Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm felesége állapotos,...

A szeretőm felesége állapotos, szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én egy 40 feletti egyedülálló NŐ vagyok, fél éve van egy szeretőm, akinek felesége és egy 2 éves kislánya van. Most kiderült, hogy a felesége várandós. Közöttünk csak szex van, tudom, hogy soha nem hagyja el miattam a családot, nekem átmenetileg ez így jó. ha őt nem érdekli, hogy a felesége várandós, engem, mint Nőt, zavarjon ez? Folytathatjuk tovább a viszonyt?
2008. dec. 3. 16:45
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de engem mint NŐT már az is zavarna, ha velem szeretkezik, utána hazamegy és a feleségével is. Ez már súrolja a gusztustalanság határát. De ha van gyomrod hozzá...
2008. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
55%

hmmm

itt kaptal mindent hallod???

de tudod mi a legszomorubb az egeszbe?? hogy elvezed is te k.... aa !!!!!egy utolso senkihazi vagy akar lepontoznak erte akarnem ez az igazsaggg!!!!!!!!!! de latod 40 ev feletti vagy es az ilyen,hulye eletedert vagy meg mindig magad!! es csak a szereto szerepet kapod!

2008. dec. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
80%

Annak válaszolnék,aki oly kedvesen szívből kívánja nekem,h érezzem meg 1x azt,h milyen érzés az ha mindent megadok a páromnak,ő pedig mégis megcsal.

Hát csaltak már meg,és úgy is éreztem,h mindent megadok a páromnak,de mint kiderült mégsem.Keveset beszélgettünk rólunk és ezért nem is tudtam,h ő másra vágyik.Tehát nem kapott meg mindent.A férfi sztem akkor csalja meg a másikat,ha nem szereti igazán,v vmi nincs rendben...Lehet a te kedves kis családodban is az helyzet,h az a 2 pár nem beszélget erről eleget.Lehet az asszony azt hiszi,ő mindent megad,de lehet,ha a pasit kérdeznénk, neki már nem ez lenne a véleménye...Kívülről meg sztem ezt nem lehet megállapítani.

Amúgy átkozódi és rosszat akarni a másiknak sztem nem szép dolog.Nem tom te vagy-e az aki már itt Sz.M-ott is,de ha igen,akkor te is abba a pakkba tartozol,aki szted rosszindulatú.

De nem félek attól,h ha te már szívből reméled,akkor az úgy is lesz.Amúgy is azt mondják az átok visszaszáll.

Én pedig(csak h lásd kivel van dolgod :D)kívánok neked nagyon hosszú életet,mindezt elsöprő szerelemmel fűszerezve.Tökéletes házasságot,csodás férjet,sok szerető gyermeket,egészséget,boldogságot. :D

2008. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Előttem Szóló!


nem, nem én SZ. M.-áztam, de igen, én kívántam neked rosszat és ezért elnézésedet is kérem!

Viszont nagyon jól ismerem a családomat és azt is tudom, hogy a férj miért lépett félre. Ilyen, ezt tanulta Ő is otthon, ilyenné nevelte az élet, vagy nem is tudom hogyan nevezzem. De hidd el, hogy amúgy nagyon "normálisan" élnek, viszont a férj nem tudja leküzdeni a félrelépéseit, szerintem ez már orvosi eset. DE EZT csak azért ítam neked, hogy lásd, egyszerűen vannak olyan férfiak, akik bármi áron, de félrelépnek, mert ezt hozta otthonról. Ezért nem kell besavanyodott nőnek nevezni azt, akit megcsaltak, mert nem biztos, hogy tehet róla. Arról már igen, hogy mit kezd a helyzet után. Természetes, hogy amit már előttem is írtak, a férj a szeretőnek nem ezt fogja beadni, hiszen az lenne csak az igazi k...a, aki még így is lefekszik vele, hogy tudja, othon minden oké.

Sajnos még mindig van a világunkban számos primkó, szeretetre kiéhezett, kalandvágyó vagy osto.a nő, akik bedőlnek a nős férfiak hazugságainak.

Egyébként kiváncsi lennék a kérdezőre, hogy hogyan döntött.

2008. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
76%
Jó ez a kapcsolat így Neked?
2008. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem maradj vele,csak ne szeress belé.Ha egy házasságban az egyik megcsalja a másikat,arról mindig a megcsalt tehet,ha meg rájön az illető hogy megcsalták,s megbocsájt neki,akkor meg is érdemli,hogy ujra megtegyék vele.Ha az én férjem félrelépne,akkor 1.bizti,hogy rövid uton repülne a házból,2. elgondolkodnék,hogy mit rontottam el.DE nem hiszem,hogy a harmadik fél lenne a hibás,ő csak egy eszköz,és a kérdező nem lenne a pasinak,akkor lenne helyette másik. Kedves kérdező: Az ilyen rosszakaró válaszasókkal ne is foglalkozz,először mindenki nézzen szét a saját háza táján,aztán mondjon véleményt bárkiről is.
2008. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok!


Lizy vagyok,a "Szűz Máriás".

Off:Mint ahogy sokan is ,a véleményemet írtam le,de azt nagyon nem szeretem,ha valaki igazán anyáz és pocskondiáz,valamint lek..váz valakit azért,amit ő MÉG nem követett el.Valamint tévedés ne essék,a válaszokat én nem szoktam értékelni,mert mindenkinek szubjektív,és egyéni véleménye van,ezért úgy gondolom,hogy a hasznosságot baromság értékelni,mert mindenkinek egyéni véleménye van.

Abban az esetben én sem "Szűz Máriáztam" volna,ha néhány!!!előttem író,nem mindenki,az oldal színvonalához mérten ír hozzászólást.Úgy gondolom,hogy az etikátlan és puritán hozzászólásokon jogosan háborodtam fel.A véleményemet a kérdezőnek továbbra is fenntartom,és igen,szerencsésnek érzem magam,hogy ilyen férjem van.


Én is kívánok minden hozzászólónak és oldallátogatónak Békés Boldog Ünnepeket.Lizy

2008. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
64%

A házaspár együtt tehet arról, hogy az egyik fél félrelép, nem csak egyik vagy csak a másik a hibás. Viszont a feleség állapotos lett, plusz van egy másik kisgyermekük is, én, mint nő, többre tartom magam annál, hogy egy ilyen ember szeretője legyek.

Ezenkívül az élet mindig, de MINDIG visszaüt.

2008. dec. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
92%

Én a másik oldalon állok.... Az 5. hónapban jártam, amikor kiderült, hogy a férjem szeretőt tart. Pedig hiába a sok okoskodás, rendben volt a szexuális életünk, csak kicsit kevesebb lett a terhesség alatt, de nem szünt meg teljesen. El nem váltunk, de megtiltottam a férjemnek, hogy bent legyen a szülésnél. Ő megfosztott engem életem legszebb hónapjaitól, én megfosztottam őt a születés csodájától. Mostanra rendeződött a kapcsolatunk, de ez egyikőnkben sem fog elmúlni nyomtalanul.

Úgyhogy a válaszom az, hogy ha eddig mázlitok volt és nem derült ki, akkor sürgősen szakíts vele, mert bármikor kiderülhet és mindkét fél életét megkeserítheted vele. Te találsz magadnak másikat, de egy állapotos nő nem tud visszavágni.

Tudom, hogy nem érzed ezt át, mert írtad, hogy nincs gyereked, de egyszer még lehet.

Nem vádaskodni akarok, mert utólag kiderült, hogy a férjem is sokat hazudott a nőjének a kapcsolatunkat illetően, sokáig a gyerekről is titkolózott, mert én felkerestem azt a nőt. Ezt ne várd meg, mert kellemetlen. Te viszont tudsz az állapotról, mire vársz még?

Nyisd ki a szemed és lépj túl! Sürgősen! ha mégsem teszed, vállald felnőtt nőként a következményeit!!

2009. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Érdekel,hogy hogy döntöttél...

Nem osztod meg velünk?

Vagy mi történt azóta?

2009. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!