Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontanád a csomagot, ami a...

Felbontanád a csomagot, ami a párod nevére jött?

Figyelt kérdés

Hozott a futár egy hatalmas csomagot, majdnem akkora mint egy mikro, és elkért 10 E ft-ot.

Felhívtam a páromat, rendelt-e valamit, azt mondta hogy nem, de fizessem ki a futárt, és vegyem át a csomagot.

Nem kérdeztem, hogy felbonthatom-e. Csak kíváncsi vagyok, mi került ilyen sokba.


2010. aug. 9. 12:31
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
66%
és mi van, ha valóban egy barátja rendelte a ti címetekre? máskor nem biztos, hogy megbízik benned a párod. külön kérte is, hogy ne nézd meg.
2010. aug. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 anonim ***** válasza:
55%
Nesze neked bizalom, így bízz a nőkben.
2010. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/114 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor most sűrűn imádkozz, hogy magának rendelte a csomagot, illetve nektek. Mert ha valaki másnak rendelte, mondjuk kollégának, akkor nagyot fog égni az illető előtt és ezért tuti nem lesz hálás neked.


Nálam is volt olyan, hogy a munkatársam megkért, hogy vegyem át a csomagját, mert meg akarja lepni a párját és ezért az én címemet adta meg, nehogy a párja meglássa idő előtt. Ha az én párom kinyitotta volna a csomagot, akkor biztosan nagyon dühös lettem volna, mert a kollégám direkt megkért, hogy diszkréten kezeljem a dolgot.

2010. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/114 anonim ***** válasza:
57%

Jaj már hagyjátok, felbontotta és kész, emberek vagyunk kíváncsi természettel. Egyébként nyilván maguk részére rendelte, mivel ha egy barátja küldette volna az ő címükre akkor azt elmondta volna neki már előtte, meg pl a telóban is, vagy előtte, hogy figyi, képzeld a Rezső szexcuccot akar rendelni, itt a pénz, fizesd ha megérkezik a csomag, vagy mondta volna a telefonban, amikor a lány mondta, hogy csomag jött. Komolyan ilyen kommenteket, amilyen az utolsó 3-4...Miért nem tudjátok megállni, hogy az ilyen fikázó kommenteket elküldjétek.

Nem dőlt össze a világ, nem vagyunk egyformák, ha ő így ítélte jónak, és felbontotta végül is, hát szíve joga.

2010. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 anonim ***** válasza:
89%

08:51 vagyok


én előtte is írtam, hogy már a cégre se kellett volna rákeresni, mert biztos meglepi lesz. nem tudom, miért kell az ilyet elrontani

2010. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem biztos, hogy maguknak rendelte. Amúgy meg igen, emberek vagyunk. Éppen az különböztet meg az állatoktól, hogy nem ösztönlények vagyunk és tudunk megálljt parancsolni magunknak. Úgy látszik, hogy van akinek mégse jön össze. Én nem fikázom a kérdezőt, de döntést hozott, viselnie kell a következményeket. Nem kell ilyen esetben azon se kiakadni, ha a férje oltári balhét rendez a csomag kibontása miatt. Direkt kérte, hogy ne nyissa ki...
2010. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, ha az én páromnak jön bármi, én nem bontom fel. Ennyit a kíváncsiságról. Ez tulajdonképp az, hogy nem tiszteled őt annyira, hogy megvárd vele.
2010. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 anonim ***** válasza:
87%
Fordítsuk meg: ha te megkéred, hogy ne nyisson ki egy neked szóló csomagot, és ő kibontja, akkor te mit gondolsz róla?
2010. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/114 anonim ***** válasza:
32%
de haggyuk már szerencsétlen kérdezőt... az anomin oldalon a szentet játszátok, de nem tudom h mi lenne veletek ha igy járnátok. ;)
2010. aug. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/114 anonim ***** válasza:
66%
ha így járnék, nem bontanám ki. mert tisztelem a férjem ennyire, hogy ne rontsam már el a meglepetést, aminek szánta
2010. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!