Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért van az, ha egy négert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy négert látok egy nővel a belvárosban, a nő mindig fehér és állapotos?

Figyelt kérdés
Százból kilencvenkilenc esetben ezt tapasztaltam.
2010. nov. 9. 22:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak inkább hajlamosak vándorlásra mint a nők ezért gyakoribb felállás a bevándorló kan /helyi nő bárhol a világban.

Magyarországra nemrég kezdtek bevándorolni, ezért láthatsz családalapítási korban lévő négereket, öregeket viszont nem.

2010. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
hát én már aztán elég sok néger srácot látok nap mint nap, de még sose láttam olyat, aki terhes nővel lett volna.
2010. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Majd most fogsz! :D Mert elkezdesz rá fókuszálni! :) ez mindig így van...
2010. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
18%
Én magyar vagyok, magyar férjjel. Ja és fehérbőrű gyerekkel.
2010. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
25%
túl sok shodeinde dórkát nézel.
2010. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

én inkább azt a feltételt hangsúlyozom, hogy "...ÉS nővel van, akkor..."

Persze, négerek előfordulnak egyedül és csoportosan is. De ez a pár, hogy ennek előfordulása ilyen gyakori, kicsit figyelemfelkeltő számomra

2010. nov. 9. 23:32
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Inkább duci magyar csajokat láthatsz:) meg persze néha terheseket is:)

A feka pasik buknak a fehér,duci csajokra:)

2010. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezőnek igaza van. Rengetek ilyen pár mászkál az utcán, pedig én nem fókuszálok rá. Hogy miért az lehet, hogy tőlük kell megkérdezni. :)
2010. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
28%
Lehet azért terhesek , mert vannak olyan nők akik szeretik a négerplajbászt:)))))))))))))))/lásd.Shodeinde Dorka/:))
2010. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
te is szeretnél egy sötét neoncsövet otthonra mi? a négerek már csak ilyenek. Black meats want white chicks.
2010. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!