Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meddíg tűrnétek?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves kapcsolatom a barátnőm szakított mert nem biztos az érzelmeiben.Döntött szünetet kért és azt mondta pár hónap hogy érezze milyen mikor nem kell beszámolnia senkinek és egy kicsit egyedül akar lenni és ha ugyan úgy szeretjük egymást akkor folytathatjuk!

Mennyi az az egészséges határ mikor még várhat az ember ?

Mármint hogy meddíg érdemes várni hogy írjon vagy szóljon?


2011. febr. 7. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ti az alatt a "szünet" alatt nem is kommunikálnátok egymással?
2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. Szerintem várj pár hónapot, ha még akkor sem lesz biztos a dolgában, akkor hagyd. Talán évek múlva rájön, mit is veszített.
2011. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Úgy este 8-ig, mert 9-ig ingyen van a belépő a Morrison's-ba. Igyekezz, mert a West Balkán óta elég nagyok a sorok!:)
2011. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Moszuke ***** válasza:
100%
hohó... max pár nap, esetleg ha nagyon b_lfasz vagy akkor 1-2hét... ha többet vársz az már szánalmas, de te tudod öreg...
2011. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

:D örülök h vannak vicces emberek én ezt értékelem, de nekem még nem volt szünetem egy kapcsolatban ez az első komoly kapcsolatom a lánynak pedíg a legelső kapcsolata!

És most nem tudja mitévő legyen azt állítja hogy ellaposodtunk mindíg csak egy megszokott rend szerint vltunk de ha nem engedik el sehová akkor én nem tudok rajt segíteni. Mondtam neki hogy próbáljuk meg úgy megoldani hogy együtt vagyunk csak kevesebbet találkozunk és mindenki odamegy ahová akar de ő csak mondja hogy egyedül szeretne lenni egy kicsit! Írtam neki hogy 3hétnél többet ne várjon mert nagyon hamar tudok dönteni (elvégre férfiak vagyunk) :D

2011. febr. 7. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Akkor várj 3 hetet, és a csaj majd fél év múlva ott fog zokogni az ajtód előtt, mert te már találtál vki újat. Talán már nem fog neked hinni, hogy az csak olyan átmeneti dolog volt, hogy találj helyette vki mást. Aztán lehet, hogy újra egymásra találtok és minden szép és jó lesz.
2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha ez a lánynak az első kapcsolata, akkor én nem lepődnék meg semmin. Még csak most jutott el a tudatáig, hogy talán léteznek más pasik is a világon, és hogy nem kéne rögtön az elsőnél lehorgonyozni. Most időt kért, átgondolja a dolgokat, és ha az érzései azt mutatják, akkor újra kezdi veled, annak ellenére is, hogy az első barátja vagy. Egy 3-4 hét simán belefér ebbe az időszakba, ha viszont utána a lány végleg szakítana veled, akkor annak 2 nyomós oka lehet:

1. a kíváncsisága győzött, és inkább kipróbál más pasikat is, kapcsolatokat

2: rájött, hogy talán csak azért volt veled, mert így volt úgymond "kényelmesebb", és nem érzett egy ideje már semmit irántad.

Összefoglalva, várj 3-4 hetet, utána meg kezdj új életet a csaj nélkül.

2011. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
engem 1 hét ilyen "gondolkodási szünet" után lepett meg exem egy szép kis szakítással...
2011. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szünet=szakítás.rikta kivétel van.de lehetne a csaj annyira egyenes h ezt közli veled.pár hónap???ez el van varázsolva komolyan.ha annyira szeretne még téged akkor pár napnál tovább nem bírná ki nélküled,nemhogy hónapokig.ő szerintem abban reménykedik h a pár hónapos szünet alatt még jobban eltávolodtok egymástól h már tényleg ne legyen értelme folytatni.elég undorító taktika.sztem mond meg neki h köszönöd szépen de te nem kérsz a szünetből,inkább szakítasz vele.
2011. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, megmondom neki hogy 2 hetet kap ez alatt csak beszélünk ritkán hogy azért ne higgye hogy nyomulok... és ha 2 hét után nem jelentkezik akkor a 3-ik héten el fogok gondolkodni én is és mert higgyétek el nagyon szeretem a lányt ő is szeret de szülei is barátai is összezavarták és most nem tud dönteni hogy mit is érez!...

ha a 3-ik héten nem jelentkezik fogom magam és elmegyek a cuccaimért amik nála vannak és megmondom neki hogy vége! Szerintem 2-3 hét reális szünet arra hogy kiderüljön hiányzom-e neki vagy sem... azt mondta hogy:

szeretne egyedül lenni egy ideig... És ha ez után az idő után is úgy szeretjük majd egymást ahogy szerettük, akkor mehet tovább minden... Egy jó szerelem és kapcsolat kibírja egy pár hónap szünettel...

(Igen ám de én nem fogok pár hónapot várni mert azalatt elásom magam a hiányában....)

mondtam neki ez idő alatt elfelejtesz mire ő azt mondta nem kell befejeznünk csak szünetelni és úgy szeretne egyedül lenni hogy szeretné megtapasztalni milyen mikor nem kell beszámolnia senkinek.

Most akkor szerintetek?

2011. febr. 7. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!