Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontanád a csomagot, ami a...

Felbontanád a csomagot, ami a párod nevére jött?

Figyelt kérdés

Hozott a futár egy hatalmas csomagot, majdnem akkora mint egy mikro, és elkért 10 E ft-ot.

Felhívtam a páromat, rendelt-e valamit, azt mondta hogy nem, de fizessem ki a futárt, és vegyem át a csomagot.

Nem kérdeztem, hogy felbonthatom-e. Csak kíváncsi vagyok, mi került ilyen sokba.


2010. aug. 9. 12:31
 71/114 anonim ***** válasza:
80%

hát ebbe csak az a ciki, hogy mostmár tudod hogy nem plüssmackó vagy mikro van benne... ha hazamegy a párod, egyedül bontja ki és utána se szól róla neked semmit majd jön a következő kérdés hogy vajon mit rendelt, és kivel használja azt :S:S

de nem akarom az ördögöt a falra festeni, reméljük te kaptál valami nagyonszépet/jót :)

2010. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
60%
láttam már elég csomagot, simán ki lehet bontani és visszacsomagolni észrevétlenül. nézd meg, mert én már kíváncsibb vagyok mint te XD
2010. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 A kérdező kommentje:
Írt a párom sms-t, hogyha lehet ne bontsam fel a csomagot...
2010. aug. 9. 13:56
 74/114 anonim ***** válasza:
92%
Basszus! Fel ne bontsd, akárhogy is biztatnak. Egyébként így kell tönkretenni egy meglepetést. (Mert szerintem is az) Felejts el mindent amit idáig megtudtál, és szerdáig bírd már ki, különben ha rájön a párod, hogy mit szimatoltál itt össze a csomag után, akkor lesheted, hogy mikor fog meglepetést szervezni neked. (Mondjuk én is kaptam már hasonlóképpen meglepetést, de a férjem a szomszédba küldette a futárt, és a 10 éves kislányunk ment át a cuccért)
2010. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 A kérdező kommentje:
Eldugtam a csomagot, hogy ne legyen szem előtt.
2010. aug. 9. 14:12
 76/114 anonim válasza:
88%

szerintem se bontsd fel! :D

semmi esetre se,főleg ha irt egy sms-t hogy ne tedd.

hidd el,sokkal jobban fogsz neki örülni ha nem tudod miaz! :)

de azért majd mondd el hogy mi volt benne :P

2010. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:
87%
Az sem biztos,hogy a tiéd, lehet, csak megengedte,hogy valaki (pl. egy barátja) oda rendelje a csomagot.
2010. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
40%

Szexboltból? Kétlem :) Bár lehet...

Azért mindenképp írd meg mi volt benne!

2010. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg ne bontsd fel. De hány éves vagy hogy annyit nem tudsz hogy más csomagját nem bontjuk fel?
2010. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 anonim ***** válasza:
28%
Akkor mondd azt, hogy a futár/postás mondta h nyisd ki, pl..
2010. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!