Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tűrnétek vagy talán...

Ezt tűrnétek vagy talán páromnak van igaza?

Figyelt kérdés
Élettartammal elek 4 éve. Nagy lányom aki 20 éves már külön el a párjával. Eljött hozzánk de nekunk a párommal 1 órára el kellett ugranunk és addig a lányom megkérdezés nélkül benyúlt a hűtőbe és csinált magának szendvicset./ezt 2-3 alkalommal már eljátszotta/Mikor hazajöttünk párom meglátta h turkált a hűtőnkbe és kiabált a lányommal ezért h mit képzel nem itt lakik h csak kérdezés nélkül belenyúl. A Lányom itt is hagyott minket ami nekem nagyon fáj. Kinek van itt igaza az élettartamnak vagy a gyerekemnek? Tanácstalan vagyok. A gyerekemmel sem akarok rosszba lenni de többet nem akar ide jönni úgy kiabált vele az élettársam
2020. szept. 4. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
96%

"másnál"

azosztogen....

Nem, nem álltál ki a gyereked mellett, ha a pasid szerint a gyerek téged látogatva "másnál" van. És engeded, hogy így leordítson. Gratulálok.

2020. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 anonim ***** válasza:
95%

Családtag bármit megehet a hűtőből.

Vendéget meg nem hagyunk magára, szóval ha annak tekinti a lányodat, akkor ugyanúgy bunkó volt a pasi.

2020. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
88%
Ma idióták hete van gecc... annyi idétlen idióta kérdést láttam hogy gazdag lehetnék, de tényleg.
2020. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
97%
Fogalmazzunk úgy, ha ilyen párom lenne, akkor nem lenne párom...
2020. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
96%
Ez gondolom megint a régi nóta, asszony neve kuss a házban, ha ellenkezik akkor durr egy pofon vagy jó esetben ordítás. Ott is csináljunk problémát lehetőleg, ahol nincs. Normális, nagyvonalú pasi mikor akadna ki egy ilyen jelentéktelen faxság miatt, hogy a párja gyereke csinált magának eg, szendvicset? Kérdező sajnálom ha tőlem kell megtudnod, de a pasid egy nagy tahó.
2020. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
87%

Hát én amióta nem otthon élek, nem nyúlok be a hűtőbe -se máshova- kérdezés nélkül, de ez az én rigolyám, anyám konkrétan hülyének néz miatta, merthogy itthon vagyok szerinte. Ez az egyik véglet. A másik meg a kollégám, akit időnként meghívok magunkhoz, mert annak ellenére hohy kimondottan fura egy jelenség, kedvelem. Nos, ő legutóbb hozott magával sört a férjemnek: lazán kisétált a konyhába és betette a hűtőbe. Engem nem zavar, de én nem tennék ilyet még anyámnál sem.


A pároddal neked kell beszelni, hohy számodra a gyereked bárhol élsz is, otthon van így nem kell engedélyt kérnie ahhoz, hohy csináljon magának egy szendvicset.

2020. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
93%

Ne haragudj, de ha a szüleim elválnának és anyám összejönne egy ilyen trógerrel, aki nem engedi, hogy csináljak egy szendvicset a saját anyám házában, akkor pofán röhögném majd a szendvicset a fejébe dobnám. Ha anyám nem állna ki mellettem, akkor meg őt is kiröhögném, hogy ilyen tróger pasinak 'becsicskul' és soha többet nem látogatnám. Max akkor, ha kidobja az idióta pasiját. Egyébként ha most becsicskulsz, akkor rád is ez vár, nem sűrűn fogod látni a lányodat...

Nem is értem emberek miért viselnek el maguk mellett ilyen szar alakokat önként?? Talán aranyból van neki??

2020. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
86%
De undorito!! Az ételt felti??? Hogy tudsz ilyennel egyutt elni. En egy idegennel az utolsomat is megfeleznem 😡😡
2020. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
97%

Ha a párod valamilyen drágán/nehezen beszerezhető (pl. diabéteszes) kajájáról van szó, és előre megkérte őt, hogy ahhoz ne nyúljon, akkor még valamennyire érthető, ha nem tetszik neki, de a kiabálás akkor sem. Más esetben szintén nehezen védhető a párod viselkedése.

Az én szüleim és még az anyósom is inkább akkor sértődik meg, ha "nem érzem otthon magam" nála, nem szolgálom ki magam a hűtőből, ha éhes vagyok. Anyós párja sem csinál ebből semmiféle problémát.

Fordítva szintén így van, azt vesznek ki a hűtőmből, amit csak megkívánnak.

2020. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
96%
Elég szomorú, hogy nem vendégeltétek meg, ráadásul még ki is kapott, amiért intézte magának. Ha valaki a gyerekemet ilyenért leszidná, azzal a lendülettel takarodhatna, ahova akar. Minimum lett volna, hogy te adsz a lányodnak enni, ha már meglátogat téged, nem hagyod magára arra az időre, csak ha nagyon szükséges és kidobod az embered, ahogy ilyen hangot üt meg a lányoddal. Szégyeld magad! A helyében én sem mennék hozzátok többet.
2020. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!