Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akiknek...

Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Mióta nem dolgoztok es a párotok mit dolgozik?


2020. aug. 19. 08:26
 51/98 anonim ***** válasza:
26%
Csak annyi, hogy ne sértődjetek meg a jogos kritikán ;)
2020. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
43%
Engem úgymond eltart a férjem 15 éve. Programozó vagyok, dolgoztam egy darabig de az első terhességem után már nem mentem vissza, jobban élveztem a gyereknevelést. Ostoba nem vagyok, a férjem nem cselédnek tart, nincs köztünk emiatt konfliktus. Passzív jövedelmem van 3 ingatlan kiadásából (nem, nem én vettem, szüleimtől kaptam illetve örököltem). Nekünk így megfelel.
2020. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
44%

"Csak annyi, hogy ne sértődjetek meg a jogos kritikán ;)"


Milyen jogos kritikán? Milyen jogon kritizálod azt, aki a párjával egyet érzésben így döntött? Kb annyi jogod van hozzá, mint a szomszéd Mariskának beszólnia neked, hogy ugyan miért szültél vagy nem szültél. Közöd nincs hozza, jogod nincs hozzá.

2020. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
71%

A nők ilyenek :) Rühellik egymást, rivalizálnak és lépten nyomon belekötnek a másikba. Bőven elég a gyerekvállalás témában szétnézni ehhez. Ha szoptat az a baj, ha nem szoptat az a baj, ha egy gyereke van akkor önző, ha háromnál több akkor egy szerencsétlen szülőgép, ha pénztáros akkor egy perspektíva nélküli proli, ha középvezető, akkor egy karrierista pna. Ha ő viszi a hátartást akkor elnyomott, ha a férje csinál többet akkor nőietlen. :)

Lásd ezt a kérdést is, ha férfi tette volna fel ezt a kérdést, hogy ki tartja el a feleségét és mióta, akkor fele ennyi áskálódás nem lett volna és érdekes módon a legtöbben a kérdésre válaszoltak volna.


Megoldás: ne barátkozz nőkkel, a problémáid 90%-a megoldódik :D

2020. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
10%
Köszönöm :)!!!!
2020. aug. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
25%
Majd legyen ilyen nagy szátok akkor is, mikor apu lelép a ropogós huszonévessel ;)
2020. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
66%

56!


Ugyanezt bárki férje megteheti, nem kell ehhez HTB-nek lenni. 😚

2020. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
77%
Igen, és az a nő éli tovább az életét, mert van munkája es saját egzisztenciája ;)
2020. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
66%

Jaja, azért siránkozik itt a többség, hogy apuka baxik tartásdíjat fizetni és egyedül nem tudja eltartani magát meg gyereket a minimálbérből, ugye?

Valahogy egyetlen olyan kérdést se olvastam meg, ahol a HTB siránkozott volna, hogy ott hagyta a férje... Milyen érdekes,ugye?

De amúgy meg nem mindegy neked?

2020. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
31%
Szóval neked a gyakorikerdesek.hu reprezentálja a teljes valóságot. Értem. Hát hülyébb vagy, mint hittem, ki is szálltam :D
2020. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!