Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bele kell törödni 3...

Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?

Figyelt kérdés
Férjeméknél bevezették 3 hetes kint tartozkódást. Kamionos. 3 hónapja csinálja. Neki nagyon tetszik, nekem nagyon nem. Nagyon nehezen bírom 3 hétig + gyerekek. Gyerekeknek is hiányzik, kérdezik mikor jön haza apa. Ha felmerem hozni, elkezd veszeked h nekem nem tetszik h jól érzi magát meg h sok mindent megengedhetünk magunknak. Én inkább kevesebbet engednék meg. Ja 3 hét után 2-3 nap itthon. Múltkor 4 nap ajándék volt. Nagyon eltávolodva érzem magam tőle, már hidegen hagy.
2020. nov. 21. 13:38
 41/97 anonim ***** válasza:
75%
Én válnék. Intimitás nincs köztetek, úgyhogy ilyen téren nem vesztenél semmit, de legalább nem kéne rá is mosni, főzni, amikor otthon van. Anyagilag meg számold ki, hogy mi éri meg neked. (Plusz amikor itthon van, lepasszolhatnád neki a gyerekeket.)
2020. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
85%

Aki rögtön elkezd veszekedni azzal kár foglalkozni.

Anyum 55 évesen vált el 30 év házasság után. Hidd el jobb hamarabb lelépni, mint leélni még 10 évet így miközben boldogtalan vagy.

2020. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
17%
"Tényleg bele kell törödni 3 hét magányba?" - azért ez is durva kijelentés úgy, hogy írod, gyerekeitek vannak.
2020. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
68%
43-as: a gyerek nem társ. Főleg ha kicsi, simán erezheti magát magányosnak az ember.
2020. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell beletörödni, nekem se kéne ilyen férj, el lehet válni.

A ti kettőtök közös döntése kell, hogy legyen, hogy milyen munkát bírtok el, mert van aki azt is kibírja ha fél évet külön vannak (erről a magánvéleményem, hogy fasza kis házasság lehet, érzelmileg már régen külön lehetnek), én nem vállalnám be ezt, meg a 3 hetes különlétet se, gyerekek felnőnek, ti megöregszetek, nincs az a pénz, hogy ennyire ne éljük az életünket. Persze, ha van sok hitel, más a helyzet.

2020. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus hapsi Játssza a mártírt, hogy a családért melózik, közben mg arról szól az egész hogy küszködjön egyedül nő, ő meg röhög a markába meg nőzik.
2020. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
88%

Nem csal meg. De a szexhez már neki sincs kedve mint nekem sem.


Te h.ülye vagy, már bocs. A férjed éli a világát, jól érzi magát és még ki is mondja! Megszabadult a családi élettől, a gyereknevelés minden nyűgjétől, néha hazaesik, amikor csak morogsz )jogosan), utána megy újra szingli életet élni és élvezni. Az, hogy neked miért nincs kedves szexelni, meg neki miért nincs kedve (veled) szexelni, az nem ugyanarra vezethető vissza. Pontosan, ahogy írták: te küszködj egyedül, ő meg jól érzi magát. És ezek szerint mégcsak nem is titkolja, hogy se te, se a kölykei nem hiányoznak semennyire sem neki! Miért is nem válik el? Talán fél, hogy vinnéd az általa megkeresett vagyon felét, és így még mindig jobban kijön, mintha gyerektartást kellene fizetnie, és még hazajönni is van hova, ha beüt a krach, ráadásul mindenkinek beadhatja, hogy a család életszínvonaláért teszi...

2020. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 Savlekotő ***** válasza:
57%
Ő neki tetszik,azért mert nincs nyakán a család..
2020. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
85%

"Nem csal meg. De a szexhez már neki sincs kedve mint nekem sem."


...és mindez 39 évesen???


Szerintem ha itthon lesz, ha nem, ennek a házasságnak már lőttek!

Ennyi idősen még a szexnek nagyon komoly szerepe van abban, hogy egy házasság jól működjön.

2020. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
77%
Annyira szomorú, hogy egy apa ennyire magasról tesz a saját gyerekeire. Szegények... Ugy fognak felnőni, hogy ilyen egy "apa", ilyen egy "férfi".
2020. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!