Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőm felesége állapotos,...

A szeretőm felesége állapotos, szakítsunk?

Figyelt kérdés
Én egy 40 feletti egyedülálló NŐ vagyok, fél éve van egy szeretőm, akinek felesége és egy 2 éves kislánya van. Most kiderült, hogy a felesége várandós. Közöttünk csak szex van, tudom, hogy soha nem hagyja el miattam a családot, nekem átmenetileg ez így jó. ha őt nem érdekli, hogy a felesége várandós, engem, mint Nőt, zavarjon ez? Folytathatjuk tovább a viszonyt?
2008. dec. 3. 16:45
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
72%
Én hallottam olyan esetről, amikor a nő azért esett teherbe, hogy ezzel láncolja magához az úriembert, na, ez se szép dolog, egy barátnőm mesélte, a lépcsőházukban lakóval történt. A pasi nem volt túlzottan boldog a hölgy mellett, csak "túl tisztességes", de képzelem, milyen lehet a házasságuk. Ha esetleg nem a férjtől lenne a baba, akkor viszont a feleségére hadd ne mondjak semmit, de ilyen is akad, és nem biztos, hogy csak az amerikai filmekben.
2008. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
42%

Te begyszerűen gusztustalan és hihetetlenül gátlástalan vagy,hogy bírsz tükörbe nézni?

Az ilyen pasik mint a szeretőd sem tartják ám semmire az ilyen nőket mint te vagy,ezért csak szeretőnek jók,akiket néha meg lehet d..ni,aztán félredobni mint egy rongyot.De te sem értékelheted magad sokra,ha megelégszel egy ilyen méltatlan és megalázó szereppel,mint a szerető szerep.Elég igénytelen lehetsz.Természetesen a kialakult helyzetről a pasi tehet,de egy ri..nc is kell hozzá.Szerencsétlen feleség tudja egyáltalán kinek szül mégegy gyereket?

Ez egyszerűen undorító amit csináltok.

2008. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
93%

Én ne hiszem, hogy ez a gyerek csak úgy becsúszott, hiszen már nem az első baba!

Szakíts vele, mielőtt Te is lesüllyedsz a férj szintjére!

lehet, hogy tényleg lanyha a szexuális kapcsolatuk, de valahogy mégiscsak becsúszott az a gyerek, amire még akív élet mellett sem mindig van esély, úgyhogy szerintem ez kamu,hogy ritkán élnek nemi életet.

Te nem vágysz családra? Ha Ő nem fogja elhagyni, akkor nem kellene inkább magadnak keresni egy normális férfit, akinek te is szülhetnél?

2008. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
45%

En meg a felesegnek is szolnek, hogy egy ilyen jellemtelen feregnek nehogy szuljon megegy gyereket. Ha megakarod nyugtatni a lelkiismeretedet, akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot, mert tudod, Isten nem bottal ver!

Kulonben igen primitiv emberek lehettek, normalis ember ilyet nem csinal, es 40 felett, egy forumon felteszed a kerdest, ideje lenne magadba szallni, a pasi meg remelem osszeszed valami betegseget, mert megerdemelne!

2008. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
37%
Nem csoda, hogy elmúlt 40, és egyedül van. Csak szeretőnek lehet jó, maximum. :D Nem is érdemel többet.
2008. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, ez a bébi már úton van! Akár véletlenül sikerült be, akár előre eldöntötték, hogy jöhet a tesvér, teljesen mindegy.

Ezek után itt az ideje pontot tenni a végére.

Én nem ítéllek el a szeretőség miatt, én is voltam, bár ott nem volt gyerek, de ez már egy egészen más szitu, egy anya, egy 2 éves gyermek és egy még meg nem született gyermek életét teheted tönkre!

Azt nem ajánlom, amit az előttem szóló írt, hogy szólj a feleségnek, mert lehet, hogy ezt leszámítva harmónikus a kapcsolatuk, én láttam már ilyet. ne te legyél ebben is a hunyó, csak lépj le, de minél hamarabb, mielőtt kiderül!

2008. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én nem ítéllek el. Nem voltam még szeretője senkinek, de tudom, hogy egy házasság nem attól lesz jó és tartós, hogy nem nem dugok meg senkit rajtad kívül soha többé stb.Én nem hibáztatlak téged, ott vagy a feleség, vagy pedig a férfi a hibás. Ha a pasinak nem te lennél a szeretője, akkor lenne más. Valahol volt itt egy kérdés, hogy egy fiatal nőt megcsalt a párja, mert veszélyeztetett terhes, és el vannak tiltva a szextől. A férfi pedig félrelépett. Na ez tényleg ocsmány, mert egyenlőtlen küzdelem. Viszont, ha te már korábban is a szeretője voltál, minthogy a csaj teherbe esett, hát akkor... felnőtt emberek vagytok akik fel tudják fogni a tetteik súlyát. Senkinek nincs joga elítélni a másikat. Csak egyre vigyázz, bele ne szeress ebbe a pasiba.
2008. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi szent ember jár erre az oldalra tanácsokat osztogatni....:-)))

Szerintem senki nem úgy indul az életnek, hogy "bocsika, de én 40 éves koromra egyedülálló szeretnék lenni, és más férjével hemperegni....!"

A kérdezőnek valami miatt így alakult az élete, és tanácsot kérni jött ide! Amúgy elég szar lehet a KÉRDEZŐ és a FELESÉG helyzete! Egyiket sem irigylem.

Az is furcsa, hogy rögtön a kérdezőt toljátok le, már elnézést, de nem a PASAS csalja egész véletlenül a feleségét??? Miért mindig a nő a hibás????

A tanácsom a számodra pedig az, kedves kérdező, hogy senki tanácsát ne fogadd meg, csak az eszedre és a szívedre hallgass! Mindenkinek máshol vannak az érzelmi és erkölcsi határai! Te érzed, hogy neked mikortól megalázó a dolog! Ha csak szexeltek és jól esik, akkor egészségedre! Ha érzelmek is vannak a dologban, akkor én megpróbálnék óvatos lenni a helyedben! Mert fájdalmat fog okozni neked ez a férfi. Őt nem érdekli, hogy kinek a lelkébe tipor bele.

Mielőtt bárki lehurrogna: nem arra biztatok senkit, hogy d...jon félre (NEM!!!!!), de ha egy férfi nem hűséges típus, akkor úgyis fog találni magának csajt. Ha nem Őt, akkor másikat...!

2008. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
93%
Nem tisztem ítélkezni, de mivel tanácsot kértél, azt meg tudom adni. Szakíts a férfival, bármilyen nehéz is!
2008. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
87%

nekem azért halt meg az egyetlen édestestvérem,mert Anyu már az utolsó hónapban volt,amikor kiderült,hogy Apunak szeretője van.Ezért valami történt,és meghalt a baba,Anyunak meg kellett szülnie,aztán válás,és ottmaradt velem,amikor én 2éves voltam.

Vigyázz ezzel,mert egy családok teszel tönkre,csak gondold a feleség helyébe magadat.

2008. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!