Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, ha egy négert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy négert látok egy nővel a belvárosban, a nő mindig fehér és állapotos?

Figyelt kérdés
Százból kilencvenkilenc esetben ezt tapasztaltam.
2010. nov. 9. 22:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
14%
mert a fekák nem használnak kotont.
2010. nov. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
82%
Én is járkáltam négerekkel, de sosem voltam terhes! Amit tudok róluk biztosan: használnak gumit, nagyon jól szexelnek, sokkal érzékibbek mint a magyar pasik és imádják a gyerekeket és nem esnek kétségbe ha egy nő gyereket akar tőlük. A másik, hogy általában az ide vándorló fiúknak szükségük van anyagi támogatásra és ezt sok nő megadja nekik egy félvér bébiért cserébe.
2010. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Akkor szégyenkezz a félvér bébiddel. Halálodig.
2010. nov. 10. 11:33
 24/37 anonim ***** válasza:
15%

Árulja már el valaki, mi olyan veszett jó egy félvér bébiben? Vagy ez most trendi?

Mert aranyosnak cseppet sem aranyosak. Na jó, max. olyan szinten mint egy kismajom.

2010. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%

09.13-as vagyok: kérdező mért szóltál be az utánam irónak,semmi rosszat nem irt! Mellesleg nekem tetszenek a félvér babák,olyan egzotikusak! És biztosan szép gyerek /felnőtt lesz belőlük. Ld videoklippekben is milyen szépek a félvér csajok.

28/L

2010. nov. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon szépek a félvér gyerekek női szemmel, ez az igazság!

Gyönyörű gyerekeket szoktam látni:)

2010. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
12%

Ahogy a 83%os írja, a világcsavargó fekák az anyagi támogatásért + egy gyerekért, aztán pár év múlva megunják és visszamennek afrikába vagy az Usába. Az egzotikumra szomjazó ribik meg ott maradnak a félvér gyerekkel.

Azok akik szerint a fekák és félvérek szebbek a magyaroknál, miért nem operáljátok magatokat négerré vagy félvérré? Michael Jacksonnak is nagyjából sikerült a rasszváltás. :D

Vagy költözzetek afrikába, ott nem kell a sok randa fehér emberrel találkoznotok. Ez aztán az identitászavar. -.-

2010. nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
27%
Osztálytársnőm nem terhes, pedig néger barátja van. :)
2010. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
80%

tegnap 17:36

Minek kötözködsz? Menj, fussál pár kört ahelyett, hogy itt pattogsz.

2010. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
74%

Attól még, hogy az ember magyar és fehér a bőre nem kell kizárnia a többi bőrszínt. Mind lehet szép, lehet kedves, lehet jó. Mind lehet csúnya, lehet aljas és lehet buta is. Nem tudom, hogy a történelmi események tükrében miért kell még mindig gyűlölködni, ha valaki kicsit is más mint mi?

Azt hittem talán az ember egyszer eljut egy olyan szintre mikor több lesz a megértő, toleráns ember, de nem, mert mindig ott vannak a gyűlölködők, akik szerint csak a fehér bőr az ideális.


De ha utálod is a négereket, miért kell leszólni egy olyan embert, aki esetleg azt mondja szépek a félvér babák? Miért nem lehet annyit írni hogy szerinted nem szépek?

Nem sok kultúra szorult beléd, előre sajnállak a lelki szegénységed miatt.

2010. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!