Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akiknek...

Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Mióta nem dolgoztok es a párotok mit dolgozik?


2020. aug. 19. 08:26
 31/98 anonim ***** válasza:
57%
Akik eltartottak, miért vagytok ilyen agresszívek? Ha meg vagytok győződve arról, hogy nektek halálotokig be van biztosítva az életetek, akkor nyugodtan nevetgélhetnétek az itteni kommenteken, ehelyett magyarázzatok a bizonyítványt, hogy milyen szépen éltek és minden rendben van, pénz annyi, mint a pelyva. Csak az kiabál, aki fél :)
2020. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/98 anonim ***** válasza:
36%

30, akkor még egyszer elmondom hogy nem érdekel hogy nektek miből és honnan van vagyonotok.

(Igazán cuki ez a többesszám :))

2020. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/98 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell vitázni, mindenki máshogy él.


De az 100 % ,aki felneveli otthon a gyermekeket, otthon marad mert apa olyan aranyos és megbízható, O sosem lesz olyan, mondja is hogy ne menjek dolgozni,


Na, az fog a legjobban pofára esni.

2020. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/98 anonim ***** válasza:
10%

19!


Minden általánosításra ugrok.

2020. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/98 anonim ***** válasza:
33%

"24, tudod más nők nevelik a gyerekeket, viszik a háztartást, intézik az ügyeket, ÉS dolgoznak. És nem függnek senkitől. De mondjuk ahhoz ész kell, azt elismerem."


Ah, dehogynem függenek. Ugyanuyg függenek a férjüktől, sőt. Olvasgass már itt egy kicsit. Minimálbért keres, anyósnál vagy az anyjánál lakik, apuka xarik a házimunkára, a gyerekkel nem foglalkozik, minden a nő dolga. Kb folyamatos panaszkodás megy az ilyen "egyenrangu" kapcsolatban. Olyan kérdést viszont meg egyet sem láttam, ahol a HTB panaszkodott volna. Valóban, ész kell. Momdjuk nem a minimálbérhez és minden háztartási munka és gyerekneveles melletti szenvelgeshez, ami sokszor itt megy.

2020. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/98 anonim ***** válasza:
65%

Az aranyásáshoz és jól házasodáshoz híresen magas IQ szükséges :D


Sztem felesleges mind a két tábort szidni, aki nem kellően önálló és körültekintő a saját életével és döntéseivel kapcsolatban, az mindenképp szívni fog, függetlenül attól, hogy mártír vagy jól házasodott.

2020. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/98 anonim ***** válasza:
17%

36!


Ha neked aranyásás az, hogy egy hazapar úgy dönt, egyik tagja nem vállal állást, az a te saját szegénységi bizonyítványod. Ezek szerint Michelle Obama is aranyásó volt ugye, hiszen nem volt főállása amig a férje kampányát segítette. Igen, nyilván nulla IQval rendelkezik. De pl az ismerettségi körömben van orvos és ügyvéd is, akik HTB-k. Ők is huyle aranyasók. Ellentetben veled, aki nyilban magasan kvalifikált arufeltolto vagy tesco pénztáros vagy. Ja, tudom, Nasa mérnök.

2020. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/98 anonim ***** válasza:
79%

37-es hátrább az agarakkal, ti hülyéztetek le mindenkit, aki nem háztartásbeliként akarja élni az életét, érre volt válasz, hogy a tietekhez sem kell. Illetve ha végigolvastad volna, én a mártírokat se csípem, akik azon panaszkodnak, hogy a család mellett dolgozni is kell.


A hozzászólásomnak az volt a lényege, hogy mindegy ki hogyan dönt, magának kell viselnie a döntésének következményét és nem másokra mutogatni és hárítani. De ja, legyek tesco pénztáros, ha te ettől jobban érzed magad és megnyugszik a lelked, hogy te jobb ember vagy 🤷‍♀️

2020. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/98 anonim ***** válasza:
33%

Én azt nem értem miért kell beszólni, sértegetni azokat, akik normálisan válaszoltak a kérdezőnek. A másikat miért zavarja, ha valaki úgy éli az életét ahogy akarja? És az ilyen támadásokból vita alakul ki.

Egyiket se akarom bevédeni, de emiatt pl nekem nincs is kedvem már ide írni.

2020. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/98 anonim ***** válasza:
66%

39!


Mert a beszólogatók intelligencia szintje nulla. Eleve a kérdést se tudjak értelmezni, hiszen az konkrétan ez: "Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?" Erre talán 4-5 olyan válaszolt, aki így él vagy élt, a többi jött a ne csináld, nem jó, meg az aranyásós dumával....

2020. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!