Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tűrnétek vagy talán...

Ezt tűrnétek vagy talán páromnak van igaza?

Figyelt kérdés
Élettartammal elek 4 éve. Nagy lányom aki 20 éves már külön el a párjával. Eljött hozzánk de nekunk a párommal 1 órára el kellett ugranunk és addig a lányom megkérdezés nélkül benyúlt a hűtőbe és csinált magának szendvicset./ezt 2-3 alkalommal már eljátszotta/Mikor hazajöttünk párom meglátta h turkált a hűtőnkbe és kiabált a lányommal ezért h mit képzel nem itt lakik h csak kérdezés nélkül belenyúl. A Lányom itt is hagyott minket ami nekem nagyon fáj. Kinek van itt igaza az élettartamnak vagy a gyerekemnek? Tanácstalan vagyok. A gyerekemmel sem akarok rosszba lenni de többet nem akar ide jönni úgy kiabált vele az élettársam
2020. szept. 4. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi a véleményed a válaszokról? :)
2020. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
90%

#61 !

Az első oldalon mutatta az első és utolsó reagálást a kommentekre.


Azóta én is elfilóztam: lehet, hogy nincs is neki véleménye? (Mármint saját)


Egyes helyeken magától értetődő, ha egy anyának nemcsak határozott álláspontja van, de minden, észérvekkel felülírhatatlan helyzetben érvényt is szerez annak.


Mit lehet tudni, mi a hallgatás oka! Lehet, hogy főállású Félisten még jobban berágott és elvette tőle még a netezés lehetőségét is? Lehet, most száraz szendvicsen és vízen tartja?


A hímivarú "szereplő" defektes álláspontját ismerjük.

Ő pedig fél megkérdezni arról, hogy neki anyaként és emberként -- vajon megváltozott-e már a hozzááállása?


Márpedig néma anyának gyereke sem érti a szavát!


Remélem, legalább a lányával nem szűnt meg még minden kapcsolattartás.

Talán neki még szabad telefonálnia, ha már a neten velünk megszakította a kapcsolatot, itt nem él a "párbeszéd", a vita lehetőségével.


Így szokta meg?

Vagy nagyon félreértettük őt, és csak azon válaszadók okoztak neki csalódást, akik nem Félisten álláspontját osztják és maga a kérdező is besokallt --- tőlünk?


Mindegy! majd jelentkezik, ha ahhoz még van vér a pucájában.


És ha nem, talán akkor is belátja: Jobb a foltos, mint a likas zsák!

Talán rájön, hogy hosszú távon jobban jár, ha helyrehozza a kapcsolatot a lányával + megtanul kiállni, mindkettejükért.


Anya a lányáért, nem anya az ő "párjáért". Ebben a párkapcsolatban szrevő Félisten nem játszik, kss a neve. Problem solved.


Üdv mindenkinek!

2020. szept. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Nem tűntem el itt vagyok. Valóban pár napig nem voltam elérhető. Annyi lemaradt h igen a párom lakásába elek de én is dolgozok én is hozza járulok nem kevéssel a közös kasszánkhoz. Valószínű azért is akadt így ki mert nem szereti a lányomat igen. Azóta megbeszélté a lányommal a dolgot h szóljon ha ki akar venni valamit a hűtőből.
2020. szept. 10. 10:57
 64/78 anonim ***** válasza:
93%
Nem szereti a lányodat, te ezt tudod is és vele vagy? Ez komoly?
2020. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
27%

64!


Nagyon ritka ám az az eset, amikor a szulo uj partnere szereti az elozo kapcsolatbol származó gyereket. Ez egy szép álom és nagyszerű, ha valósággá válik, de ah esetek többségében bizony csak elfogadás van. Ne lepődj meg, de a másik oldalrol is igy van am.

Plusz itt egy 20 éves, különélő gyerekrol van szó.

2020. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
91%
De itt a "nem szereti" nem azt jelenti, hogy elfogadja, hanem azt, hogy otrombán ordibál vele hülyeség miatt.
2020. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
90%

66!


A válaszom konkrétan a 64. kommentre volt reakcio.

A pasi véleményem szerint idióta, de a legfőbb hiba hogy ez a kettő, mármint a kérdező meg a párja nem kommunikál és nem hoznak azonos szabályokat.

2020. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg az a hiba, hogy a Kérdező eltűri, hogy megalázzák, számomra legalábbis ez az a kategória. Tök mindegy, ha neki ez így jó, de ne várja el, hogy a lánya is tűrjön és törődjön bele, hogy a lányát így el fogja veszíteni. Én legalábbis menekülnék a helyében jó messzire. Mi ez már, hogy az anyukám hűtőjéből engedéllyel vehetek ki egy szendvicsre valót, nevetséges és megalázó. Mondjuk pénzt ne vegyen ki a malcperselyből oké, de hogy ételt??
2020. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
93%

68!


Ez is kommunikációs probléma.

2020. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nem mindenkivel lehet beszélni, általában főleg olyanokkal nem, akik kiakadnak egy szendvicsen...

Ja meg meg lett beszélve, hogy ne nyújjon kérdezés nelkül a hűtőbe, ez aztán a megoldás, biztos a lánya is elégedett és megbocsájt minden sérelmet. :) És tartom azt, hogy nem mindenkivel lehet beszélni vagy hát lehet, csak értelmetlen. :/

2020. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!