Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tűrnétek vagy talán...

Ezt tűrnétek vagy talán páromnak van igaza?

Figyelt kérdés
Élettartammal elek 4 éve. Nagy lányom aki 20 éves már külön el a párjával. Eljött hozzánk de nekunk a párommal 1 órára el kellett ugranunk és addig a lányom megkérdezés nélkül benyúlt a hűtőbe és csinált magának szendvicset./ezt 2-3 alkalommal már eljátszotta/Mikor hazajöttünk párom meglátta h turkált a hűtőnkbe és kiabált a lányommal ezért h mit képzel nem itt lakik h csak kérdezés nélkül belenyúl. A Lányom itt is hagyott minket ami nekem nagyon fáj. Kinek van itt igaza az élettartamnak vagy a gyerekemnek? Tanácstalan vagyok. A gyerekemmel sem akarok rosszba lenni de többet nem akar ide jönni úgy kiabált vele az élettársam
2020. szept. 4. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
89%

# 39!

Fentebb olvashattad, miféle stílusban teszi!

De tudod, ha anyám (nem létező) véleménye szerint többet ér egy szendvics, ami mellé "feltétnek" még az élettárs üvöltözése dukál, akkor számomra nem lenne választható, hogy (l)enni akarjak-e ott még egyszer. Az ilyen pocsék ember még akkor is kiabálna, ha életmentő falatokról lenne szó, pl. ha lezuhanna a cukra.

Kedves kérdező! : további jó étvágyat!

2020. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
92%
Ott kezdődik a baj, hogy megkérdőjelezed, kinek a pártjára állsz...
2020. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
14%

"Mikor hazajöttünk párom meglátta h turkált a hűtőnkbe és kiabált a lányommal ezért h mit képzel nem itt lakik h csak kérdezés nélkül belenyúl."


Ennyiből tehát azt szűrjük le, hogy az illető csakis "seggfej", "sz@ralak", "szrevő tapló", "gyökér bugris" lehet? (Csak néhányat idéztem a válaszokból.)


Az anyukáról nem beszélve, aki persze "annyira rossz szülő", hogy a gyerekének szóba se kellene állnia vele...


Hogy lehet ilyen messzemenő következtetéseket levonni három ember konfliktusáról, akiket semennyire sem ismerünk?

2020. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 anonim ***** válasza:
91%

"akiket semennyire sem ismerünk?"

Azért alkothatunk véleményt, mert a Kérdező megkért minket erre.

Igaz, csak annyira ismerjük Őket, amennyi a kérdésben benne van. Márpedig a többségünknek ezek jönnek át a kérdésből.

Senki nem mondta, hogy ismerjük Őket, mindenki csak a kérdésre válaszolt, amiben márpedig ez van.

2020. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 anonim ***** válasza:
19%

Attol fugg. Leginkabb hogy a 20 eves lanyod elt e valaha egyutt kisebb koraban az elettarsaddal. Es te az elettarsaehoz koltoztel be vagy o hozzad. Azt akarom kihozni ebbol, hogy nagson nem mindegy a gyereked hozzad most hazajon-e es mivel korabban ott lakott automatikusan beleivodott hogy megy es benez a "hazai hutobe", vagy esetleg 16 evesen o mar elment koliba vagy az apjanal lakott stb.


Masik: a paroddal kellene elsosorban megbeszelned miert zavarja ez a helyzet? Korabban megette a lanyod az o felretett kedvenc sajtkulonlegesseget vagy valamibol az utolso adagot es o epp hazaert es ugyanazt ette volna es a huto elottkoppant le nyalcsorgatva, hogs jaj megsincs idehaza az a fincsi sajt vagy vazze valaki megette a tegnap meg meglevo kis tejfolt? Mert ha ilyen elozmenyek vannak akkor megertem hogy kiakad. Feltetelezem elmondta egyszer higy ezt vagy azt nem viseli el iylenkor es ennek ellenere mist ugy erezheti kiteszi otthonrol.a labat es a mar nem ott elo felnott neki csak "mostohagyerek" nyulkal a hutotokben...es lehet eszebe jut ennyi erovel az alsogatyai vagy a szamitogep fajlai kozott is kutakodhatna.


Harmadik: en amiita nem otthon lakom ha hazamegyek egyreszt nem enni megyek. Vagy viszek valamit ajandekba ha tueom ott fogoi maradni es ennek is vagy elore megkerdem vigyek e valamit vagy megbeszeljuk maradok vacsira ebedre akarmire. Ha meg ott vagyok es o megis elmegy vagy nincsenek ott de en vrkozok, akkor ok lehet benezek a hutobe, de biztos nem allnek neki szendvicsezni csk akkor ha elotte felhivom oket es megkerdem nem gond e vagy ha rengeteg kaja van akkor is csak abbop ennek amibol boven maradna .

Nem tudom en nem szivesen eszek kerdezes nelkul masebol. Es ha mar nem egy haztartasban vagyunk akkor az nekem a "maset" jelenti.


Parod valoszinuleg amugy se csipazza a lanyod es az ilyen esetek duhot valtanak ki belole. En aterzem. Viszont azt is neked ez rossz erzes. Parodsal tisztazd kossetek kompromisszumot lanyoddal beszeld meg.

2020. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem hívd fel a lányodat:


"Kislányom, nagyon sajnálom a múltkori vitát. Hidd el, Béla sem úgy gondolta, csak hát rosszul érintette, hogy szó nélkül beleettél a kaviárba. Tudod, milyen könnyen felmegy benne a pumpa, és akkor egyből felemeli a hangját, pedig te is tudod, hogy mennyire szeret téged. Igazad van, nem volt szép tőle, de téged is megkérlek, máskor szólj, ha szeretnél valamit a hűtőből, tudod, hogy semmit nem tagadunk meg tőled."

2020. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
92%

Csak a nyitókérdést olvastam el és az első oldali válaszokat.

Nos, először is nem vendégségben volt, hanem hazament az anyjához.

Másodszor, éhes volt, és ha egy órán át otthon sem voltatok, akkor nyilván egész délutánra, vagy egész napra ment oda. Most akkor éhezzen? A világ legtermészetesebb dolga, hogy evett. Ha holnapi ebédhez lett volna kirakva valami hús, és azt főzte volna meg magának, azért egy kis morgás elfogadható lett volna, de azért, mert szendvicset csinált??? Uramatyám!

A 7-es kommentben írtad, hogy megvédted a lányodat, de akkor veled is kiabált. És mi a fenének vagy együtt egy ilyen utálatos alakkal? Ennyire kell a pénze? Vagy ennyire jó a farka? Akkor álltál volna ki a lányod mellett, ha megmondod a párodnak, hogy itt fejeződött be a kapcsolatotok, majd miután szétköltöztetek, megkeresed a lányodat, bocsánatot kérsz tőle, és megmondod, hogy ezután bármikor jöhet és bátran nyúlhat a hűtőbe, mert rajtad kívül más már nem lakik a lakásodban.

2020. szept. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal repülne a kedves élettárs!! Kiabál a TE lányoddal, amiért merészelt az ANYJA hűtőjéből enni? Téged kitart a pali, hogy ezt megengedi magának? Tisztességes ember az utcai koldust is meghívja enni,nemhogy a szerelme gyerekét..
2020. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim válasza:
88%
Már vágnám is ki a palit. Ne hülyéskedj már...
2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
90%
Hm, én is hétvégente járok anyukámhoz a fiammal, simán benyúlok a hűtőbe, sőt kávét főzök, amiből neki is készítek, a megfőzött ebédet kiveszem, s melegítek anyukámnak is, a fiam is önkiszolgáló módban működik, már nem kell mindent elé tenni. Ezt akkor is így csináltam, amikor még élettársa is volt anyumnak, sosem volt ebből gond.
2020. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!