Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Mit gondoltok ez igy mi a halál?

Figyelt kérdés
Az történt hogy neha lejartam haverokkal.. megismertem egy sracot aki jo arc volt és még dumaltam is vele fbn mint haver a haverral. Majd volt egy nagyon nagy veszekedes a csaladba ami velem volt meg anyaval es apaval de csak egy felreertes.. majd az a jo arc haverom pont azon a napon megirta hogy nem irkalhat velem tobbet a baratnoje miatt.. majd lementem megint haverokkal es ott volt ez a srac is és igazabol kicsit tavolsagtartobbnak tunt ezutan.. de ugyanugy joban voltunk. Majd mondtam neki h fu ne tudd meg mi tortent es elkezdtem neki meselni ezt a botranyt.. majd ez a bizonyos haverom befejezte a tortenetet és kerdeztem h honnan tudja. Azt mondta h a baratnojenek valami ismerosenek elmondtam. Nem ertettem hogy ki lehetett az mert csak olyanoknak mondtam el akikben megbizok. Majd a mai napon reggel anya oda jon hozzam és mondja hogy batyam baratnoje azt mondta neki hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom. Igazabol eloszor nem ertettem mi tortent majd utana jartam és batyam nőjenek a legjobb baratnőjenek a huga a haverom csaja. Baszottul gaz volt ez a helyzet de most mar ertem hogy honnan tudta haverom a story veget és nem ertem miert kellett engem ugy beallitani mintha en lennek undorito ember? En ugy irtam ra haveromra mint haver a haverra es ő ezt jol fogadta és jol elis dumalgattunk.. de batyam noje azt mondta h en rairtam o meg lekoptatott.. nem ertem miert korulottem forog mindenki elete. A batyam nojenek semmi koze nincs hozzam es egyaltalan nem allok vele semmifele kapcsolatban attol hogy ide koltozott. Nem gondoltam volna hogy idegen embereknek kibeszel engem... szeretnem meghallgatni a velemenyeteket es ha tudtok egy ket tanacsot adni akkor megkoszonnem... nem tudom igazabol mit csinaljak de nagyon fel vagyok haborodva.. ha odaallok batyam noje ele es elmondom neki mi a szitu akkor valoszinuleg elmondja haverom csajanak h nem egybol koptatott le hanem haverok voltunk es felek h emiatt kidobja a noje mivel elegge feltekeny tipus.. mar az idegrendszerem ugy erzem az utolsokat rugja..
2021. márc. 15. 12:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
Bátyád elpofázza a családi hisztiket ennyi
2021. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
61%
Pl oszd ki a csajt am és ennyi okoska
2021. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező nem kérdeztél semmit. A "Mit gondoltok ez igy mi a halál?" meg az egész írományod nagyon nagyon gyerekes.

De azért leírnám hogy valószínű a haverod azért mondta a barátnőjének hogy lekoptatott mert még akarta nyugtatni hogy nincs köztetek semmi. Az is lehet higy a srác félreértett és ez az egész csak a te fejedben volt haverság. Nem az ő részéről. Higy miért? Mert nagyon sokan nem barátkoznak ellenkező nemű el csak ha akarnak valamit. Lehet hogy te kivétel vagy, van ilyen. De nem gyakori. Ezt mindig tartsd szemelőtt amikor foglalt fiúval barátkozol. A barátnő természetes reakcoíja ilyenkor az hogy belegondolva hogy van-e köztetek több. Majd meglátod ha neked is lesz valakid aki az ellenkező nemmel is barátkozik. Pillanatok alatt felütheti a fejét a féltékenység.

2021. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
90%
10-es, ez szerint van neki: hogy én random lanyok pasijara irkalok ra ugy h van baratom
2021. márc. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
A halál az élet vége szerintem.
2021. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
89%
Ez ilyen éretlen személyiségű, unatkozó emberek módszere, akik szeretnek mindenbe belelátni valamit. Ha magyarázkodsz nekik, csak lemész a szintjükre. Ez ilyen proli stílus nagyon. Anyukád meg kiemelten gáz, hogy ilyenekbe beleszól felnőttként, gáz az egész.
2021. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
100%
A halál amúgy egy életjelenség (a legutolsó), mert csak az tud meghalni aki élt. Ha biológiailag érdekel mi a halál.
2021. márc. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz saját barátokat, ne a tesód csapatán lógj.
2021. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
64%
Anyukád mindig kontrollál titeket? Nincs normális saját élete?
2021. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg ha mondja a srác, hogy akadj le, akkor akadj le és ne írj rá. Akkor is, ha neked haver, miért nincsenek barátnőid, akikkel ezt meg lehetne beszélni? A csaja nem akar mellette tudni, és az van, hogy ha nunit akar, akkor téged küld el, nem a csajt. Főleg, hogy neked is van barátod. Akkor most mégis mit vártál? A bátyád nője meg, főleg ha vele is ilyen kis flegma vagy, leszrja, hogy neked mi bajod van, a legjobb barátnője viszont érdekli, te meg az ő húgának a csávójára írtál rá. Aki megmondta, hogy hagyjad. Mi a nem világos neked mégis?
2021. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!