Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti feleségként elvárnátok...

Ti feleségként elvárnátok ilyet a férjetektől? Nincs ezzel nagyon leterhelve a férfi?

Figyelt kérdés
Két gyerekük van, 4 éves és 3 hónapos. A feleség heti 4x eljár tornázni hajnalban-reggel: felkel a kicsi 6 körül, megszoptatja, tisztába teszi és megy. A férj van onnantól a gyerekekkel, kelti a nagyot, öltözteti, reggelizteti. Ha megjön a felesége, indul a naggyal oviba majd dolgozni.
2015. aug. 19. 11:57
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ha ketten vállaltuk a gyereket, természetes hogy ő is gondoskodik róluk.
2015. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem teljesen természetesnek kell lennie, hogy az apa is kiveszi a részét a gyereknevelésből.

Na meg ennyi szabadidő jár az anyukának is. Ha az apa idejébe nem fér bele, akkor meg kell beszélni, hogy ha lehet, tegye át az edzés idejét akkorra, amikor a gyerek oviban van. Bár akkor meg gyanítom, az lenne a probléma, hogy miért nincs kész mindennel, mire a férj hazaér...

Nálunk is volt, hogy a férjem intézte a reggeli dolgokat, nem okozott neki problémát.

2015. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
16%
Le fognak pontozni, de én nem várnám el ezt tőle.Megpróbálnám megoldani máshogy.És nem azért, mert nem akarom, h ő is kivegye a részét, de nekem ez a heti 4 alkalom pont reggel, egy háromhónapos gyerek mellett kicsit sok.Én sztem úgy csinálnám, hogy heti kétszer járnék el közösségbe tornázni, amúgy meg nyomnám otthon, mikor a baba alszik.Ezzel nem azt akarom mondani, h a kérdező felesége rossz, csak én máshogy csinálnám.
2015. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
91%

De, borzasztó le van terhelve, hogy hetente 4×1,5 órát kénytelen a saját két gyerekével tölteni. Az heti 6 óra! Úr isten, hogy bírja az a szegény ember? ??? Azonnal elhagyni az ilyen nőt!

Az nem zavaró, hogy anyuka a nap fennmarado 22,5 óráját a gyerekkel tölti?

2015. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
94%
23-as, a háromhónapos gyerek a hajnali szopizás után általában alszik jó 2-3 órát. Szerintem ez ideális időpont, ha edzőterembe akar valaki járni. Délután, estefelé már legyen együtt a család (apuka aktív részvételével.)
2015. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a feleség így is sokkal többet van a gyerekekkel :)

Szóval nem olyan nagy szám. Na meg a saját gyerekei. Nem a szomszéd kérte meg, hogy vigyázzon a gyerekeire :D

2015. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
Persze, hogy a feleség van többet a gyerekekkel, ezért van otthon, ezért tartja el a férje. Ha a férje bealszik a munkahelyén és kirúgják, akkor majd megél a család a feleség feszes fenekéből? Nem hiszem.....
2015. aug. 19. 14:04
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de miert is aludna be a munkahelyén? Leirasodbol nekem ugy tunik,hogy a pici visszaalszik, a nagyot meg akkor ebreszti apuka, mikor o is kel,mondjuk 7 korul..innen egy reggelizes oltozes, és anyu már otthon is van...azért ezt valahogy csak ki lehet bírni(de ha nem is alszik el a kicsi, azért az emberek jelentos része hatkor kel,hogy nyolcra beerjen dolgozni...
2015. aug. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
92%

Már miért alszik be a munkahelyén? Mert egy órával hamarabb kel fel 4-szer egy héten?

Az ész megáll....

És a férj tartja el???? Ez a legjobb. Gondolom, nem a semmire szült anyuka, dolgozott a szülés előtt. Vagy nem?


Ki vagy te a történetben?

2015. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezö a férj anyja, azaz az ANYÓS!!!!
2015. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!