Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbontanád a csomagot, ami a...

Felbontanád a csomagot, ami a párod nevére jött?

Figyelt kérdés

Hozott a futár egy hatalmas csomagot, majdnem akkora mint egy mikro, és elkért 10 E ft-ot.

Felhívtam a páromat, rendelt-e valamit, azt mondta hogy nem, de fizessem ki a futárt, és vegyem át a csomagot.

Nem kérdeztem, hogy felbonthatom-e. Csak kíváncsi vagyok, mi került ilyen sokba.


2010. aug. 9. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/114 anonim ***** válasza:
100%
nem bontanám fel de miután hazajönne rögtön felbontatnám vele :)
2010. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/114 anonim ***** válasza:
82%
Hívd fel, hogy felbontod a csomagot, mert ha nem ti rendeltétek, akkor megreklamálod. :) Majd meglátod, mit reagál rá.
2010. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/114 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is hivd fel és kérdezd meg h felbonthatod-e. :) irj, hogy mi a fejlemény. :P kiváncsiak lettünk. :)
2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/114 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor se bontotam fel a csomagunkat ami az én nevemre jött de az ő cucca is benne volt.Két esernyőt rendeltünk.Igy együtt örültünk amikor hazajött.

Majd írd meg mi volt benne:)

2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/114 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem tudja a párod, hogy mi az, akkor miért fizettette ki Veled? Ha Neked meglepi, akkor csak nem olyan gyogyós, hogy akkor viteti házhoz, mikor Ő nincs otthon. Hívd fel és mondd meg, hogy érdekel, hogy mi van benne és fel akarod bontani.
2010. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/114 anonim ***** válasza:
64%
Az Utolsó válasza szerintem is jó! :)
2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/114 anonim ***** válasza:
92%

Ha azt mondta nem rendelt semmit, mégis vedd át akkor valami meglepetés lesz. Nem lesz mostanában valami nagyobb esemény?

Amúgy én nem nyitnám ki, hiszen egy kapcsolat alapja a BIZALOM! És ez azt jelenti, hogy bízol benne, és nem nyitod ki a csomagot.


Mondjuk lehet, hogy bomba, és kedd este egyszercsak BUMM! Bár ez nem valószínű.

2010. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/114 anonim ***** válasza:
85%
Ne bontsd fel, semmiképpen! Ha megjön a párod, akkor úgyis megmutatja majd, ha rád tartozik. Ha meg nem, akkor sem kell kétségbe esni. Te sem örülnél, ha kibontva kapnád meg mindig a csomagjaidat, leveleidet.
2010. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/114 anonim ***** válasza:
28%
Bonts ki, nézd meg mi van benne, aztán csomagold vissza :D
2010. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/114 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, de ha én nem rendelek semmit, akkor ugye nem is fizetem ki.Én felhívnám, hogy kibonthatom-e, vagy jobban szeretné ő, esetleg közösen.
2010. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!