Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Figyelt kérdés
Az történt hogy neha lejartam haverokkal.. megismertem egy sracot aki jo arc volt és még dumaltam is vele fbn mint haver a haverral. Majd volt egy nagyon nagy veszekedes a csaladba ami velem volt meg anyaval es apaval de csak egy felreertes.. majd az a jo arc haverom pont azon a napon megirta hogy nem irkalhat velem tobbet a baratnoje miatt.. majd lementem megint haverokkal es ott volt ez a srac is és igazabol kicsit tavolsagtartobbnak tunt ezutan.. de ugyanugy joban voltunk. Majd mondtam neki h fu ne tudd meg mi tortent es elkezdtem neki meselni ezt a botranyt.. majd ez a bizonyos haverom befejezte a tortenetet és kerdeztem h honnan tudja. Azt mondta h a baratnojenek valami ismerosenek elmondtam. Nem ertettem hogy ki lehetett az mert csak olyanoknak mondtam el akikben megbizok. Majd a mai napon reggel anya oda jon hozzam és mondja hogy batyam baratnoje azt mondta neki hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom. Igazabol eloszor nem ertettem mi tortent majd utana jartam és batyam nőjenek a legjobb baratnőjenek a huga a haverom csaja. Baszottul gaz volt ez a helyzet de most mar ertem hogy honnan tudta haverom a story veget és nem ertem miert kellett engem ugy beallitani mintha en lennek undorito ember? En ugy irtam ra haveromra mint haver a haverra es ő ezt jol fogadta és jol elis dumalgattunk.. de batyam noje azt mondta h en rairtam o meg lekoptatott.. nem ertem miert korulottem forog mindenki elete. A batyam nojenek semmi koze nincs hozzam es egyaltalan nem allok vele semmifele kapcsolatban attol hogy ide koltozott. Nem gondoltam volna hogy idegen embereknek kibeszel engem... szeretnem meghallgatni a velemenyeteket es ha tudtok egy ket tanacsot adni akkor megkoszonnem... nem tudom igazabol mit csinaljak de nagyon fel vagyok haborodva.. ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. mar az idegrendszerem ugy erzem az utolsokat rugja..
2021. márc. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:
Azta najo szerintem mindenki mashogy ertelmezte ezt a tortenetet... sajnalom a fogalmazassal mindig is gondjaim voltak. Szoval leirom erthetobben. Tehat voltak haverjaim és gyakran lejartunk stb es feltekeny tipus volt az egyiknek noje. Majd batyam nője ismerte haverom nojenek a tesojat és kiderult az en kis eletemet ő elmondja masoknak ugy hogy igazan nincs koze hozza. Majd batyam nojenek a legjobb baratnojenek a huga dumalni kezdett h en irkalok a palijara. Kozben csak a haverom volt. De batyam noje vette a faradtsagot h anyamnak azt mondja h en idegen csavokra irkalok ra ugy h van baratom. Egyebkent valaki irta h ne baratkozzak ellenkezo nemu emberekkel. De igazabol sztm gyerekes faszsag ha valaki ennyire feltekeny. A palimnak is vannak lanybaratai és ja én 14 evesen még feltekenykedtem de par honap alatt kinottem mert rajottem h hulyeseg es megbizok a baratomban.
2021. márc. 15. 15:09
 22/62 A kérdező kommentje:
24: teso ez bevallom erdekes helyzet. Miutan elmondta h ne irjak neki én nem is irtam és tiszteletben tartottam a donteset. De ő is benne van a barati korombe es ugyanugy lejar és mivel nem voltunk rosszba ezert beszelgettunk mert ez emberi dolog egy tarsasagban. Na es vannak lanybarataim is de én nem aszerint valogatom a barataimat hogy mi van alatta hanem h kivel jovok ki jol.
2021. márc. 15. 15:13
 23/62 anonim ***** válasza:
79%
Csak a lényeget, le tudnád írni, ez még mindig nagyon kusza.
2021. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
59%
Az is egy felszínes primitív, aki szerint ellenkező neművel ne barátkozz, ilyenekre nem kell hallgatni.
2021. márc. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 A kérdező kommentje:
27: jo akkor még rovidebben a lenyeg az hogy Batyam noje az en szemelyes veszekedeseimet elpofazza idegeneknek és még anyamnak is szarnak allit be és rohadtul idegesit h beleszol az eletembe és csinalja nekem a vitakat anyammal
2021. márc. 15. 15:17
 26/62 anonim ***** válasza:
83%

Látod nem is érted miről beszélünk. Nem az ítam hogy ne barákozz. Azt írtam hogy ha barátkozol akkor ne lepődj meg ha felüti a fejét a féltékenység.

Sértődés helyett állj ki magadért. Menj oda tesód baratnojéhez és mondd neki higy te csak haverkodtál, nem gondoltad higy félrérti a "haverod".

2021. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
De ez az egész abból lett, hogy nem értesz a szóból. A csaja féltékeny és mivel ő a fontos neki, nem pedig te, ezért megkért, hogy hagyd. Te meg nem értesz a szóból. A bátyádnak meg a csajának meg mondd meg, hogy zavar, hogy kibeszélnek a hátad mögött. Ne legyél már ilyen értetlen! Nem te vagy a világ közepe, csak valószínűleg gáz ahogy viselkedsz és azt beszélik, hogy hülyét csinálsz magadból.
2021. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
32. köszi a tolmácsolást
2021. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
32:hogyne én nem értek a szóból.. az elobb is leirtam h en tiszteletben tartottam a donteset es nem irtam neki tobbet de most akkor ha ugyanabba a barati tarsasagba van akkor kezdjek el gyerekeskedni és nézzem levegőnek? Ha nem én vagyok a vilag kozepe akkor legyszives mondd mar meg hogy miert mindig velem van elfoglalva mindenki? Nem vagyok nyomulos tipus es ha a csaja el is olvasta a chatet akkor bizonyara latta hogy nem tortent semmi. Csak aztan a semmire feltekenykedik.
2021. márc. 15. 15:44
 30/62 anonim ***** válasza:
83%
De nem értettél a szóból, mert nekiálltál, hogy "jaj, ne tudd meg mi történt". Szóval mit tartottál te tiszteletben? A figyelmét akartad? Megkaptad. Összesúgnak a hátad mögött, hogy nem elég, hogy balhézgatsz otthon, még játszanád az áldozatot is, ba a bátyád meg a nője nem mondanák el, hogy azért nem kell annyira sajnálni téged, mert csinálsz ám dolgokat. Ennyi a sztori. Ne más legyen már a rossz, mert nem akarja, hogy te dumálgassál a csávójával. Sírjál a sajátodnak. Ha kicsit visszavennél, akkor talán nem beszélne a hátad mögött senki arról, hogy milyen dolgaid vannak. Vagy szégyelled, amikor megmondják rólad, hogy miket csinálsz? Akkor ne csináld.
2021. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!