Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
65%
De ha hidegen hagy a férjed, akkor nem mindegy?
2020. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:
És az normális egy családban?
2020. nov. 21. 13:43
 3/97 anonim ***** válasza:
85%

"...elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak..."


Mintha nyaraláson lenne és nem is a munka miatt maradna odakint.

Ez egyébként furcsa, mert a kamionosok leginkább azért kapják a fizetésüket, hogy állandóan jönnek-mennek, örökké úton vannak...


Bennem felmerülne a kérdés, biztos, hogy a munkahely újításáról van szó, és nem saját szervezés?

2020. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/97 anonim ***** válasza:
91%
Lehet csal téged kint és ezért nem akar hazajönni
2020. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/97 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h csalna nem az a típus. Tetszik neki h ott csak a munkájáért felel. Itthon úgye több dolog lenne. Család. "Nem fog olyan helyen dolgozni ahol többet kell dolgozni, kevesebb fizetésért"
2020. nov. 21. 13:49
 6/97 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez a külföldi munkával jár, de nemkötelező csinálni
2020. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/97 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is úgy tűnik, hogy menekül a család elől. Mikor legközelebb otthon lesz, beszéljetek, mondd meg, hogy inkább legyen kevesebb pénz, de itthon keressen munkát. Ha elutasító, akkor van van a füle mögött.
2020. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/97 A kérdező kommentje:
Már próbáltam. Egyfolytában azokat hajtogatja amiket írtam és nagy veszekedés van belőle. Próbálom nem a lányok elő.
2020. nov. 21. 13:53
 9/97 anonim ***** válasza:
36%
Tehát vállaljon mondjuk olyan gyári munkát, ahol több a munka, ahová utál bejárni, és kevesebb bért kap? Nem baj, ha minden nap gyomorgörccsel megy be, stresszesen haza, de legyen otthon bármi áron?
2020. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 anonim ***** válasza:
42%
Megcsal, minden nő azt állítja a férjétől hogy nem az a típus
2020. nov. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!