Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akiknek...

Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Mióta nem dolgoztok es a párotok mit dolgozik?


2020. aug. 19. 08:26
 21/98 anonim ***** válasza:
34%
7 éve nem dolgozok, 34 éves vagyok, ferjem munkaja miatt sokat utazunk.. Havi 2500 Euro jön a szamlamra, nem erzem magam kiszolgaltatottnak, sok megtakaritasom van, sajat lakasok, atszamitva kb 20 millio a bankban, arany, bitcoin, stb.
2020. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
31%
A passzív jövedelem is jövedelem utolsó. Így neked is van bevételed, nem csak a férjed pénzére számíthattok.
2020. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
39%

21-es

Neked van bevételed!

2020. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nagyon rendes a férjem. Sose egy rossz szót se tett felém. Nevelem a gyerekünket, viszem a háztartást, intézem az ügyeket. Ha történne valami se lenne anyagi gondunk.


Nem mindenkinek gonosz alkesz, agresszív a férje...

2020. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
50%

24, tudod más nők nevelik a gyerekeket, viszik a háztartást, intézik az ügyeket, ÉS dolgoznak. És nem függnek senkitől. De mondjuk ahhoz ész kell, azt elismerem.

Valaki magától is tudja, valaki meg a nagy pofon után jön rá. (Nem szó szerinti pofont értek ez alatt, mielőtt félreértenéd.)

2020. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
53%

Mi ketten döntöttünk így.

Semmi jogod nincs ítélkezni más felett!


Engem mások nem érdekelnek!

Nem "más" vagyok, hanem "én" én.

2020. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
68%

Sztem pedig az élet egy hullámvasút, és amikor a tetején vagyunk, akkor könnyű elhinni, hogy nem zuhanhatunk a mélybe.


Családi példa: házaspár két gyerekkel, menő vállalkozások több területen, milliós havi bevétellel. Évente többször mentek egzotikus helyekre nyaralni, mindent megengedhettek maguknak, a feleseg nem dolgozott, csak a férj. Jött a válság, olyan területen voltak a vállalkozások, ami a legjobban kitett volt a pénzügyi hatásoknak. Mindenüket elveszítették, az összes megtakarításukat fel kellett bontani, hogy nagyjából talpon maradjanak, emellett még jelzálogot is fel kellett venniük a házra. A férj még többet dolgozott, a feleseg nem, hisz semmilyen képesítése nem volt. A férj addig dolgozott, míg 51 évesen kapott egy szívrohamot, amibe belehalt. Semmit nem hagyott maga után, csak egy özvegyet, 2 gyereket és egy jelzáloggal terhelt házat, plusz kiderült, hogy volt egy szeretője, akinek gyereke született. A család azóta is szegénységben él, a feleség eladóként dolgozik egy boltban és fizeti a jelzálogot.


Így múlik el a világ dicsősége, szoktak erre mondani. A magam részéről soha nem szolgáltatnám ki magam senkinek se, mert sose lehet tudni, mit hoz a holnap és lehet egy napon vége lesz a habzsidőzsinek.

2020. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
32%

25


Fingod nincs miből és honnan van vagyunk, szóval ne hasonlítgass másokhoz!

2020. aug. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
39%

28, köszi, de nem is érdekel :)

Csak az érdekel hogy az én vagyonom az én érdekem, én teremtettem meg magamnak, nem valami pasi akivel eltarttatom magam.

De látszik is hogy kettőnk közül ki a frusztrált.

2020. aug. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
66%

29


Te honnan tudod hogy nekünk miből van vagyonunk?

Én ezelőtt mit dolgoztam? Mit és mennyit hoztam ebbe a házasságba? Milyen szakmám van?


Nem ét kötöttem bele másba, nem velem van a gond!


Érthetetlen embernek bármit írhatok ha nem fogja fel!


Részemről ez a téma lezárva!


Válaszoltam a kérdezőnek!

2020. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!