Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 Laylah ***** válasza:

"nem szökőévente járna haza"

3 hetente jár haza, mert akkor tud. Ez is le volt írva.

2020. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
Kedves Laylah nem tudom éreztetni minek szántam ezt, költői túlzásnak mondanám talán, tehát ezzel csak azt akartam kifejezni hogy a kérdező szerint nagyon ritkán jár haza, kevesebbszer mint szeretné. Nem kell komolyan venni.
2020. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
33%

És az mindenki szerint normális hogy a kérdezőnek fáj ha a férje szereti a munkáját és jobban örülne annak ha szenvedne mint a kutya? Konkrétan ő írta így, hogy fáj neki.

Ismerek olyan kamionost aki szereti a munkáját, és olyat is aki muszájból csinálja de gyűlöli és olyan gondolatai vannak hogy melyik fába kéne belehajtani hogy vége legyen. Milyen feleség az, aki az utóbbit kívánja a férjének, aki lapátolja nekik haza a pénzt?

2020. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 Laylah ***** válasza:
29%
93.: te se olvastál egy sort sem? Nem az fáj neki, hogy szereti a munkáját, hiszen eddig is ezt csinálta feltételezhetően, viszont most vezették be náluk a kötelező 3 heti munkát. Tehát eddig gyakrabban járhatott haza. Az fáj neki, hogy a férje egy szóval sem mondta, hogy hát igen, hiányzik a család, hiányoznak a gyerekei, sokat gondol rájuk, hanem azt mondta, hogy kifejezetten élvezi azt az időszakot, amikor munka miatt úton van.
2020. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
"Ez az ami nekem is rosszul esett: fáj nekem h ő jól érzi magát."
2020. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
100%
nagyon eltűnt a kérdező emberek--nekem ez fura.
2020. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő, majd megoldja ahogx jónak látja
2020. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!