Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tűrnétek ezt a lakótársatoktól?

Tűrnétek ezt a lakótársatoktól?

Figyelt kérdés
Annyira nem nagy dolog, de ennyi idő után már azért zavaró. Egy albérletben lakunk, és kb 4 hónapja az én tusfürdőmet és samponomat használja. Ami azért baj, mert amíg nekem egy hónapig elég lenne,ő egy hét alatt elhasználja. És hát azért nem vagyok milliomos. Persze mondtam már neki, hogy vegyen ő és ne használja többet az enyémet, elmondtam minden indokot, de le se sz.rja. Tudnátok valami tanácsot adni?
2012. márc. 11. 20:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
75%

Korábban is ismertétek egymást?

Én el nem tudtam volna képzelni, hogy idegennel költözzek össze, ráadásul úgy, hogy nem hogy külön zárható szobám nincs, de még a szekrényem is közös.

Mi 4-en laktunk egy kétszobás albérletben, soha semmilyen feszültség nem volt, tudtam, hogy kikkel költözök össze.


Nincs olyan ismerősöd aki ugyancsak nincs megelégedve a szobatársával? Összeköltözhetnétek.

Csak azért ajánlom ezt, mert magamból indulok ki nyilván és én még a sampon okozta feszültségtől is kikészülnék idővel.

Amíg együtt laktok tedd a táskádba a sampont meg a tusfürdőt, mert aki ilyen gátlástalanul használja miután kérted, hogy ne az fel fogja túrni érte a lakást is, ez tuti.

2012. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen szobatársam, kollégiumban. Mindent el kellett dugni előle. Még a tampont is :( Ráadásul nagyon érzékeny bőröm van, ezért nem a két-háromszáas cuccokat szoktam megvenni. Hanem ami hipoallergén, ami mocsok drága.

Csak én eléggé feledékeny vagyok, így mindíg volt miből lopkodnia. Egyszer aztán totál elegem lett vettem egy kis hidrogént és szőkítőport és beleraktam a samponos flakonba. A szép gesztenyebarna hajából pár használat után foltokban narancssárga lett. Le is szokott a cuccaimról.

2012. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!