Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akiknek...

Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Mióta nem dolgoztok es a párotok mit dolgozik?


2020. aug. 19. 08:26
 71/98 anonim ***** válasza:
17%

66!


Én csak téged sajnállak!

2020. aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 anonim ***** válasza:
41%

67!


Azért , mert nekik nem adatott meg az az élet, és gürcölniük kell! De erre a hülye is rájött!

Figyeljetek meg, engem is betámadnak majd a mártirkodó dolgozó anyucik

2020. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/98 anonim ***** válasza:
62%

Én biztos soha nem élnék így, nem alacsonyítom le magam.

Mellesleg az a legszebb a kommenteket olvasva hogy pont azok proliznak, meg azok nézik le a pénztárosokat, meg a hasonló munkakörben dolgozókat, a DOLGOZÓKAT, akik annyira sem képesek hogy saját bevételre tegyenek szert. Az én szememben még egy Tesco-s polcfeltöltő, vagy egy takarítónő is sokkal többet ér és ezerszer tiszteletreméltóbb mint egy kitartott semmirekellő.

Mert bennük van annyi hogy tisztességesen dolgoznak, mégis őket nézitek le, pedig ők tudják a munkának és a pénznek az értékét. Hasznos tagjai a társadalomnak a kitartottakkal ellentétben.

Valakinek ezeket a munkákat is el kell végezni. Lenézitek őket, de az bezzeg nem tetszene ha üres polcokat találnátok a boltban, vagy ha nem jönne a bejárónő mert büdös lenne neki a munka.

Szokták mondani hogy az kiabál, akinek a háza ég. Hát kiabáljatok csak még oldalakon keresztül :)

2020. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 anonim ***** válasza:
70%

" Mi alapján szapuljátok itt egymást?"


A nők többsége érzelemvezérelte és szűklátókörű, azért nem tudnak elképzelni más életutat a sajátjukon kívül. Példát látsz itt bőven.

2020. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/98 anonim ***** válasza:
36%

Nekem nem fáj, hogy vannak kitartott nők, úgy tűnik, a kitartott nőknek viszont fáj az ellenvélemény és fáj az is, hogy valakinek van annyi esze és rátermettsége, hogy megteremtse magának a férje nélkül is a saját egzisztenciáját.


Már csak azért is vicces, mert azt gondolják, hogy itt mindenki arufeltolto meg eladó, haha :D Nem, tanultam és dolgoztam és most egy kényelmes munkám van, amit otthonról végezhetek, miközben jár bejárónő, akit meg tudok fizetni takarításra és vasalásra, ezért nekem ezzel már nem kell bajlódnom, így egy olyan nő lehetek, aki ugyanúgy üdén várhatja haza a férjét, akinek szellemi és intellektuális partnere is vagyok, nem csak a házicseléd ;)

2020. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 anonim ***** válasza:
29%

Kedveseim egy szóval nem mondtam hogy ez az élet szerencse által adatott meg! Egyszerűen betegségek tömkelege vezetett ahhoz hogy eltartott legyek és boldog. Hálát adok a sorsnak hogy így alakult az életem.

Még egyszer kérlek Benneteket, mielőtt készültök az 'akasztásra' kicsit álljatok meg és gondolkodjatok és ne feledjétek ami a legfőbb erényetek "NŐK" vagytok. Köszönöm.

2020. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/98 anonim ***** válasza:
65%

76-os a te sztorid teljesen más, olvasom az elejétől, kérlek ne vedd magadra. Az, hogy vki beteg lesz, akár nő, akár férfi, egy házasságnak része a másikról való gondoskodás.


Én azt kifogasolom, amikor egy nő azzal próbálja bebiztosítani az életét, hogy nem tesz egy fűszálat sem keresztbe, csak a lábát szét és ettől azt gondolja, hogy ő erkölcsi magasságból beszélhet, mert ő a szent anya és feleség, mikor inkább egy kis észt kellene felszednie, mert annak többnyire híján vannak.

2020. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
80%

Mi sem úgy gondoltuk hogy szerencse. Ennél szerencsétlenebb élethelyzet nem nagyon van mint amikor az ember mástól függ.

Nyilván nem arról beszélünk ÁLTALÁNOSSÁGBAN aki beteg, de ha ez a helyzet akkor nem is értem, te miért veszed magadra, ha nem inged. Azokról a nőkről beszélünk akik büszkék arra hogy valaki eltartja őket, és hogy semmit nem tudtak magukkal kezdeni az életben, a maximum amit elértek, hogy feleségek és anyák lettek, karriert kialakítani viszont kevesek voltak. És még le is nézik azokat akikbe ennél valamivel több ambíció szorult.

2020. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 anonim ***** válasza:
74%
Az én példám: programozó vagyok, mesterszakot végeztem, dolgoztam is, nem vagyok egy ostoba nő. De a gyereknevelést sokkal jobban élvezem, sokkal nagyobb kihívásnak érzem mint bármelyik projektemet. És ha 3-nál több gyereke van az embernek, akkor igencsak messze áll az otthonlét a seggmeresztéstől. :) Befektetéseim vannak, passzívjövedelmem van, de ha nem lenne, akkor is a mi döntésünk, kizárólag a férjemre és rám tartozik. Ilyen is van.
2020. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 anonim ***** válasza:
35%

De miért nem lehet felfogni, hogy ez két ember döntese???


Miért kell folyamatosan sértegetni, lebutázni, ledegradalni azokat, akik így élnek?


Persze hogy támadnak, védik magukat ezek a nők, mert ti annyira szűklatókörűek vagytok, hogy az már felfoghatatlan!



Ki volt aki ezt elkezdte? Tessék az elejétől olvasni!

Nem az aki otthon van!

2020. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!