Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, ha egy négert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy négert látok egy nővel a belvárosban, a nő mindig fehér és állapotos?

Figyelt kérdés
Százból kilencvenkilenc esetben ezt tapasztaltam.
2010. nov. 9. 22:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy mert Magyarországon több a fehér nő, mint a néger?:D Egyébként nem biztos, hogy terhes, lehet csak kövér. Négerek csípik a nagy koffert:D
2010. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
vékony lányainkat fogyasztják ők is előszeretettel.
2010. nov. 9. 22:46
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
valószínűleg tökvéletlen. én ha négert látok, mindig egyedül sétál, vagy a pajtikkal...
2010. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

A hétköznapi megfigyelések hibája ez. Felvetettél magadnak egy alap hipotézist és most csak azokat az eseteket veszed észre, amik megfelelnek az általad elért kritériumoknak.

Ha szakszerű kutatást végeznél vszinű teljesen más eredményt kapnál. :)


Nem tudom miért lehet hogy sok az olyan pár, de szerintem legalább annyi olyan fekete-fehér pár is van, ahol a nő nem terhes, vagy ahol mondjuk a nő a fekete...

2010. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
54%
mert a négerek szeretnek fehér noket teherbe ejteni
2010. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
64%
*nem általad elért, hanem előírt, bocsi
2010. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Látták az x-factorba és megtetszett nekik:)
2010. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%

amúgy ebben van valami, eléggé család centrikusak:)engem is el akart már venni egy fekete hapsi a vonaton 10perc beszélgetés után.


20.l

2010. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
na az a lol
2010. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
Ez még sose tünt fel pedig sokat mozgok a városbanén még egyszer nem láttam ilyet.
2010. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!