Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm felesége állapotos,...

A szeretőm felesége állapotos, szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én egy 40 feletti egyedülálló NŐ vagyok, fél éve van egy szeretőm, akinek felesége és egy 2 éves kislánya van. Most kiderült, hogy a felesége várandós. Közöttünk csak szex van, tudom, hogy soha nem hagyja el miattam a családot, nekem átmenetileg ez így jó. ha őt nem érdekli, hogy a felesége várandós, engem, mint Nőt, zavarjon ez? Folytathatjuk tovább a viszonyt?
2008. dec. 3. 16:45
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
73%
Naná! Mint nő a nőnek tartozol ennyivel! és ha kiderül? és elvetél? Akkor is csak a férfit fogod hibáztatni?
2008. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
72%
Bocs, nem voltam egyértelmű. A naná arra ment, hogy szakítsatok, nem arra, hogy folytassátok! remélem érthető volt, de inkább tisztáztam!
2008. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
78%

Már ne haragudj...

Hogy tudsz így élni????????????????????????

Nem is tudnék tükörbe nézni,ha bemásznék egy házasságba.

Nem még megkérdezni,hogy zavarjon e hogy terhes a feleség??

Hát igen hogy zavarjon!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindíg is elítéltem az ilyen nöt és férfit.


Gondolj bele ha te lennél a másik nö helyében????

El sem lett volna szabadnod kezdeni a viszonyt,hogy tudod nös a férfi!!!!!Ha az házas létere ekkora disznó!!!!

2008. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%
Milyen NŐ vagy te? Semmilyen. Az a minimum, hogy most szakítotok. Ha meg úgyis csak a szex miatt kellett a pasi, akkor keress egy másikat.
2008. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
75%

TE örülnél, ha veled ezt tennék?

:-(

2008. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
69%

Én alapból nem ítélem el azt, hogy egy házasságban valaki félrelép, láttam már olyat, hogy pont ettől jött helyre a dolog. De hogy terhes a neje, az már nem fér bele a jó ízlés határába.

Gondolom mivel 40 felett nincs még gyereked (a soraidból ezt vettem ki) neked tényleg semmit nem jelent... Ez szomorú és rád nézve is megalázó!

és ezt csak úgy közölte veled a férj???

2008. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
81%
Ha a férjétől van a gyerek, akkor egyértelmű, hogy igen. Ha esetleg mégse, akkor viszont nem tudom, hogy tudnak együtt élni, de ez már nem a te dolgod. Nem írtad, hogy biztos a férjtől van-e a pici, ezt csak azért hoztam fel, mert tudok rokoni körből olyat mondani, ahol kölcsönösen megcsalták egymást (jó, ők nem maradtak együtt utána). Egyébként ha rossz a házasságuk, akkor az ő dolguk elrendezni, esetleg mondd meg az úriembernek, hogy döntse el, mit akar, mert 2 nőt nem tarthat csakúgy.
2008. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy fogok kapni hideget, meleget, nem is vártam mást.

A gyerek valószínűleg tőle van, legalábbis fel sem merült benne, hogy nem.

naná, hogy azt adta be, hogy rossz a házasságuk és szexuálisan alig érintkeznek, ez a gyerek is csak véletlenül csúszott be. Én hiszek neki. Miért hazudna? Anélkül is megkapott volna.

2008. dec. 3. 17:09
 9/51 anonim ***** válasza:
78%
Milyen ember az ilyen? Ha másra nem is, de gondolj arra a kétéves kislányra. Te is egy disznó vagy, de a férfi még nagyobb. Gratulálok.
2008. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
76%

Én nem ítéllek el, én is voltam szerető...És igen, most hurroghatnak az emberek, de ehhez mindig két ember kell...Eleinte én is elítéltem, még nem én is ebbe a csapdába estem...Ha nem velem fogja megcsalni az asszonyt, akkor majd mással, ritkán a nő a hibás, pedig sokszor őt állítják be csábítónak...

Nah de mindegy is...Az én ismeretségi körömben is van olyan, hogy épp egyszer együtt voltak, de az olyan jól sikerült, hogy gyerek lett belőle....POnt az utolsó aktusból, amikor a csávó ott akarta hagyni, erre meg még el is "kellett vennie"...Azért írom zárójelbe, mert ezzel viszont én sem értek egyet, de mindegy...

Szóval szerintem mindegy, hogy mit írunk, úgyis te döntöd el....Úgy vettem ki az írásodból, hogy ez téged túlzottan nem zavar....Nem ettől lesz jobb a házasságuk, ha szakítotok, gondolom talál mást, mint ahogy te is...

De ha a te etikai kódexedbe ez már nem fér bele, akkor hagyd el, szexre mindig lehet találni vki mást!

2008. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!