Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meddíg tűrnétek?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 éves kapcsolatom a barátnőm szakított mert nem biztos az érzelmeiben.Döntött szünetet kért és azt mondta pár hónap hogy érezze milyen mikor nem kell beszámolnia senkinek és egy kicsit egyedül akar lenni és ha ugyan úgy szeretjük egymást akkor folytathatjuk!

Mennyi az az egészséges határ mikor még várhat az ember ?

Mármint hogy meddíg érdemes várni hogy írjon vagy szóljon?


2011. febr. 7. 17:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és ez idő alatt szerintetek beszélhetek vele vagy nagy ritkán elhívhatom sétálni?
2011. febr. 7. 21:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen tartsd vele a kapcsolatot. Már csak azért is, hogy ne távolodjatok el egymástól, az nem lenne jó senkinek sem. Egy-két séta belefér szerintem, beszélhettek közben arról, hogy mi minden történt veletek ez idő alatt, míg külön voltatok, beszélhettek az érzéseitekről is, de csak óvatosan! Nehogy úgy érezze a másik, hogy felügyelni akarod.

Hagyd gondolkodni, aztán ha nem válaszol állj a sarkadra, és lépj. Először irányéba, ha ős távolodna, akkor kétkedés nélkül hagyd el. Jobb lesz neked, hidd el.

18:26-os vagyok

2011. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát igen igazad van minden esetre megkérdezem tőle hogy azért kell-e neki ez a pár hónap hogy másik pasit próbáljon ki ha azt mondja igen gondolkodás nélkül lelépek az életéből.. De nagyon szeretem a lányt és 2,5 éve tökéletesen együtt voltunk :$ nem volt veszekedés sem
2011. febr. 7. 22:42
 14/15 A kérdező kommentje:
mellesleg 3 hónap szünetet kért szerintetek normális? :$ már bocsánat
2011. febr. 8. 14:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de majd meglátod, hogyan alakulnak a dolgaitok.
2011. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!