Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
 11/97 A kérdező kommentje:
Már a válás is megfordult a fejemben. Nekem ez a 3 hetes dolog nem fog menni.
2020. nov. 21. 13:54
 12/97 A kérdező kommentje:
És az jó ha 3 hétig távol van és úgy érzi jól magát? Nem az a normális ha a családdal érzi jól magát?
2020. nov. 21. 13:56
 13/97 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy előttem is írták. megcsal
2020. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy egy pár hónap után megunja. Én most készülök a jogsival, engem azért vonz mert olyan helyekre utazok ahova amúgy nem mennék de család mellett már másabb én még csak 20 vagyok
2020. nov. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 A kérdező kommentje:
Persze 20 évesen család nélkül jó utat kívánok. De 39 évesen család mellett már nem.
2020. nov. 21. 13:59
 16/97 A kérdező kommentje:
Nem csal meg. De a szexhez már neki sincs kedve mint nekem sem.
2020. nov. 21. 14:00
 17/97 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire mereven elzárkózik, sztem is lehet nő a dologban, vagy csak belőletek van elege. Akármelyik opció, mind a kettőnek ugyanaz a vége. Annyi dobásod van még, hogy elmondod neki, hogyha ezen nem változtat, az nálad valóok lesz, mert te így nem tudsz élni.
2020. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/97 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ezeket a "megcsalós" alattomos tyúkeszűeket ignoráld. Te jobban tudod, bízol benne, nem kellenek ezek a fosboszorkányok "akik tudják" a gyakori előtt vájkálva a kérdések közt, hogy hol lehet ártani.

Ki lehet bírni - hűséggel szeretettel. Évekig vártak régen egymásra, háborúból, fogságból várták kedvesüket.

Nemhogy kibírták, de erősítette őket.

2020. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
89%
18: te ugyanazt a kérdést olvastad? :D a férje le se szarja, hogy a felesége szenved ebben a helyzetben, bármikor dönthetne úgy,hogy fontosabb a családja és hazajön. Ennek ellenére neki jobb tekeregni a nagyvilágban. Ha a napi kenyér múlna azon, hogy külföldön van, azt mondanám, hogy oké, de egyáltalán nincs rászorulva, egyszerűen kényelmesebb neki ott, mint itthon gyereket nevelni, hallgatni a kölykök ordítását, meg az asszonyt is. Ami azt illeti, eléggé szokásos sztori.
2020. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 A kérdező kommentje:
Ez az ami nekem is rosszul esett: fáj nekem h ő jól érzi magát. Mind1 lesz ami lesz. Ha nem bírom vége.
2020. nov. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!