Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tűrnétek vagy talán...

Ezt tűrnétek vagy talán páromnak van igaza?

Figyelt kérdés
Élettartammal elek 4 éve. Nagy lányom aki 20 éves már külön el a párjával. Eljött hozzánk de nekunk a párommal 1 órára el kellett ugranunk és addig a lányom megkérdezés nélkül benyúlt a hűtőbe és csinált magának szendvicset./ezt 2-3 alkalommal már eljátszotta/Mikor hazajöttünk párom meglátta h turkált a hűtőnkbe és kiabált a lányommal ezért h mit képzel nem itt lakik h csak kérdezés nélkül belenyúl. A Lányom itt is hagyott minket ami nekem nagyon fáj. Kinek van itt igaza az élettartamnak vagy a gyerekemnek? Tanácstalan vagyok. A gyerekemmel sem akarok rosszba lenni de többet nem akar ide jönni úgy kiabált vele az élettársam
2020. szept. 4. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
97%
Mivan? Én akkor megyek haza a szüleimhez, amikor csak akarok, azt eszek meg, amit akarok. Párom úgy szintén a saját szüleinél, de mwg fordítva is így van.
2020. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
97%
Most ez komolyan kérdést vetett fel benned? Az anyja vagy... az édesanyja... Ha hozzád megy, annak olyannak kéne lennie, mintha hazamenne. A párodnak egyáltalán nincs igaza. Ha nem tűri meg a gyerekedet, akkor talán egy gyermektelen személlyel kéne együtt lennie, neked meg egy olyannal, aki tisztel téged annyira, hogy elfogadja a gyerekedet. Ami azzal jár, ha hazamegy az anyjához, akkor ugyan már miért ne szolgálhatná ki magát a hűtőből.
2020. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly kérdés? Te nem tudod eldönteni? Persze, hogy a lányodnak van igaza! Engedély kell egy szedvicshez? Milyen szülő vagy te?
2020. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
96%
De mit gondolt a párod, hogy mit fog csinálni a lányod, amíg egy óra hosszára magára hagyjátok az üres lakásban? Nézi ölbe tett kézzel a falat? Te meg miért nem állsz ki a gyereked mellett?
2020. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
97%
A gyerekednek van igaza. Te meg miféle anya vagy?
2020. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom először azt hittem jelzálogot rakott a házadra, aztán olvastam, hogy csak csinált a szerencsétlen magának egy szendvicset. Sőt, ezt már több alkalommal is eljátszotta!!!!! Micsoda rosszéletű lyány ez. Gondolkozzál már plíz.
2020. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 A kérdező kommentje:
Kiálltam a gyerekem mellett szóltam neki h hogy beszél vele. De akkor kiabál velem is h nem jól neveltem a gyerekemet h másnál ilyet megenged magának
2020. szept. 4. 17:40
 8/78 anonim ***** válasza:
98%
Világosítsd fel a pasidat, hogy nem másnál, hanem a saját anyjanál van. Mellesleg ha ekkora a pofája, következő alkalommal csinálhat valami kaját a lánynak, hogy ne kelljen éhségében magának szendvicset csinálni, amíg egyedül hagyják az "idegen" házban. Vagy mibaja, akkora szarrágó, hogy egy rohadt szendvicset sajnál? Esetleg hullát tart a fagyasztóban, vagy miért nem lehet benyúlni a hűtőbe?
2020. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
58%
Fake
2020. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
93%

Az édesanya az nem "más". Az édesanya az Édesanya.


Nyomtasd ki a kérdésedet a válaszainkkal együtt (max. ezt a mondatot ne:)), és add oda a kezébe.

2020. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!