Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feleségként elvárnátok...

Ti feleségként elvárnátok ilyet a férjetektől? Nincs ezzel nagyon leterhelve a férfi?

Figyelt kérdés
Két gyerekük van, 4 éves és 3 hónapos. A feleség heti 4x eljár tornázni hajnalban-reggel: felkel a kicsi 6 körül, megszoptatja, tisztába teszi és megy. A férj van onnantól a gyerekekkel, kelti a nagyot, öltözteti, reggelizteti. Ha megjön a felesége, indul a naggyal oviba majd dolgozni.
2015. aug. 19. 11:57
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem magára hagyja a gyereket, hanem az APJÁRA!!!!

Azzal meg semmit nem kockáztat, hogy heti pár alkalommal korábban kell kelnie. Feküdjön le időben aludni. De arra még mindig nem válaszoltál, hogy ha az anya is dolgozik, akkor ki foglalkozzon a gyerekekkel, ha ez egy dolgozó embernek megterhelő...

2015. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy te kérdező ebben a történetben? Miért nem mered leírni? Minek vállal gyereket olyan férfi, akinek derogál reggel felkelni, mert éjszakába nyúlóan fenn van? Minek vállal gyereket olyan férfi, aki annyira tartatlan puhap.cs, hogy képes elaludni a munkahelyén, ha reggel 6-7 óra között fel kell kelnie? Minek vállal gyereket az olyan nő, aki csak ilyen tartatlan anyucipicifiát sikerül nevelnie a gyerekéből?
2015. aug. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Magára hagyja a gyerekét? Azért, mert egy óráig az apja vigyáz rá, miközben a gyerek alszik? Ez komoly?

Veszélyezteti a férj munkahelyét? Mivel? Komolyan nem értelek. Egyre valószínűbb, hogy te inkább az anyós lehet, akinek nem tetszik, hogy ez az alattomos menye álnokul kihasználj a kicsi fiát.

2015. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már egy 3 hónapos gyereket ne lehessen 1,5 órára az apjára hagyni?

És miért veszítené el valaki a munkáját, azért, mert 1 órával korábban kel?


Ha te a férj vagy, akkor szégyelld magad, de nagyon. Nálunk is két gyerek van, és útban a harmadik.

A férjem napi 10-12 óra munka mellett is bevállalja az esti fürdetést, (hogy kicsit tehermentesítsen) és éjszaka is minimum 2-3 alkalommal felébred, mert fogzik a kicsi, és sokat sír. Nem mondom, hogy nem fáradt szegény, de nem nem nyivákol ennyit. Végül is mi akartunk gyerekeket.


Ha meg más vagy a történetben, akkor szerintem semmi közöd hozzá, ez kettejükre tartozik.

Szerintem örülni kellene anyuka hozzáállásának.

2015. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%

A nő önző, amikor a férjnek kötetlen a munkahelye, ergo úgy alakítja a napját, ahogy neki legmegfelelőbb? Ha az anyuka délután járna tornázni, akkor meg gondolom emiatt kéne a férjeurának korábban kelni, hogy a munkából is korábban haza tudjon jönni vigyázni a kicsikre.

Ha az önzőség, hogy egy feleségnek nem csak a családtagjai, hanem a saját jólléte is fontos - amiért tesz a tornával, az egészségéért - akkor mindenkinek kéne az ilyen önzőség.Én több mint két évig gondoztam otthon a beteg családtagomat, hetente kb. egyszer tudtam elmenni valahova, amikor másik családtagra tudtam hagyni, most meg futhatok az egészségem után, aminek egy kis torna nagyon is jót tett volna, csak nem volt rá módom abban az időszakban.

2015. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
De magyarázd már el, hogy ebben mi kockáztatja az apa munkahelyét....
2015. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kerdezo az elhizott sogorno, aki lusta azt megtenni, amit az anyuka.

Vagy te vagy a csontos-husos kerdezo, aki kukoricafarkazasbol vett iphone-t a fianak? :-D :-D

2015. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kukoricafarkas, mert ott még nem volt gyereke a gyűlölt sógornőnek, de jó úton van afelé, hogy ő is olyan legyen :D Ez vagy egy anyós, vagy egy ex, akit faképnél hagytak ezért a nőért.
2015. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!