Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt tűrnétek vagy talán...

Ezt tűrnétek vagy talán páromnak van igaza?

Figyelt kérdés
Élettartammal elek 4 éve. Nagy lányom aki 20 éves már külön el a párjával. Eljött hozzánk de nekunk a párommal 1 órára el kellett ugranunk és addig a lányom megkérdezés nélkül benyúlt a hűtőbe és csinált magának szendvicset./ezt 2-3 alkalommal már eljátszotta/Mikor hazajöttünk párom meglátta h turkált a hűtőnkbe és kiabált a lányommal ezért h mit képzel nem itt lakik h csak kérdezés nélkül belenyúl. A Lányom itt is hagyott minket ami nekem nagyon fáj. Kinek van itt igaza az élettartamnak vagy a gyerekemnek? Tanácstalan vagyok. A gyerekemmel sem akarok rosszba lenni de többet nem akar ide jönni úgy kiabált vele az élettársam
2020. szept. 4. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
94%

Aha, szóval a te lányod “másnál” van a saját édesanyjánál, idegen vendég. Ne nyúlkáljon a hűtőbe. Rendben van.

Ellenben az is, hogy egy VENDÉGET egyedül hagy egy órára mindenféle étel-ital nélkül (nem az éhen halás, hanem a gesztus miatt)?

Ordít a kettős mérce.

2020. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
66%
Ez akkora kamu. :D :D
2020. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 anonim ***** válasza:
95%
Anyoseknal is és a szüleimnel is az a felállás hogy otthon vagyunk, ami jólesik és amennyi jól esik.... Ez lenne az alapm
2020. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/78 anonim ***** válasza:
64%

Ez tutira kamu.

Elmondom neked miért: a legtöbb ember szóba nem állna az anyjával egy ilyen eset után.

2020. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 Kerdesekkel teli ***** válasza:
85%

Annyira utalom az ilyen noket, de komolyan

fontosabb a fsz, mint a sajat vered???

ennyire nem lehetsz szerencsetlen, hogy nem tudod erre a (kiirt) kerdesre a HELYES valaszt


Tobbszor meg merte csinalni..ahjaj

2020. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
94%
egyértelműen a lányodnak van igaza. nem is értem, mit képzel magáról a férjed, hogy egyáltalán úgy kezeli a lányodat, mintha a te házadban nem lenne otthon. egy családtag otthon van bármely családtag házában, ha jó a családi viszony.
2020. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez nem kamu, akkor gondolom az anyuka beköltözött az új pasi házába és eltartottként él nála. Akkor talán elfogadható, hogy az új pasinak nem tetszik, de még akkor is gáz, ahogy lereagálta.

Jól gondoltam kérdező, hogy miért nem a saját lányodat véded meg egy idegen pasival szemben? Csak mert ez tipikusan az az eset, hogy nem mer szólni a kedves anyuka, mert a végén az utcán találná magát...

2020. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/78 anonim ***** válasza:
96%
Egy barátom szokott néha járni hozzánk,bár inkább a párom barátja mint az enyém,de amikor mondom neki,nyugodtan odamehet a hűtőhőz kivenni egy sört..úgy néz rám,mintha bolond lennék:)Ja anyósomnál meg meg kiszolgálhatom magam üditővel ,bármivel.Tesóm néha feljön simán elvan,mondjuk durva is lett volna,amikor ő vigyázott a lányomra,amig mi dolgoztunk a párommal..Nem értem az ilyen eszement embereket..:(
2020. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 anonim ***** válasza:
93%

Meg kerdezed? Az ilyen sz@ralakot ugy vagnam ki, hogy a laba sem eri a foldet (marmint a parod, mielott felreerted)! A lanyod nem egy hajlektalan idegen, aki csak ugy betevedt hozzatok,hanem a GYEREKED!

En tobbet veled sem allnek szoba.

2020. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/78 anonim ***** válasza:
98%
30 éves vagyok de a szüleimnél akkor eszek amikor akarok annyit amwnnyit akarok. A hutobe is benyulok. De ők is amikor ők jonnek hozzánk.
2020. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!