Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feleségként elvárnátok...

Ti feleségként elvárnátok ilyet a férjetektől? Nincs ezzel nagyon leterhelve a férfi?

Figyelt kérdés
Két gyerekük van, 4 éves és 3 hónapos. A feleség heti 4x eljár tornázni hajnalban-reggel: felkel a kicsi 6 körül, megszoptatja, tisztába teszi és megy. A férj van onnantól a gyerekekkel, kelti a nagyot, öltözteti, reggelizteti. Ha megjön a felesége, indul a naggyal oviba majd dolgozni.
2015. aug. 19. 11:57
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
97%

Persze. A férfi gyereke is, és a nőnek is jár a lehetőség, hogy sportoljon.

Nálunk is a férjem vigyázott, vigyáz a gyerekre, ha én elmegyek. Csak én délután szoktam, vagy hétvégén, nem reggel. De nemcsak ilyen esetben. Mehetek máshova is :)

2015. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
97%
Úgyis belefér a reggeli programba, úgyhogy én vállalnám férfiként.
2015. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
97%
Hol a probléma? SZerintem ez tök normális dolog.
2015. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
22%

Az elvvel nincs gond. Én a 3 hónapos pici melletti heti 4 edzést egy kicsit luxusnak tartom.

Vagy inkább olyan mániákusnak...

2015. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
97%

Mi olyan megterhelő odatenni a 4 éves gyerek elé a gabonapelyhet vagy a szendót, majd ráadni a ruháit (ami ilyenkor nyáron kb. 3 darabból áll:-)). A mosakodást akár együtt is intézhetik, utána berakni a gyerekülésbe, majd bekísérni az oviba...hát, ha ebbe belerokkan egy életerős férfi, az nagyon gáz. A kicsi nyilván alszik mindeközben, vele semmi dolga nincs.

Jobb lenne, ha anya estefelé menne tornázni, amikor apa hazaér fáradtan a munkából és éppen nagyüzem van? Vacsora-fürdetés-altatás, plusz rendrakás a konyhában-lakásban, mert a 4 éves után mindig van mit elpakolni... Szerintem ez optimális szervezés, ha mindössze ennyi feladat hárul rá otthon, akkor nyugodtan belefolyhatna kicsit jobban is a teendőkbe.

2015. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
22%

Azzal nincs semmi probléma, hogy a férj besegít, főleg hogy akár még be is fektetheti maga mellé a babát és még kicsit bóbiskolhat is mielőtt felkelnek.

De a heti 4 edzést én is túlzásnak tartom, mert így nehezen alakul ki reggeli családi rutin. Én heti 2x jártam plusz naponta a gyerekkel magamra kötve 1 óra séta. Az is jól edz,és a súly is fokozatosan növekszik:)

2015. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 Trafó1 ***** válasza:
28%
Lehet, jó a tornatanár:-PPP
2015. aug. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Tudna tornázni otthon, amíg a kicsi alszik. Ha már olyan nagyon fontos. De várhatna még pár hónapot.
2015. aug. 19. 12:15
 9/58 anonim ***** válasza:
96%

A ferj nem besegiteni kell hanem kozossen nevelik a gyerekeket a nonek is kell par ora egyedul

torna uszas shoppingolas amit szeretne

2015. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
78%
Örömmel segítenék, legalább nem olyan mint a magukat elhagyó, tohonya átlaganyák.
2015. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!