Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
 51/97 anonim ***** válasza:
88%
Válás. Pont. Akkor még találhatsz valakit, de legalábbis nem kell az egyszülős nevelés terhe mellett még a rossz házasság boldogtalanságát is cipelned. Csak hát a lakást megoldani nem könnyű.
2020. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
27%
Én az elmondottak alapján inkább a férjeddel szimpatizálok, valószínű hogy ő is csak jobban járna, ha elválnál tőle.
2020. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
73%
#52 Szimpatizálsz azzal, aki leszarja a gyerekeit és hetekre elmászkál?
2020. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező! Soha semmibe nem kell és nem is szabad beletörődni.

De ehhez kommunikáció szükséges. Nem rögtön válás...

Próbáld meg, hogy leülsz vele nyugodtan, és elsorolod neki, hogy mik a gondjaid. És ne elégedj meg azzal, ha azt mondja, hogy neki ez így jó. Hanem kérdezd meg, hogy hogyan képzeli a továbbiakat, meddig akar így élni még, meddig kell neked a gyerekeket apa nélkül nevelni.

Nyilván a család fontos, de azért az sem árt, ha nem csak vajas kenyeret tudsz adni hónap végén a gyerekeknek. Most azért itt ez a járvány, nem olyan könnyű munkát találni.

Ha végképp nem tudsz dűlőre jutni a férjeddel, akkor nem "kijátszom a válás kártyát", hanem meg kellene beszélned vele, hogy akkor te a magad részéről itt befejezted, és mindenkinek jobb lesz, ha különmentek.És akkor tényleg el kell válni, és egyedül folytatni.

Lehet, hogy ezeket már írták előttem, nem tudom, mert abbahagytam a kommentek olvasását a "Megcsal" meg egyéb ilyen jellegű válaszoknál.

2020. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
33%

53, pénzt keres. Ha leszarná a gyerekeit akkor otthon ülne a tévé előtt, vedelné a sört, és mondaná az asszonynak hogy menjen ő dolgozni az egész családra, mert őt nem érdekli hogy mit esznek, miből fizetik a fűtést, miből vesznek mondjuk cipőt a gyerekeknek.

Ennyi erővel te egy olyan emberrel szimpatizálsz aki megtagadja a szexet a házastársától? Még jó hogy inkább nem otthon van, ha otthon nincsenek rendben a dolgok, nem boldog. De a pénzt küldi haza, gondoskodik a családjáról.

Ha már ennyire sarkítunk ugye...

Nevetségesnek tartom rásütni a pasira a "leszarja a gyerekeit" címkét, csak mert külföldön kamionozik, és csak mert a házassága romokban, mivel harmincas pár létükre nincs otthon szex. Ez gáz, de attól még a gyerekeit nem szarja le.

2020. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem a férfi magánélete, 55-ös, hanem egy család. És ha a feleségnek nem felel meg az, hogy a férje külföldre akar menni dolgozni, akkor a férj nem mehet külföldre dolgozni, mert megszűnik a család. A nő férjhez ment, nem egyedülálló anyának szegődött. És ne gyere azzal, hogy pénzt keres, azt itthon is tud. A feleség pedig nem tagadja meg a szexet, hanem a férfinak nincs rá igénye. És mivel férfiből van, ez csak egy okból lehetséges. És még goromba is.
2020. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
32%

56, a feleségnek van rá igénye? Nincs, ő maga mondta.

Sőt, azt is ő maga mondta hogy hidegen hagyja a férje. Nyilván ha érdekelné akkor eleve megbeszélte volna vele hogy ő ebbe nem megy bele, vagy legalább most megbeszélné vele normálisan, nem válni akarna. De válni akar, úgyhogy nincs mit ragozni.

Itt nem egy olyan szegény szerencsétlen szerelmes feleségről van szó aki lelkileg szenved a férje hiányától.

2020. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
66%
Hogyne akarta volna megbeszélni! "Ha fel merem hozni, egyből elkezd veszekedni." És még jó, hogy nem akar a feleség olyannal szexet, aki ordítozik vele!
2020. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 Savlekotő ***** válasza:
34%

52 Szimpatizálsz azzal, aki leszarja a gyerekeit és hetekre elmászkál?

És akarta őket mert lehet itt is ez van hogy k vára nem,csak helyzet elé lett állítva és hát ő igy szabadul..

2020. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
70%
Felnőtt férfi ne tudná, hogy működik a fogamzásgátlás? Ha nem akart gyereket, tehetett volna ellene...
2020. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!