Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűrnétek ezt a lakótársatoktól?

Tűrnétek ezt a lakótársatoktól?

Figyelt kérdés
Annyira nem nagy dolog, de ennyi idő után már azért zavaró. Egy albérletben lakunk, és kb 4 hónapja az én tusfürdőmet és samponomat használja. Ami azért baj, mert amíg nekem egy hónapig elég lenne,ő egy hét alatt elhasználja. És hát azért nem vagyok milliomos. Persze mondtam már neki, hogy vegyen ő és ne használja többet az enyémet, elmondtam minden indokot, de le se sz.rja. Tudnátok valami tanácsot adni?
2012. márc. 11. 20:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
Dugd el a ruháid alá! Oda csak nem néz be.
2012. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De ez meg olyan gyerekes. Most komolyan dugdosnom kell a tusfürdőt?
2012. márc. 11. 21:17
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Hát látod, ha már ilyen gyökér a lakótársad.. Mondjuk a helyedben az eldugás után én is elkezdeném elcsórni a cuccait. Főleg a kajáját :)

Milyen ideges lenne, ha hazaérne, és sehol semmi kaja.. hehe

2012. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

Te gyerekesnek érzed, de tényleg vannak ilyen élősködő emberek. pl. nekem koliban volt olyan szobatársam, akitől a wc papírt is el kellett rejteni, mert rendszeresen máséból szolgálta ki magát. Venni sose vett.

Választhatsz, vagy hagyod, vagy zárható szekrénybe teszed.

2012. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha zavar akkor tegyél ellene,dugd el előle.Nekem szülés után volt ilyen piócám,először betétet kért,aztán hagy telefonáljon már,aztán itta az üdítőmet.Én is besokalltam és kiosztottam.A lányom szobatársa ilyen,mióta elkezdődött a suli 2x ha vett wc papírt,használja a folyékony szappant,most meg kitalálta hogy adjanak össze pénzt és majd közösen vesznek kaját.Ja csak ő elfelejtene tenni bele zabálni meg tudna a más pénzén.Piócák.
2012. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%
csá skac. ne tedd oda ahol látja. pacsi :) az élet szép és egyéb közhelyek
2012. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát én eldugnám (ha máshova nem, párnahuzatba, kulcsra zárható dobozba stb.) vagy ha nagyon nem ért a szóból, akkor folyamodnék a szemétkedésekhez... mézet, kicsi hypót, olajat, tejszínt, ilyesmit bele, aztán csak leszokik arról, hogy a tiedet használja :).
2012. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

off:

de most komolyan, ilyenek után még a közös albérletet, meg a kolit ajánlgatják nekem alternatív megoldásként költözésre...(=_=)"

2012. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
Én tennék valamit egy tusfürdős flakonba, amitől többé hozzá sem nyúlna a cuccaimhoz.
2012. márc. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
17%

A dugdosás szerintem is gyerekes, rááadásul sok feszültséghez vezet!!!


Szerintem inkább finoman kéne a tudtára adni, hogy azért észrevegye magát. Valahogy így: "látom megint fogyott a tusfürdőmből, gondolom elfelejtettél újat venni magadnak, oké ha egyszer- egyszer használod csak ez nekem is pénzbe kerül"

Kiváncsi vagyok mi lenne a reakciója, mert ha ennyi ideje gátlástalanul használja a cuccaidat, akkor gondolom még nem mondtad neki, hogy téged ez zavar. Lehet azt hiszi semmi bajod ezzel.

Én a helyedben leülnék vele megbeszélni, hogy innentől legyen közös tusfördő, testápoló, sampon, szappan stb... Minden hónapban legyen egy fix összeg amit tisztasági cuccokra költötök, és fele- fele arányban adtok bele, aztán pedig megveszitek azt a márkát, amit mindketten szerettek. Innentől tényleg közös lesz, de nem lesz vita sem...

2012. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!