Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűrnétek ezt a lakótársatoktól?

Tűrnétek ezt a lakótársatoktól?

Figyelt kérdés
Annyira nem nagy dolog, de ennyi idő után már azért zavaró. Egy albérletben lakunk, és kb 4 hónapja az én tusfürdőmet és samponomat használja. Ami azért baj, mert amíg nekem egy hónapig elég lenne,ő egy hét alatt elhasználja. És hát azért nem vagyok milliomos. Persze mondtam már neki, hogy vegyen ő és ne használja többet az enyémet, elmondtam minden indokot, de le se sz.rja. Tudnátok valami tanácsot adni?
2012. márc. 11. 20:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
dugd el
2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Hol van a tusfürdő?Mert ha pl. a zuhanyban hagyod,akkor egyszerű dolga van. Ha van szekrény, akkor tedd abba, vagy ha ez sem segít, akkor szobába vidd.
2012. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Mondd meg neki,hogy vegyen magának,mert ha nem,akkor te meg az ő ruháit fogod kikölcsönözni,meg a többi cuccát is használni,esetleg véletlenül el is szakítod.Szerintem ez hatásos.
2012. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű: fogod a tusfürdőt és a sampont és beviszed a szobádba.

Ha neked kell, akkor fürdésnél kiviszed magadnak, utána vidd vissza.

Probléma megoldva.

Amúgy meg a lakótársad elég nagy tapló.

L/25

2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
keverj bele valami büdit :)
2012. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy szobában lakunk, közös a szekrény is, minden.
2012. márc. 11. 20:58
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Némi hypo megteszi;) Csak ne sokat, mert akkor szétmarja nagyon a bőrét. Picitől csak kiszárad a bőre:)
2012. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

1.

NE HAGYD!


2.

Jó kis élettapasztalat Neked: vannak emberek, akik ABBÓL ÉLNEK, hogy másokon élősködnek... Sürgősen véget kell ennek vetni.

Pl. számold fel neki a 4 flakon sampon és tusfürdő árát, amit lenyúlt tőled.

2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz,hogy nincs egyetlenegy hely sem, ahova el tudnád rejteni! Ágy alá, vagy a ruháid közé. Remélem azért az ágyatok vagy a ruháitok már nem közösek. Egyszerűen rejtsd el, ha meg számon kéri akkor csak húzd fel a szemöldököd, hogy nem érted miért kérdi ezt, ha egyszer a tiéd. Ennyi.
2012. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Ripakodj rá csúnyán, hogy: nem érted, ba.meg, hogy nem veheted el!! Fenyegetsd meg, ha még egyszer hozzányúl a holmidhoz, összeszabdalod az összes ruháját.
2012. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!