Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
 81/97 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy troll kérdés lehet mégiscsak. A kérdező eltünt. Értem én, hogy sok dolga van, de rá sem néz a kérdésére?! Picit furcsa.
2020. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
76%
81-es: nem biztos, hogy trollkérdés. Én is voltam már úgy, hogy írtam ki kérdést. 2 nap alatt jött kb 30 válasz. Megtudtam ki mit gondol aztán hetekig be se léptem.
2020. nov. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
49%

81 -szerintem itt a valamelyik hergelő válaszoló.. Gyanús, hogy vannak akik "tudják", hogy nem gályázni ment a férj, a kedves, az apa - hanem meglógott a takarítás és mosogatás és krumplipucolás elől:)))

Persze, ezek olyan atavisztikus gyűlölettel írnak itt, hogy az is lehet, hogy a kinti bordélyház alkalmazottjai, és tapasztalatból tudják az kedves,a kérdező volt szerelme, a férj, az apa, ott kuttyog. Meg a bárokban.

A pénzt csakis a szorgos asszonyka teremti ehhez elő.


Hát így van ez kuksikáim a gyakorin, a család kategóriában. És egyre ígyebbül van.

2020. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
14%
#83 ha valaki elvileg házasságban él, gyakorlatilag meg havonta 3 heteket távol van, akkor az meglépett a gyereknevelés elől (a házimunka elől is, de az mellékes). Ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy gályázik vagy brazil ku'vák seggéről szippantja fel a kokaint.
2020. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
100%
84 érdekes szemléleted van. Szerintem nem mindegy. Nagyon sokan dolgoznak távol és hűségesek, örülnek egymásnak ha találkoznak. Nem tudjuk, itt miről van szó, kár a szavakat vesztegetni.
2020. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
37%
#85 Nem mondom, hogy nem hűséges. Azt mondom, hogy kérdező nyakába varrja a közös gyerekük nevelését meg a közös otthonuk fenntartását, amit együtt vállaltak.
2020. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
58%

86 és többet keres? jobban élnek így? az otthon fenntartása nem igényel pénzt? vagy lehetne, hogy itthon dolgozik, és szerényebben élnek? ezt már kérdezte itt valaki DE NEM TUDJUK. Kár itt fantáziálni.

Azt tartom furcsának, hogy itt sokan azt hiszik, a külföldi munka valami kéjutazás. Nem, nem az. Rendszerint nagyon be vannak fogva és nem olyan vidám az életük, "idegenként" bánnak velük.

Megint azt kell mondani: nem tudjuk.

Nekem több ismerősöm van, aki ritkán találkozik a családdal, mégis szeretetben élnek, amikor együtt vannak örülnek egymásnak, és a nevelés is megy, mert minőségi az együttlét.

Ez bizony 2 emberen múlik - és a gyerekek javára válik.


De hát lehet, hogy ez a férfi nyert valami játékon egy nagy összeget és kint lébecol. Majd a kérdező elmondja, mi az ábra.

2020. nov. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 Laylah ***** válasza:
52%

80. válaszomban már leírtam, fogalmam sincs, miért lett lepontozva. A kérdező saját szavait idéztem, többször is leírja, hogy a kedves férj nem szenved a távolléttől, hanem kifejezetten örül neki, hogy mehet. Még egyszer, ezek voltak azok, amiket a KÉRDEZŐ írt, a komment számával jelölve:


Alapkérdés

"Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem."

"Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg."


#12

"És az jó ha 3 hétig távol van és úgy érzi jól magát? Nem az a normális ha a családdal érzi jól magát?"


#20

"Ez az ami nekem is rosszul esett: fáj nekem h ő jól érzi magát. Mind1 lesz ami lesz. Ha nem bírom vége."


Ezek a kérdező saját szavai, nem tudom, miért nem egyértelmű, hogy a férj vígan éli világát, a feleség, a kérdező meg szenved a helyzettől, és egyáltalán nem boldogok, mikor találkoznak. Ezt is írta, nem én találom ki...

2020. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma az ilyen kérdésekkel, hogy egy szemszögből látjuk a dolgokat. A kérdező leírja az ő szemszögéből az egészet, konkrétan elhordja a férjét egy utolsó szar embernek, ő egy hibájáról nem beszél, sem arról, hogy miért alakulhatott ki ez a helyzet. Pedig lehet ha megtudnánk miért nem szereta férj haza járni, akkor meg azt mondanánk hogy mi sem mennénk szívesen haza. Mert szerintem ha fasza lenne otthon minden, nem szökőévente járna haza a kérdező. Igy könnyű ítélkezni bárki felett, csak hülyeség.
2020. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
a kérdező férje*
2020. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!