Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
 71/97 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező azt írta próbált erről a férjével beszélni, de már nem a lányai előtt, mert a férje veszekedéssel reagál.
2020. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
66%
És a kérdezö sehol..
2020. nov. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
35%
Talán a gyerekei mellet nem a gép előtt ül egész nap, mondjuk.
2020. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
15%

Nem olvastam el a válaszokat, de én a helyetekben kiköltöznék a férjedhez, eleve kint jobb jövője lesz a gyerekeknek és ti is együtt maradhatnátok.


Nem azt mondom hogy örökre de a kicsit a gyerekek akkor nagyon fogékonyak a nyelvekre, ez még a jövőben jól jöhet nekik.


A több pénzről nem is beszélve...

2020. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
46%
De a férj éppen azt élvezi, hogy megszabadul tőlük.
2020. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
Akkor a gyerekeket sajnálom...
2020. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
43%

75 te vagy a kérdező? miért állítod ezt ilyen magabiztosan??? Minden helyzet más és más. A kérdező meg hagyja itt záporozni a téveszméket, vagy lehet hogy az egész csak kitalált szomorú történet?

A szerencsétlen apa örül,hogy jól fizető munkája van, ami biztosítja a család megélhetését. Ehhez kint talált lehetőséget. És örülne, ha nem egy elhidegült, civakodó asszonyka várná - hanem barátságosan, kedvesen várná a család, illatos süteménnyel, gyerekzsivajjal, amikor hazajöhet.

Két gyerekkel azért el lehet látni egy háztartást - régen 6-7 gyerekkel látták el, közben még a kútra jártak vízért, a patakhoz mosni.

Miért nem lehet ezt a barátságos otthoni hátteret biztosítani? Ha nem lehet, akkor tényleg beszéljétek meg, inkább dolgozzon itthon, és majd összehúzzátok magatokat.

Nem így van, kérdező? gyere már elő a rejtekedből.

2020. nov. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
36%
Nem,nem én vagyok a kérdező. De te miért is védesz egy gerinctelen tetűt, aki hagyja a picsába a családját és kujtorog amerre jól esik? Röhög a markába a hapsi hogy a nő egyedül szakad meg amíg a gyerekekkel küszködik, és ezt ki is mondja...
2020. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
56%
egy gerinctelen tetű? kujtorog?? ez honnan jött? most már tényleg áruld el! Kamionsofőr külföldön - én ennyit tudtam róla. Te ismered valahonnan?
2020. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 Laylah ***** válasza:
28%

Alapkérdés

Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem.

Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg.


#12

És az jó ha 3 hétig távol van és úgy érzi jól magát? Nem az a normális ha a családdal érzi jól magát?


#20

Ez az ami nekem is rosszul esett: fáj nekem h ő jól érzi magát. Mind1 lesz ami lesz. Ha nem bírom vége.


Olvastad egyáltalán a kérdést?

2020. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!