Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tűrnétek ezt meg a...

Mennyire tűrnétek ezt meg a férjetektől/élletársatoktól?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom leirni a lényeget.Párommal anyósnál lakunk,van egy 2 éves gyerekünk.GYED letelte után visszamentem dolgozni,sajnos a pénz miatt muszáj,a Gyes nem sok...

2 év alatt elhanyagoltam magam,pedig fiatal vagyok(24 éves).Bármit szerettem volna megvenni,és itt nem caak a ruhákra gondolok,hanem háztartái eszközökre(pl. Vasalódeszkát már 1 éve szeretném lecserélni,ami van irthon,még anyós vette anno 30 éve,fa és nyikorog vasalás közben)

Szóval ilyen pár ezer ft-os dolgokra gondolok,ruhákat is ha ritkán vettem turiban vettem magamra...

A lényeg az,h páom mindog azt mondogatja,h ráérnek euek a dolgok,pedig már új ágyneműhuzatot is szeretnék venni magunknak stb.De mindenre azt mondja a párom hogy nem kell,felesleges dolgok.De ő meg minden hónapban elkölt csak a cigire 20 ezer Ft-ot!


2016. máj. 19. 17:10
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Egy barátnöm azt mondta nekem,hogy nem lehet igy leélni egy életet,nem hagynak engem önállósodni,midog csak azt jellegvenni mit a parom akar,ha én szeretnék lecserélni valamit,akkor nem vehetem meg-pedig nem nagy összegről van szó...-ez egy ismerősöm véleménye.Kíváncsi vagyok a tiétekre is!
2016. máj. 19. 17:13
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy ilyen szerencsétlen, slattyogj le a boltba és vidd haza. Nem is értelek...
2016. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
92%

Ha ilyen alap dolgokra nem telik, akkor a férjed tegye le a cigit.

Az aztán tényleg nem fontos.

2016. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
41%
Meg kell gondolni hogy mi az ami kell es mia az ami nem muszaly de megvenned.De ami kell az kell
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen. Nem igazán szokta az új vasalódeszka érdekelni a férfiakat. Elmész üzletbe és veszel egyet. Ilyen egyszerű.
2016. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Telik ilyenekre,csak én nem vehetem meg,mert szerinte ezek felesleges dolgok...még ha 30 éves holmi akkor is jól van az...pedig alap dolgok ezek,nem hűlyeségere adnám ki a pénzt...

2016. máj. 19. 17:15
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell engedélyt kérni???? Itt már úgy tűnik az emberi kapcsolatok régen rosszak.
2016. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon fiatal vagy. Ahogy most szoktatok, úgy lesz neki és az anyjának természetes hosszú távon. Mivel te is dolgozol nyugodtan dönthetsz úgy hogy szükség van a családi háztartásba erre-arra. Persze átgondolva, nem egyszerre megvásárolva ha megterheli a havi költségvetést. Időnként tiszteld meg magad szép ruhákkal is. Ha leültök és megnézitek mire kell egy adott hónapban kötleni, és mennyi marad dönthettek arról hogy mit érdemes beszereznetek. Mindketten. Nemcsak a férjed. Őt az sem izgatná ha teknőben mosnál, mert az nem érinti, ugyanúgy mint a vasalódeszka.
2016. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem,hogy miért nem veszed meg,ha szükséged van rá?

Nehogy már még engedély kérj rá,felnőt ember vagy!

Én nem kérdeznék,hanem kijelenteném!

2016. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem is értem. Ha vasalódeszka kellett, elmentem és megvettem. Az ágyneműhuzatot is. A fazekat is.


Dolgozol, van fizetésed.

2016. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!