Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
 21/97 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is úgy tűnik, hogy menekül. Nem tudom hogy a család gondja baja elől, vagy a felesége elől, de az sokat elmond, hogy így ő nagyon jól érzi magát, otthon pedig állandó veszekedés van.


Én sem gondolom, hogy nő van a dologban (bár ki tudja), de hogy neki így sokkal kényelmesebb a mostani elete, az biztos.

2020. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:
Ezt ő maga is bevallja. De nem így képzeltem el a családi életet.
2020. nov. 21. 14:10
 23/97 anonim ***** válasza:
96%
21 es vagyok. Kérdező, ebbe bele kell törődj sztem. Vagy válás.
2020. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
28%

3-as vagyok!

Ugyanarra a mondatára:

"... elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak..."

Ti is szeretnétek jól érezni magatokat, mi van, ha arra a 3 hétre ti is utána mennétek és együtt töltenétek? Elvégre megengedhetitek magatoknak!


Erre mit válaszol, attól tenném függővé, hogyan lépek tovább.

2020. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:
Én dolgozok. Nem tudok vele menni.
2020. nov. 21. 14:19
 26/97 anonim ***** válasza:
29%

3-as vagyok!

Mi nem tetszik abban, hogy egy ilyen kijelentésre a család is nyaralni, pihenni, a férjjel, papával szeretne együtt lenni 3 hétig?

Szerintem ez egy tök normális kívánság olyan helyzetben, amikor egyébként is ritkán vannak együtt.

2020. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
27%
veszel ki szabadságot! Egyébként pedig meglehet, hogy nem is kell, mert egy ilyen ötlet felvetése a férj felé, és megnézni, hogyan reagál rá, milyen képet vág, mit válaszol, sok mindenre fényt deríthet! Légy már egy kicsit ravaszabb annak érdekében, hogy egy kicsit tisztuljon a kép.
2020. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
91%
23: te beteg vagy öreg... A kérdező nem írta, hogy anyagi gondok, vagy kényszerhelyzet szülte volna a jelenlegi állapotot. Lehet, hogy számodra fájdalmas ezzel szembesülni, de a férjének kényelmesebb a jelenlegi élete. A hozzászólók nem rosszindulatúak, hanem realisták és tükröt állítanak a kérdezőnek. Akár van harmadik fél, akár nincs, ez a férfi nem tiszteli sem a feleseget, sem a gyerekeit, az egész családja igényét sutba dobja azért, hogy neki kényelmes legyen. És te ezt véded és a kritizálókat tartod hűtlen boszorkánynak. Tökéletesen hozod a mai társadalom szellemiségét, hogy a nőnek semmi szava nincs a családjában, tűrjön el mindent a pénz meg az ura kedvéért. Többet nem vitatkozom veled, de ez még kijárt a személyeskedésed miatt.
2020. nov. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekekkel hogyan viselkedik, mikor otthon van? Egyértelműen az jön le, hogy menekül a családi élet elől, terhes neki mind a férj-, mind a családapa-szerep.
2020. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim válasza:
49%
Lehet ez csak én vagyok, de szerintem fel kéne vetni a nyitott házasságot. Ha megcsal akkor, ha ezt felveted úgyis az arcodba vágja. De ha beleegyezik, akkor neked lehet mellette egy párkapcsolatod, arra a pár napra meg amíg ott van nem veszekednél vele, hanem kiegyensúlyozottabb lennél. De ha ez nem a te műfajod, akkor a válás marad mint opció, anyagilag úgyis támogatnia kell a családot, ha meg nem tesz bele máshogy amúgy sem, akkor mindegy. Nem tudom hány éves vagy, meg hány gyerekkel, de ha vele nem működik érdemes minél hamarabb elkezdeni keresni valakit, aki érzelmileg is ott van neked.
2020. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!