Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feleségként elvárnátok...

Ti feleségként elvárnátok ilyet a férjetektől? Nincs ezzel nagyon leterhelve a férfi?

Figyelt kérdés
Két gyerekük van, 4 éves és 3 hónapos. A feleség heti 4x eljár tornázni hajnalban-reggel: felkel a kicsi 6 körül, megszoptatja, tisztába teszi és megy. A férj van onnantól a gyerekekkel, kelti a nagyot, öltözteti, reggelizteti. Ha megjön a felesége, indul a naggyal oviba majd dolgozni.
2015. aug. 19. 11:57
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkabb anyukanak respect, hogy hajnalban felkel edzeni.. Heti négy efzes pedig teljesen normalis, ha erefmenyt akar anyuka...én is ennyiszer jártam , szemelyi edzo tanácsára...azt meg nem is értem mi lenne ebben a megterhelo apuka számára, normalis apuka tisztaban ban vele, hogy a gyerekkel feladatok is jarnak,nemcsak moka es kacagas...(regen volt mar itt egy kb szorol szora ilyen kerdes..ott a ferj anyukaja kerdeuett...itt is ez a helyzet?)
2015. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindegy, ki mit csinál? Ha heti 4x akar tornázni, akkor hadd tegye. Nekik ez a kialakult napi rutin, biztosan megbeszélték és mindkettejüknek megfelel.
2015. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
93%

Ha a férjem ezt tudná így csinálni (a három műszak miatt nem megy) olyat kapna tőlem, hogy behorpad a homloka... Ha értitek a célzást.

Ha nekik így jó, akkor csinálják. Ha apunak nem, akkor jelezze. Mindenki más meg sepregessen a saját háza táján.

Amúgy ebből a pár sorból egy fantasztikus embert látok, aki törődik a neje igényével, mert valljuk be, nem nagy dolog, de mégis feldobja az embert.

2015. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, kedves kérdező, más férjek itt azon nyivákolnak, hogy nem kívánják a feleségüket, mert elhízott, nem ad magára, mióta megszülettek a gyerekek. A tiédnek igen, fontos az edzés, igényes a külsejére, az egészségi állapotára, annyi pedig jár neki is, hogy hetente 4x1 órára kiszabaduljon otthonról. Teljesen más eljárni mozogni, mint otthon két szoptatás között, plusz főzés-mosás-takarítás mellett eltornázgatni, ha éppen van még kedve vagy ereje hozzá. Neki ez kell ahhoz, hogy jól érezze magát, rád meg nem ró ez vállalhatatlan terheket. Ha ennyit se bírsz megcsinálni, nem kell gyereket nemzeni, és nincs ilyen probléma. Vagy fogadj fel bébiszitter/bejárónőt úgy, hogy ne menjen az életszínvonalatok rovására.
2015. aug. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
95%
Azért mielőtt leszóljuk a heti 4x tornázót, azt sem ártana tudni, miért tornázik ennyit, mert lehet, hogy jó oka van rá. Lehet több egészségügyi oka is annál, mint hogy újra formába akar kerülni a szülés után például. Egyébként szerintem ha az anyuka heti 4x tornázik, attól még a hét többi részében ő van jobban leterhelve a gyerekekkel és a háztartással. Szóval nincs abban semmi kivetnivaló, ha a férj így segít, ha meg tudják oldani, nálunk például nem lehetne, mert a párom nagyon korán jár munkába.
2015. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
95%
En hozza se mennek olyan ferfihoz, akinek teher a sajat gyerekeivel lenni heti parszor par orara..
2015. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
93%
Ez csakis rájuk tartozik. Ha nem tetszik a férjnek, akkor szól és megbeszélik.
2015. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
90%

Üdvözöllek abból az alkalomból, hogy kb. nyolcadszor teszed fel ezt a kérdésedet.


MI VÁLTOZOTT A HETEDIK ALKALOM ÓTA???

2015. aug. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
94%

Nincs.

A férfié is az a két gyerek, nemcsak a nőé.


Amúgy belinkelné valaki ezt a kérdést korábbról? Mert nekem is rémlik...

2015. aug. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális az a férfi, aki a felesége kerekebb seggének az érdekében nem hoz meg ennyi áldozatot.
2015. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!