolgokkal de amilyen jelzoket irtal nekem azok is buntetendők és még mindig azzal a véleménnyel vagyok hogy lökött vagy ha ilyenekkel mész a rendőrségre. A kommentemet nem töröltem hisz nem is tudom hogy kell. Szerintem eltavolitottak. Engem nem érdekelnek a gyerekeid de ha már rendőrség ide vagy oda akkor szerintem nekem lenne jogom oda menni. Mivel csunya dolgokat mondtal rolam. De a velemenyem nem valtozik hisz alkalmatlannak tunsz gyerek nevelesre. Leirod hogy hogyan vertel agyon masokat. Normalis vagy? Gyerekeidet agresszióra tanitod? Figyelj menj nyugodtan a rendőrségre de ne felejtsd el mondani azokat sem amiket irtal. Meg nem ertem mi a feljelentes celja? Elmondtam a velemenyem rolad? Néha fáj az igazság:)
2021. márc. 18. 09:50
 57/62 anonim ***** válasza:
Pasizás helyett inkább a nyelvtant gyakorold, mert nem tudsz írni.
2021. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Nem pasiztam:) nem itelkezem tenyleg jol jonne a nyelvtan. Nem irok helytelenül de fogalmazni egyaltalan nem tudok. Mindig bajban vagyok a hosszabb szovegeknel. Ami a legfobb gond pedig hogy nem igazan tudom erzekelni hova kene tenni a vesszot. Persze nagyjabol tudom de ha meg szar helyre teszem sokszor akkor meg égő ha meg nem teszem ki mindenhova akkor pedig erthetetlen.
2021. márc. 18. 10:32
 59/62 anonim ***** válasza:
60%
Komolyan, te most itt trollkodsz egy gyerekkel? Azért ne süllyedjünk már egy szint alá. Kicsit kettyós, kamuzott is egyet nagy unalmában, de te meg már csak kiröhögteted magad ezzel. Ne a nemlétező gyerekeiddel próbáld már ijesztgeni, le is szrja és szánalmas is. Nagypofájú hlyegyerek, mint a legtöbb, ennyi a sztori. Agyvérzést ne kapj már tőle... 🙄
2021. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
Minnel tobbet foglalkozol velem és minnel tobbet irsz annal jobban latszik h milyen buta vagy. Latszik nem a mai rendszerben nottel fel. Azert ennyire nincs korlatozva a velemeny nyilvanitas joga. Gondolj bele hogy kint szaladgalnak a bunozok te meg bemesz sirva h valaki alkalmatlan szulonek tart teged. Ember ilyenek mondasz h te megtepted ezt meg azt. Lek*rvaztal random valakit? Na es akkor megegyszer megkerdezem normalis vagy? A gyerekeidet is majd erre tanitod hogy tepjek meg a tarsaikat? Inkabb informalodj hogy hatha ragad beléd egy kis jó modor és rajössz mi az a kommunikacio. Az erőszak nem megoldás semmire. Ha te ezt epp esszel nem tudod felfogni és esetleg utod a gyerekeidet vagy ezt tanitod nekik és ugyanugy ok sem lesznek tisztaban a kommunikacio fontossagaval akkor gratulálok! Itt most nem arrol van szo hogy te jelentgetni akarsz hanem az eszed elment mas videkekre. Nezz magadba es valtozz meg és ne ilyen dolgokat adj at a gyerekeidnek. Foleg hogyha valaki olyan eletmodot él akkor sem mondjuk rá h k*rva ri*anc stb. En egy evig rendeszetre jártam és ezek a szavak is ragalmazasnak minosulnek. Informalodhatnal egy kicsit.
2021. márc. 18. 12:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!