Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki munkanélküli volt, és...

Aki munkanélküli volt, és állapotos lett hogyan érintette? Mihez kezdett ezután? Vállalta a babát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Barátnőm pont akkor lett babás! Megtartották! Nem nagy lábon, de eléldegélnek! Sok örömöt lelnek a bébinek! Persze ehhez szerintem kell a stabil párkapcsolat!
2011. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Sosem vállalnék gyereket munkanélküliként...
2011. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy komoly nő nem vállal így gyereket. Kivéve, ha egy stabil családi háttere van (pl. jómódúak a szülei)
2011. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ milyen a másik szülő keresete. Ismerősöm munkanélkülikénr lett terhes de nem osztott nem szorzott, mert a férje havi fél millát alsó hangon hazavisz.
2011. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kisnita ***** válasza:
76%
Elmentem dolgozni!
2011. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! (kisnita)

Hova vesznek fel terhesen dolgozni? Az addig ok ha az elején nem látszik, de a próbaidő 3 hónap. Annyi idő alatt tuti kiderül, hogy valami nem ok :) És szerintem nem veszik jó néven ha fél év munka után elmész szülni...

2011. jan. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

úgy tudom a tgyás alapja a szülés előtti év (a gyedben nemvagyok biztos), szóval ha nem túl régóta munkanélküli, nem biztos hogy olyan rosszul jár anyagilag

meg persze el kell menni az önkormányzathoz érdeklődni, van sokféle segély, ha kevés a jövedelme

nem kell egyből túl sötéten látni a világot

2011. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:50


Vannak munkák amik otthonról is végezhetőek, akár baba mellett.

Ennyi.

2011. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

16:50es vagyok.

Az elmegyek dolgozni, meg az h vállalok munkát amit otthonról lehet végezni ÓRIÁSI A KÜLÖNBSÉG! Mert az valaki azt írta h elmeni dolgozni. 'Elmenni' otthonról szoktam és nem otthon végezni!

Ennyi...

2011. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem volt kérdés,hogy megtartsuk. Férjem jól keres,nagyszülők mindenben segítenek majd,amiben kell.(még csak várjuk a babát)

Ez ennél összetettebb szerintem,mint hogy munkanélküli vagyok és terhes...A világ sem fekete és fehér..

2011. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!