Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tűrnétek ezt meg a...

Mennyire tűrnétek ezt meg a férjetektől/élletársatoktól?

Figyelt kérdés

Röviden próbálom leirni a lényeget.Párommal anyósnál lakunk,van egy 2 éves gyerekünk.GYED letelte után visszamentem dolgozni,sajnos a pénz miatt muszáj,a Gyes nem sok...

2 év alatt elhanyagoltam magam,pedig fiatal vagyok(24 éves).Bármit szerettem volna megvenni,és itt nem caak a ruhákra gondolok,hanem háztartái eszközökre(pl. Vasalódeszkát már 1 éve szeretném lecserélni,ami van irthon,még anyós vette anno 30 éve,fa és nyikorog vasalás közben)

Szóval ilyen pár ezer ft-os dolgokra gondolok,ruhákat is ha ritkán vettem turiban vettem magamra...

A lényeg az,h páom mindog azt mondogatja,h ráérnek euek a dolgok,pedig már új ágyneműhuzatot is szeretnék venni magunknak stb.De mindenre azt mondja a párom hogy nem kell,felesleges dolgok.De ő meg minden hónapban elkölt csak a cigire 20 ezer Ft-ot!


2016. máj. 19. 17:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol te is, párod is, eddig kaptál gyed-et tehát gyerek előtt is dolgoztál. Hova folyik el a pénzetek (ez nem számonkérés, sima kérdés)? mindent leadtok? Miért nem mentek albérletbe?
2016. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Anyám szerintem még életében nem kért engedélyt apámtól lábas vagy tepsivásárlás ügyben. Apám, aki még csak rá se néz a vasalódeszkára, mégis honnan tudhatná, hogy kell egy új?

Bemész a boltba, megveszed, ennyi.

2016. máj. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%

Mi a ferjemmel 25 eve mindent megbeszelunk soha semmit nem veszunk a masik tudta nelkul 5000 ft felett.

Ez a valosagban igy nez ki ,, elmegyek kicserelem a vasalodeszkat mert mar nyugdijas koru,,

Ferjem valasza: ,,oh oke figyelj ne ocskat vegyel a minoseg fontos,,

Ha valamiben nem ertunk egyet addig beszelgetunk rola amig kozos nevezore jutunk.

Pl o nem szeretne vasalodeszkat akkor addig ervelek amig belemegy okosan kedvesen hatarozottan akar meg egy tal sutivel is hajlando vagyok bekes megoldas erdekeben.

Egy ferfit annyir akonnyu meggyozni foleg ha ismered.Ha kell akar a gyerekek is besegitenek.

2016. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
92%

"Pl o nem szeretne vasalodeszkat"



Bocs, ezt sem értem...


Vasalódeszkát nyilván az szeretne, aki vasal.


Ha nem én vasalok, nem igazán érdekel, hogyha összerogy a vasalódeszka.


Viszont nem szólok bele, ha a párom fúrógépet akar, vagy láncfűrészt.

2016. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%
Régen rossz dolog,hogy engedélyt kell kérned.Igazat adok azokkal a válaszolókkal,hogy így egyáltalán,hogy lehet élni?!A hátralévő életedet is így akarod leélni?Én tuti boldogtalan lennék.
2016. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%

Kommunikacio egy hazassag ket ember egyutmukodese nem lehet azt csinalni mintha singel lennel

Minden bevetel kiadas kozos

2016. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem tűrném.

Viszont ez már az alapoknál el lett rontva. Anyósomhoz nem költöznék, és legfőképpen oda nem szülnék gyereket.

Ha szeretnék új ágyneműhuzatot vagy vasalódeszkát venni, akkor megvenném.

Ilyen alapon te meg tiltsd meg neki a cigit, mert az aztán tényleg felesleges, sőt káros is.

Legjobb lenne, ha el tudnátok költözni, te pedig mint felnőtt asszony állnál hozzá a dolgokhoz.

2016. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ő nem vasal, szerintme fel sem tűnne neki, ha újat vennél. Ha meg pattog, lehet neki vasalni is.
2016. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!