Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akiknek...

Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Mióta nem dolgoztok es a párotok mit dolgozik?


2020. aug. 19. 08:26
 81/98 anonim ***** válasza:
21%
77! Milyen jogon itélkezel?
2020. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
16%

Hol hangzott el bárkitől is hogy 'büszke' mert eltartott, vagy széttette a lábát Isten bocsájtsa meg. Ilyen kommentet én nem olvastam


Tehát a végeredmény: Nem fogadjuk el ha valaki úgymond 'eltartott' és nem akarunk vele azonosulni a saját frusztráltságunk által.

2020. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 anonim ***** válasza:
25%

A kitartottak egyértelműen lenézik a dolgozó nőket, olvass vissza mik hangzottak itt el.

Aki pedig nem a fent említett csoportba tartozik, azt továbbra sem értem, miért veszi magára.


Végig azok butáztak akik nem dolgoztak. Ezt is vissza lehet nézni.

2020. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim ***** válasza:
27%

80: bocsika, de nem. Ti kezdtétek el mártírozni azokat, akik a háztartás és gyerekek mellett dolgoznak.


Az, hogy van ellenvélemény az mitől szűklátókörűség? Elfogadom, hogy mindenki úgy él, ahogy akar, de miért ne lehetne véleményem? Főleg, hogy belelátok ilyenekbe, nem is egybe, az amit előadtok, az a felszín vagy a kb 0,1%-nyi szerencsés eset, de sztem inkább még csak fiatalok vagytok. Illetve az agresszióból és sértettségből süt, hogy zavar titeket, hogy vannak önálló nők, akik férfi nélkül is boldogulnak. Így is lehet élni, ti miért illetitek akkor jelzővel az ilyen nőket? Ja, hogy kettős mérce? :)

2020. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
17%

Nem nézte le senki a dolgozó nőket! Ezt már csak ti képzeltetek be!


Őszintén sajnállak bennetek mert nagyon rosszul látjátok a vilagot és mert mindenkit egy lapon emlegettek! Gondolom az élet más területén is ilyenek vagytok!


A sárdobálást a legelején ti kezdtétek!


Mint írtam olvassatok vissza!


És ne hajtogassátok ugyanazt mert már marha unalmas!

2020. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
0%
25-ös kommentelő indította a vitát!
2020. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
21%

85: sztem egyezzünk ki abban, hogy ti is ugyanazt hajtogatjátok és semmivel nem vagytok jobbak, úgyhogy ne pozicionáld felül magad.


Mindenki élje úgy az életét, ahogy akarja és tudja, ennyi a lényeg. A B oldal végén meg eldől végül, hogy ki hozott jó döntést, ennyi.

2020. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
38%
A veszekedést pont azok kezdték, akiknek meg se kellett volna nyitniuk a kérdést,hiszen nem nekik szól: a dolgozó nők.
2020. aug. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
64%
88, még mindig nem érted, hogy működik a gyk. Nincs behatárolva hogy ki mit nyithat meg és mihez szólhat hozzá.
2020. aug. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
65%

89!


Valóban nincs meghatározva. Az ember intelligenciája a döntő itt. Hozza szól a kérdés? Tud rá válaszolni? Kb annyi értelme van itt neked hozzászólni, mint mondjuk egy ki hogy elte meg a szülést kérdésnél azt válaszolnia valakinek, hogy nem szül, mert utalja a gyerekeket. Ok, van ilyen, de ki kérdezte?

2020. aug. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!