Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm felesége állapotos,...

A szeretőm felesége állapotos, szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én egy 40 feletti egyedülálló NŐ vagyok, fél éve van egy szeretőm, akinek felesége és egy 2 éves kislánya van. Most kiderült, hogy a felesége várandós. Közöttünk csak szex van, tudom, hogy soha nem hagyja el miattam a családot, nekem átmenetileg ez így jó. ha őt nem érdekli, hogy a felesége várandós, engem, mint Nőt, zavarjon ez? Folytathatjuk tovább a viszonyt?
2008. dec. 3. 16:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
85%
Akkor meg miért kérdezed, ha te már eldöntötted, hogy vele maradsz?
2008. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
55%

Szia.


Hú mennyi Szűz Mária lett hirtelen kicsiny hazánkban,csak amit az "utolsó riherongy vagy" és hasonlók leírnak ide,azon Ál-Szüzeknek kicsit nagyon ellentmond a magyar statisztika.Ja,le lehet húzni,de az ilyen ostoba szűklátókörű válaszok kihoznak a sodromból,eltudom képzelni,hogy előttem író "szüzek" közül hánynak van egyáltalán férfi az életében,hát...(és hány maradt a szűklátóköre miatt frusztráltan egyedül egy fészekaljnyi gyerekkel)...nem soknak,gyanítanom,vagy ha van is,akkor iszik,vagy mellék.fél.

A válaszom egyszerű és tömör:Én voltam Szerető státszban,a szitu nagyon-nagyon hasonló volt.A kitartásunkkal,és a SZERELMÜNKKEL azóta elértük,hogy 6 boldogtalan emberből(párom+én+ex neje+3 gyerek)7 boldog ember lett,mert az ex is rátalált az igazira,mi pedig immár 9.évi kapcsolatban élünk,és 11.-én leszünk 4 éves házasok,és a csodájára járnak a kapcsolatunknak,mivel a mai napig úgy szeretjük egymást,mint a kezdetekkor,többek között ezért is van velem.

A TE döntésed,a Te ügyed,az én párom neje szándékosan lett terhes,csak hogy együtt maradjanak,a TE párod neje nem szándékosan csinálta(a buta nők hibájába esve),hátha ezzel megfogja a párodat,mert tudomást szerzett a viszonyotokról?

Nézd 25 évesen elég felvilágosult nőnek tartom magam.Én azt mondom,ha jó az ágyban,és tényleg csak szeretőnek kell,meg egy pici romantikára,hát ne habozz,ezzel még lehet,hogy az ő életükön is segítesz,mert a férj ki van elégülve(amit a leírtjaidból kivettem,az asszonytól szégyenletes módon nem kap eleget),és nyugodtabb.Ha én csak kis százalékban is frigid lennék,biztosan nem tartanám vissza a férjem,hogy szeretőt keressen,ha tudom,hogy ezzel megmentem a házasságom.De mindezt diszkréten persze!De mivel hála IStennek frigid nem vagyok,sőt!!!így ez a veszély sem fenyeget.

Tégy belátásod szerint,én jobban sajnálnám ezt a kislányt,ha tényleg kiderülne hogy a párod neje szándékosan esett teherbe,és ebből viták,később pedig válás lenne,és ezt a gyerek végignézné.

Ha viszont a szeretődet úgy érzed,hogy szerelemmel tudnád szeretni,és úgy érzed,hogy jó esély van arra,hogy beleszeress,akkor mérlegelj,mert ha beleszeretsz,előbb-utóbb úgyis Te fogod tőle azt követelni,hogy Téged szeressen már nyilvánosan is.

Tehát a lényeg:Ha szeretőnek kell,tartsd meg,NEKIK is jó,neked is,ha szerelemmel szereted,mérlegelj,mit is akarsz valójában.

A válaszadóknak,akik "Szűz Máriaként" pocskondiázzák a kérdezőt annyit,hogy tudom,a válaszom rövid időn belül 0%-os lesz,ami a hasznosságot illeti,mert ennyi rosszindulat és álnokság van ezekben az emberekben,és ennyi tudatlanság,de én JÓL érzem magam a bőrömben,mert bebizonyítottam,hogy egyetlen férfinak adtam a szüzességem,az életem,és volt értelme,mert 8 éve bizonyítjuk,mennyire szeretjük egymást,és mennyire szeret engem.DE én nem is akartam soha gyerekkel megfogni a párom,mert ez utolsó szemétség,amit csak egy nő elkövethet.

LEHÚZHATTOK,EZ A VÉLEMÉNYEM,ÉS AZ ÉLETEM ALAKULÁSA IS ENNEK AD BIZONYSÁGOT.

Lizy

2008. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
84%

"Kedves" nagyon hosszan hozzászóló! Van itt a gyakorikérdéseken egy "Terhesen megcsalt a párom, mit tegyek" kérdés. Kiváncsi lennék a véleményedre, hogy azzal a szeretővel szemben is ennyire elnéző vagy?

Szerencsés szerető voltál, 10-ből 9 férfinek esze ágában sincs elhagyni a családját, a nők nagy része pedig nem azért lesz terhes, hogy ezzel magához láncolja a férfit, te pedig így állítod be a világot!

Kedves Kérdező! Elnézést, hogy most nem Neked válaszoltam!

2008. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
81%

ne csak amiatt hagyd el mert terhes.. hanem mert te többet érdemelsz.

hidd el, nagyon sok férfi van, aki egyedulalló, és van olyan jó az ágyban is plussz lelkileg is tobbmindent megadna neked, mint a szeretőd.

az "egészségügyi szex" kényelmes dolog, de azért gondold végig megéri e.

szóval én azt mondom hagyd el - magad miatt.


a pasi gondolom ugyis keres masik szeretőt, szóval akik a csaladja miatt fujjogtak le teged, azok hiaba teszik ilyen téren.


egy 7 hónapos kismama

2008. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
92%

Látom itt már mindenki jól kivesézte a témát... :)

Milyen érdeklődő mindenki az ilyen témával kapcsolatban.. :D Ja,míg el nem felejtem a hosszú hozzászólótól kérdezném meg,aki előttem válaszolt párral,h ki az a 7 ember akinek boldogabb lett az élete,mert azt nem írta le.Az ex és a gyerekek is nagyon örültek,h anyu meg apu elváltak?Persze abban biztos vagyok,h ha egy férfi félrelép,ott vmi nagyon nincs rendben abban a kapcsolatban,és lehet,h pont a szerető személyében találja meg az igazit...De ha a feleségnek a férj az igazi,akkor az neki szörnyű lehet...Szerintem amúgy nem kell itt elkezdeni egymás szapulását,Szűz Máriázni,meg lepontozni a másikat.Mindenkinek van véleménye.Nem vagyunk egyformák,és nem is kell,h 1etértsünk mindenben.Sztem akiket te Sz.M-nak titulálsz,azok valóban így is gondolják és sose vállanának szerető szerepet.Ezért nem Sz.M-k,csak nekik ez nem fér az erkölcsi kereteik közé,és sztem ezzel nincs semmi baj...Mindenkinek szíve joga eldönteni.Te így döntöttél és kész...

A kérdezőnek pedig:

Nekem az a véleményem,h ne maradj vele.Hogyha kiderül a viszonyotok(előbb utóbb minden titok kiderül)akkor te leszel a hunyó,téged fog utálni mindenki,te leszel a rossz.A banya,a csábító és még sorolhatnám.Na ha meg a pasit még az sem érdekli,h a felesége terhes,akkor miért nem hagyja ott.Miért veri át és cseszik ki vele,még ha az asszony nem is tud róla?Azt mondod,csak a szexről szól és ez nem szerelem.Szerintem 40 évesen az ember ne érje be CSAK szex-el.Olyat keress inkább,aki felvállal mások előtt,aki szerelmet ad,boldogságot...stb Érdemes lenne átgondolnod,h a CSAK szex megéri-e a kockázatot,h mi van ha kiderül...

Csak mivel te már belekóstoltál abba,h milyen szeretőnek lenni,ezért sztem nem fogsz tudni megbízni a férfiakban...És csak gyötrődsz majd.Mert ugye nem akarod,h megcsaljon a szeretett férfi és irtózni fogsz majd a gondolattól,h te legyél a megcsalt...

2008. dec. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
85%

Ja és én nem nevezném szűk látókörűnek azt,akinek nem tetszene,ha a párjuk megcsalná.

Nem tudom voltál-e már megcsalva,h az milyen érzés...Sztem nem.Hát elmondanám,h szörnyű.Egy világ dől össze benned,ha valóban szereted a férfit.

Sztem kicsit érdekesen gondolkodsz.Téged ezek szerint nem zavarna,ha a párod megcsalna...Érdekes.Hát nem akarok rosszat kívánni,de azért nem bánnám,ha megtudnád milyen az..

Ja és nem is kívánok rosszat,mert szted az nem rossz.Te nem vagy szűk látókörű...Hát kíváncsi lennék mit szólnál,ha kiderülne szeretett párodról,h egy ideje mást k.rogat.Aztán csak azzal magyarázná,h szivi ne legyél már ilyen szűk látókörű...

Lehet nyomni a lefele mutató nyilat

2008. dec. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is volt dolgom nős gyerekes pasival. Nagyon jó volt. Megadtam neki mindent az ágyban, amit otthon a besavanyodott 30éves feleség nem adott meg.Fél évig tartott aztán lebukott a srác otthon, mert a telefonjában fénykép volt rólam. Volt egy kis hiszti, aztán terhes lett a nő. Mi befejeztük a dolgot. Azóta én férjnél vagyok van egy kislányom most is várandós vagyok, de mindent megadok/megadunk egymásnak a férjemmel, nincsenek tabuk. Szerintem minden esetben a nő a hibás, ha a ffi máshol keresi a boldogságot.
2008. dec. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
35%
Az akartam írni , amit az előttem szóló már leírt. A nők 80%-a úgy hülye ahogy van, és meg is érdemli amit kap. Ha kell ettől a pasitól a szex, akkor tartsd meg. Próbálj meg bele nem szeretni.
2008. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 2-vel előttem szóló! Arra nem gondoltál, hogy nem minden feleség besavanyodott, akinek a férje félrelép? Egyszerűen vannak olyan férfiak, akik akkor is félrelépnek, ha mindent, de mindent megkapnak otthon. Sajnos a mi családunkban is van ilyen.

Naná, hogy a férj azt hazudja a szeretőnek, hogy a felesége besavanyodott, m,skülönben nem biztos, hogy le tudná fektetni a hozzád hasonló nőket.

Szívből remélem, hogy egyszer te is átérzed ezt, hogy bármit megadsz a férjednek, akkor is félrelép!

A Kérdező meg tökmnidegy, hogy elhagyja-e a pasit, az előbb utóbb úgyis megint megteszi, bár remélném, hogy a szülést megvárná az újabb félrelépéssel és nem kockáztatja születendő gyermeke egészségét ezzel!

2008. dec. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
81%

Azt írod,hogy Te magad is vágysz családra gyerekekre.Akkor belegondolhatnál abba is,hogy a Ti játszadozásotok milyen hatással van a szeretőd gyerekeire feleségére.Már ha tudják,de előbb utóbb ez ki szokott derülni.A pasi a hibás az egyértelmű,de a helyedben nem lenne tiszta a lelkiismeretem.Szerintem keress független embert magadnak.

Senki nem építheti a saját boldogságát más emberek,főleg gyerekek boldogtalanságára.

2008. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!