Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tűrnétek ezt meg a...

Mennyire tűrnétek ezt meg a férjetektől/élletársatoktól?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom leirni a lényeget.Párommal anyósnál lakunk,van egy 2 éves gyerekünk.GYED letelte után visszamentem dolgozni,sajnos a pénz miatt muszáj,a Gyes nem sok...

2 év alatt elhanyagoltam magam,pedig fiatal vagyok(24 éves).Bármit szerettem volna megvenni,és itt nem caak a ruhákra gondolok,hanem háztartái eszközökre(pl. Vasalódeszkát már 1 éve szeretném lecserélni,ami van irthon,még anyós vette anno 30 éve,fa és nyikorog vasalás közben)

Szóval ilyen pár ezer ft-os dolgokra gondolok,ruhákat is ha ritkán vettem turiban vettem magamra...

A lényeg az,h páom mindog azt mondogatja,h ráérnek euek a dolgok,pedig már új ágyneműhuzatot is szeretnék venni magunknak stb.De mindenre azt mondja a párom hogy nem kell,felesleges dolgok.De ő meg minden hónapban elkölt csak a cigire 20 ezer Ft-ot!


2016. máj. 19. 17:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, kit érdekel, hogy a férjed szerint fölösleges? Akkor majd te mész be a boltba megvenni, nem ő. Felnőtt ember vagy, nem?
2016. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
32%

Egy okos no tudja hogy kell meggyozni a ferjet.

A buta engedelyre var..

2016. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg magadnak a fontos cuccokat, mielőtt a párod cigire költené.Ha nyavalyog miatta, mondd azt, hogy a cigi még feleslegesebb.

Amúgy én nem sokáig tűrném az ilyet, nem kéne ilyen pár nekem.Bagóssal amúgy sem jönnék össze.Egyrészt büdös, másrészt pusztítja az egészségét és még drága is.

2016. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Fogadjunk most jön az a rész, hogy azért nem tudod megvenni, mert leadod az egész fizud... És akkor hogy pattognak itt az emberek, mikor valaki próbálja lebeszélni a kis huszonéves, tojáshéjas fenekű fruskákat a büdös nagy semmire való szülésről. Mert maaaajd lesz valahogy.
2016. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk eleve nem szültem volna anyoshoz, onnan indul.... A háztartási dolgokra, ruhazkodasra pedig nem kérnék engedélyt, az tuti
2016. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%

Nagylány vagy, a fizetésedet arra költöd, amire akarod. Én mondjuk anyósék háztartásába nem szülnék, és nem költöznék be. Amíg nincs saját lakás, saját felszerelt háztartás, addig a gyerek is ráért volna, messze még a klimax neked.

A pasin meg gondolkozz el, hogy szereted-e még. A leírás alapján nem hordoz éppen a tenyerén, sőt eléggé önző is. Nálunk egyébként a párom vasalja a saját ingeit - kivéve amikor a bejárónő -, elemi érdeke, hogy jó legyen a vasalódeszka. Te is bízd rá a párodra a saját cuccainak a vasalását, akkor majd rájön, mi a fax bajod van.

2016. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltad már, hogy mi van ha nem vársz az engedélyére, hanem elmész és megveszed?

Hidd el ez csak rosszabb lesz később, ha ennyire alárendeled magad. Sokszor nagyon haragszom a kiszolgáltatott nőkre, mert részben ők is tehetnek a sorsukról és a dolgok évek alatt való elfajulásáról.

Ne sértődj meg nem bántani akarlak, csak időben felnyitnia szemed, hogy ne legyél áldozat szerepben.

Ha balhézni fog veled azért mert vettél valami szükséges háztartási kelléket, akkor soha többé ne vasald ki az ingét,ezzel kezd, és ha terrorizál már most hagyd ott a fenébe. És ne felejtsd el megkérdezni, hogy a dohányzás mennyivel fontosabb.

2016. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%

pontosan ugyanilyen kapcsolatban éltem. 17 évesen jöttünk össze, és szépen apránként elveszítettem mellette az önálló döntési képességemet. szerencsére még időben felfogtam, bár hogy mennyire sikerül visszaönállósítanom magam az még kérdéses. egy hete sincs, hogy szakítottunk, de már érzem, mennyire jó, hogy nem az ő ízlésétől/kedvétől/véleményétől függök.

persze nálatok más, mert baba is van. állj a sarkadra, remélem a te párod felfogja hogy gyökér módon viselkedik.

23N

2016. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%
Hogy tudtok ekkora nyomorban élni?? 30 éves eszközök, elnyűtt ágynemű, undorító turkált ruhák... Ráadásul saját lakhatásra se telik, de cigire igen. Hogy bírtok ekkora szegénységbe még gyereket is vállalni??!
2016. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

költözzetek el és kész.

anyós nyakára odaszülni, meg nála lakni, nem élet!

2016. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!