Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Figyelt kérdés
Az történt hogy neha lejartam haverokkal.. megismertem egy sracot aki jo arc volt és még dumaltam is vele fbn mint haver a haverral. Majd volt egy nagyon nagy veszekedes a csaladba ami velem volt meg anyaval es apaval de csak egy felreertes.. majd az a jo arc haverom pont azon a napon megirta hogy nem irkalhat velem tobbet a baratnoje miatt.. majd lementem megint haverokkal es ott volt ez a srac is és igazabol kicsit tavolsagtartobbnak tunt ezutan.. de ugyanugy joban voltunk. Majd mondtam neki h fu ne tudd meg mi tortent es elkezdtem neki meselni ezt a botranyt.. majd ez a bizonyos haverom befejezte a tortenetet és kerdeztem h honnan tudja. Azt mondta h a baratnojenek valami ismerosenek elmondtam. Nem ertettem hogy ki lehetett az mert csak olyanoknak mondtam el akikben megbizok. Majd a mai napon reggel anya oda jon hozzam és mondja hogy batyam baratnoje azt mondta neki hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom. Igazabol eloszor nem ertettem mi tortent majd utana jartam és batyam nőjenek a legjobb baratnőjenek a huga a haverom csaja. Baszottul gaz volt ez a helyzet de most mar ertem hogy honnan tudta haverom a story veget és nem ertem miert kellett engem ugy beallitani mintha en lennek undorito ember? En ugy irtam ra haveromra mint haver a haverra es ő ezt jol fogadta és jol elis dumalgattunk.. de batyam noje azt mondta h en rairtam o meg lekoptatott.. nem ertem miert korulottem forog mindenki elete. A batyam nojenek semmi koze nincs hozzam es egyaltalan nem allok vele semmifele kapcsolatban attol hogy ide koltozott. Nem gondoltam volna hogy idegen embereknek kibeszel engem... szeretnem meghallgatni a velemenyeteket es ha tudtok egy ket tanacsot adni akkor megkoszonnem... nem tudom igazabol mit csinaljak de nagyon fel vagyok haborodva.. ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. mar az idegrendszerem ugy erzem az utolsokat rugja..
2021. márc. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
35: koszonom hogy igy erzed de szerintem pofonra semmi szukseg es attol hogy nem vagy a helyemben es nem tudod milyen szar mikor mar egy pillanat nyugtod nincs mert mindenki a te eleteddel van elfoglalva és ahelyett h ennel is jobban elb*sznad a kedvem inkabb lepj tovabb és valaszolj masnak
2021. márc. 15. 15:58
 32/62 anonim ***** válasza:
69%

Ja hát ha fáj az igazság akkor sajnálom.


Ha balhézol ne csodálkozz h " mindenki veled foglalkozik"

2021. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 A kérdező kommentje:

38: Azta XDDDD csávó èn azt hittem h én elég gagyi vagyok de koszonom azt a rengeteg onbizalmat amit kaptam toled hiszen mostmar tudom hogy nalam is van szarabb ember.


Miert tapadtam volna ra a palijara a pali csak azt mondta h irasba ne beszeljunk. Meg amugy is csak random szarokrol beszeltunk. Olyanokat irtam neki amik arrol szoltak h pl miert hulyek a feministak vagy h miert vagyok ehes. Nem is beszeltem vele sokat.


Egyebkent akik lanyok ott vannak azokkal is ugyanugy baratkozok. De egyebkent a fő temaja nem is ez amit leirtam hanem az h miert kell ketszinuskodni es ezek csak azert vannak ott h lasd az egesz tortenetet.

2021. márc. 15. 16:10
 34/62 A kérdező kommentje:
Miert balheztam volna? En se haveromnak es se a nojenek nem artottam. Ment a szarkavaras amit egy olyan ember folytatott akivel egy hazban elek. Miert nem allt elem es tisztazta le velem a dolgokat es miert engem kellett szarnak beallitani? Tiszteletben tartom masok kapcsolatat es nem szeretek bele minden masodik a paliba. Nem tudom hany evesek vagytok de ha nektek az eleteteket az hatarozta meg eddig hogy mire tudtatok raulni vagy mibe rakhattatok bele akkor elegge lecsusztatok az eletrol. Felszinesen itelitek meg a dolgokat. Lefogadom 1 db mondat utan mar arrol kezdtetek el fantazialni hogy mi volt az ami nem tortent meg. Szanalmas vagyok es en ezt beismerem de nem azert mert vannak fiubarataim. Nektek is a jobb elet erdekeben kene tennetek egy lepest amit azzal kene kezdenetek hogy elismeritek hogy ti is szanalmasok vagytok. Nem tudom hogy kerult beletek ennyi rosszindulat. Full idegesen kiirtam ezt a szart hogy hatha valaki ad valami remek tanacsot. Nem gondoltam volna hogy ez lesz belole. Sajnalom a kellemetlenseget.. ennyit akartam.
2021. márc. 15. 16:19
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy házban éltek akkor te miért nem álltál oda??? 🤣🙄👏🙄👏


Ez nem rosszindulat ez az igazság.


Ha akkora kemény vagy ne itt keménykedjél hanem húzzál át oda akivel bajod van azt mondd meg. Te se vagy különb sőt!!!


Nemhogy a háta mögött ugatsz de még netre is kiírkálod



Röhely

2021. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem értem miért nem a saját paliddal foglalkozol?


Mit érdekel a másik téged?

2021. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

"ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. "



Ha oda állsz? Miért félsz ennyire? Itt akkora szád van...


Szerintem pont kvára nem miattad fogja kidobni ekkora mellénnyel ne legyél amúgy.


Azért mert írkálsz valakinek attól nem a haverod ... Mert nem akar bunkó lenni és vissza írt.


Én is írok neked de nem vagyok a haverod.. bocs

2021. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Nem kemenykedni akartam csak velemenyt mondtam. Csak nem akarom kavarni a szart mert a haver az haver. Nem ugy ismertem meg h random rairtam hanem elobe mert volt egy kozos ismerosunk es még ő szolitott le es rola dumaltunk es még ő kerdezte meg h leszunk e haverok. Nem ragaszkodom hozza csak annyi baj van hogy egyszerre nem tudunk ugyanabba a tarsasagban ott lenni. Es ez az ami zavar. Ennyi.
2021. márc. 15. 16:57
 39/62 A kérdező kommentje:
De rendben van! Koszonom az eddigi valaszokat de itt szeretnek pontot tenni a vegere mert ez inkabb mar veszekedesbe fordult at. Veszekedni pedig nem szeretek. Szoval legyen szep napotok:)
2021. márc. 15. 17:02
 40/62 anonim ***** válasza:
100%

#49 A neveletlen, tirpák 15 éves lánykák is így írnak, gondolom menőnek hiszi ezeket a szóhasználatokat, meg most azt hiszi ő sz_rta a spanyolviaszt és csak körülötte forog a világ. De annyira mégse felnőtt, hogy a problémáját megoldja, helyette idejön sírni.

Kérdező, nem kell minden pasira rámászni, és akkor nem lesz ez. Gondolom ez valami isten háta mögötti kisváros lehet, hogy mindenki valakinek a valakije... a testvéred barátnőjének a legjobb barátjának a húgának a legjobb barátja, a te haverod testvérének a haverjának a húga... mi van??? kb. ennyiből állt az egész... Én se a fővárosban lakom, de azért ilyen beltenyészet nálunk sincs. Lehet haveri kört kéne váltanod, ahol a haverod testvére nem a bátyád barátnője. Problem solved.

2021. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!