Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm felesége állapotos,...

A szeretőm felesége állapotos, szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én egy 40 feletti egyedülálló NŐ vagyok, fél éve van egy szeretőm, akinek felesége és egy 2 éves kislánya van. Most kiderült, hogy a felesége várandós. Közöttünk csak szex van, tudom, hogy soha nem hagyja el miattam a családot, nekem átmenetileg ez így jó. ha őt nem érdekli, hogy a felesége várandós, engem, mint Nőt, zavarjon ez? Folytathatjuk tovább a viszonyt?
2008. dec. 3. 16:45
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem minden egyes valasz felesleges, mert ugyis jokat mosolyogsz a valaszokon. Tuti, mit erdekel ez tegedet, hogy ismeretlen emberek mit irnak ide.
2008. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
39%

Jezusom!!

Elitelem az ilyen embereket akik megcsaljak parjukat vagy azokat a szemelyeket akikkel megcsaljak!Kebzeld magad a felesege helyebe es akkor megtudod mit erez.Nincs is ennel rossza.Nem tudom az ilyen embereknek nincs lelkiismeretfurdalasuk???En aludni nem tudnak eskuszom..

Mondjuk en nem csalnam meg soha a paromat SOHA SOHA!!!!Es nem is lennek senkinek a szeretoje.UNDORITO VAGY!!!!

LE LEHET PONTOZNI NEM ERDEKEL EZ CSAK A VELEMENYEM!!!

2008. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
81%

A "ma 17:21-es" (december 3.) választ az első oldalon, mintha csak én írtam volna. Szóról szóra.


Azt tudnod kell, hogy elhagyni sosem fogja a családját és csak kihasznál. Kihasznál, akkor is ha ez így neked jó. Ameddig ez téged nem zavar maradj vele, de egy idő után illene ejtened és így 40 felé keresni már egy rendes társat, mert ne haragudj meg de nem leszel fiatalabb. Én sem; azért tudom. Később már nehezebb társat találni, bár nem tudom mennyire vagy jó nő.


Gondolj a kislányra és a babára. Ha majd egyszer megtudják, hogy az apukájuknak anyu mellett más is volt. Hogy fognak rá nézni, mit fognak érezni. Nekem ez komoly lelki törést okozott volna, az biztos.


Én megértem a helyzetedet, mert tizenévesen egy 30as pasival folytattam viszonyt másfél évig, akinek családja volt. És köztünk nem csak szex volt, sőt inkább szerelem mint szex. Azért vetettem véget a kapcsolatunknak, mert tudtam hogy ő nem tudna ellökni magától, viszont a kislányát szereti. A kislány 8 éves volt amikor szakítottunk. Muszáj volt. Bár, nem érzem azt hogy ez volt életem legjobb döntése és nem vagyok büszke magamra amiért jót tettem a kislánnyal. Őrülten hiányzik a szerelmem! Azóta is majdhogynem a sírás kap el mindkettőnket ha találkozunk. Ő ott van a feleségével és a kislánnyal én meg egyedül. És beszélgetni sem tudunk mert mit mondjon a feleségének, én ki vagyok :( Néha váltunk egy-egy levelet és csak remélem, hogy boldog.


Az viszont igaz, hogy ha te nem vagy ott neki majd talál mást. Ha meg akarja csalni a párját úgyis talál hozzá társat. Egyébként elég naiv és hülye nő lehet az, aki nem tud megtartani egy férfit mégis gyereket szül neki, sőt kettőt is. És nem veszi észre hogy megcsalják és hogy a férfi nem boldog vele. Hihetetlen!


Ha igazán jó dolgot akarsz cselekedni, akkor beszélgess el a pasival és vezesd rá játsszon nyílt lapokkal. Formáld őt olyanná, hogy ha a kettőtök viszonyának vége akkor ne keressen mást, hanem foglalkozzon a picivel és a családjával. beszélgess vele, kérdezd a kislányáról.


Szia

2008. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
55%

Szia, én ismerek hozzád hasonló mentalitású lányt, és őt sem vetem meg, téged sem foglak.

A kérdésedre a választ én úgy adnám meg, hogy gondolom azért tetted fel a kérdést, mert felmerült benned, hogy "ez így nem biztos, hogy jó"...

Szerintem, ha ez már felmerül egy emberben, akkor nem lenne teljesen tiszta a lelkiismerete, bár te tudod.

Egyébként 2 dolog jutott az eszembe:

1. én azért nem lennék erre képes, mert állandóan előttem a kép, hogy hős szerelmes terhes vagyok, tele reményekkel, és bizalommal, hogy semmi baj nem történhet, mert itt a férjem, aki vigyázni fog rám, meg a születendő közös gyermekünkre. És egyszer csak találnék egy idegen bugyit, fényképet, smst, tök mindegy.

Biztos, hogy öngyilkos lennék a gyerekkel együtt. AZONNAL. Búcsúlevél nélkül.

2. Nézve a szeretői oldalt, hát.. nem tudom, hogy tudnék úgy élni, hogy félig-meddig valakinek a halálát okoztam.


Ez csak az én véleményem. Én teljesen megértem azt is, ha valakit ez nem érdekel, igaza van, mindenkinek meg van a saját baja.

Sok szerencsét a döntéssel.

2008. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
81%

Én sem foglak lehordani, hiszen tudom min mész keresztül. Én is belekóstolhattam a szerető szerepébe alig 17 évesen, de én nagyon gyorsan rájöttem, hogy ez nagyon nem jó. Csak nálam annyival volt borzasztóbb, hogy velem a szeretőm apja is leült beszélni és miután kiderült, hogy a fiának családja van, azonnal otthagytam. Ez tartott kb 1 hétig.

Azóta nem csináltam ilyet és nem is akarok. Azt hiszem, hogy a kérdésedre már az előttem lévők megadták a választ. Most rajtad a sor, hogy elmond neki, hogy szakítasz vele, mert van benned még annyi méltóság és emberség.

2008. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
95%
egyértelmű hogy szakíts vele. gondolj bele..milyen lenne ha te lennél a várandós felesége helyében?
2008. dec. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
95%
Becsúszott a gyerek? Na hallod az én exem is ezt adta be a csajának a 2 éves kapcsolatunk után! Pfff...
2008. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
95%
Szomorú, hogy ez neked nem egyértelmű. El se kellett volna kezdeni!
2008. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
94%

Én írtam az első választ, most megnéztem a többiekét és valami még eszembe jutott.

Mi van, ha ettől a roppant termékeny férfitől (hiszen állítólag csak véletlenül csúszott be a baba) te is terhes leszel? Hiszen 100%-os védekezési mód nincs. Gondoltál már erre? Akkor már 3 kisgyermek életét szúrod el, hiszen 40 felett már nem hiszem, hogy elvetetnéd!

Ha meddő lennél és bánt ez a kérdés, akkor elnézést kérek, ha nem, akkor viszont gondolkodj el rajta!

2008. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

Nem kíméltetek, az biztos. Én vágyom családra, gyerekre, és régebben egyáltalán nem voltam szerető, de nagyon sok férfi b.szta át a fejemet, ezért már én is sokkal keményebb vagyok. Ameddig nem edzett meg az élet, könnyű ítélkezni.

Mindenesetre érdekel a véleményetek, hiába írta egyikőtök, hogy csak röhögök rajta, ez nem igaz.

De jó vele lenni, jó az ágyban, hetente egyszer-kétszer elszórakozunk, ő is boldogan megy haza és NEM AKAROM ELVENNI A CSALÁDTÓL!! Így már értitek?

Ne a szerető státuszt kritizáljátok, azzal semmi lelkiismeret furdalásom nincs, itt csak és kizárólag a terhességről van szó!

2008. dec. 4. 15:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!