Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan nők akiknek...

Vannak itt olyan nők akiknek nem kell dolgozniuk mert elélnek a férjeik jövedelméből?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok?

Mióta nem dolgoztok es a párotok mit dolgozik?


2020. aug. 19. 08:26
 61/98 anonim ***** válasza:
44%

60!


Nem írtam ilyet, bár esélyes hogy több valóság van benne mint a te képzeleted szülte "hulye a HTB, csak cseléd, a pasi majd ugyis ott hagyja és nem tud megélni" víziódban

2020. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
21%

Bármelyik kapcsolat bármikor véget érhet. Akár egy harmadik miatt, akár haláleset miatt, akárcsak azért mert másfelé változik a két fél az évek során. Okos ember - legyen az férfi vagy nő - a mai világban nem tartatja el magát mert saját lábon kell állni, önállónak, életképesnek kell lenni.

És akkor még nem is mentem bele az erkölcsi oldalába hogy valaki képes végignézni hogy a párja dolgozik nap mint nap, ő meg csak mereszti a seggét.

És ne gyertek azzal hogy az ingyenélő cserébe intézi a gyerekeket meg a háztartást, mert azt házicselédnek hívják. Egy normális, kiegyensúlyozott kapcsolatban, ahol a felek nem alárendelt-fölérendelt viszonyban vannak egymással, minden teendő és felelősség megoszlik. A pénzkeresés, a gyerek körüli dolgok és a házimunka is.

2020. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
43%

62!


Megegyszer, ez a kapcsolatban élő 2 ember dolga. Amúgy meg hidd el, nem azok élnek így, akiknél apuka 12-16 órás fizikai munkát végez. A seggmeresztes meg megintcsak A fantáziad szüleménye, ahogy az alá és fölérendelt viszony is

2020. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
32%

Két ilyen furcsa párt ismerek. Az egyik esetében az apa újságíró volt, reggeltől estig a szerkesztőségben. Az anya soha életében nem dolgozott, nem is ezen a világon élt, hanem a kis álomvilágában, mindent a férfi intézett, a gyereken és a takarításon kívül. Mikor a férfi megcsalta majd elhagyta a nőt, fogalma sem volt, mihez kezdjen. Egy csekket sem tudott befizetni mert soha nem csinált ilyet, mindent meg kellett tanulnia mint egy tininek, mindezt 45 évesen. Nem tudta fizetni a számlákat, az anyjához járt enni mert nem volt pénze, végül költöznie kellett egy kisebb lakásba. Elment dolgozni a szakmájába (óvónő a végzettsége, de gyakorlati tudása nem volt) és ennyi idősen mindent fel kellett építenie. Szar fizetésért gürcölni nap mint nap, miután hozzászokott a kényelemhez, mert soha nem kellett csinálnia semmit. Közben vadászott valami pasira aki eltartja, de a mai modern világban nagyon ritka aki ezt elnézi. Emiatt minden próbálkozása besült, míg végül talált valami 200 kilós pasit aki járni is alig tud, nőkhöz emiatt nem is volt eddig köze, ő hajlandó eltartani mert örül hogy van valakije. Amúgy sajnálom ezt a nőt mert nagyon jóban vagyunk, de finoman szólva sem ő a legélesebb kés a fiókban.

A másik ilyen pár jelenleg is együtt van, a férfi kamionozik, de nem nemzetköziben, csak bejárós belföldiben. Napi 15-17 órát dolgozik, teljesen kivan idegileg, a felesége kihasználja mert utál dolgozni, hercegnőnek nevelték. A férfi meg hozzám próbálkozott jönni vigaszért. Aztán ment máshoz. A lényeg hogy menekülhessen és legalább egy-két órára megszabadulhasson a rémes életéből.


Szóval ne általánosíts hogy kik élnek így, nekem pl ezek a tapasztalataim. Nem csak annyiból áll a világ amit te otthon a négy fal között látsz.

De mondom, nekem teljesen mindegy hogy ki hogy bssza el az életét, az enyém rendben van, nekem nem lenne pofám eltartatni magam, a többi meg nem izgat. Ahhoz meg jogom van hogy leírjam itt a véleményem és a tapasztalataimat, akkor is ha egyeseknek nem tetszik 🤷‍♀️

2020. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
35%
Draga, 2 ilyen párt ismersz, ebből vontad le a következtetést. Hidd el, én nem kettőt, hanem legalább 22-t tudnék így hirtelen megnevezni. De hagyjuk, agyilag gyenge vagy hozzá, hogy felfogd, NINCS KÖZÖD MASOK ÉLETÉHEZ. Vita vége, szia
2020. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
19%

Látom hogy nagyon frusztrálttá és agresszívvé tesz az ingyenélő lét.

Szar lehet neked. Veszekedni jársz a gyk-ra, nem tudod elfogadni és tiszteletben tartani hogy nem mindenki úgy gondolkodik mint te, mindenkire ugrassz oldalakon keresztül, aki a tiédtől ellenkező véleményt mer megformálni. És azt sem tudod milyen jóleső érzés szabadnak, függetlennek lenni, és így élni kiegyensúlyozott kapcsolatban.

És hogy milyen jó érzés megdolgozni valamiért, a saját munkádnak a gyümölcsét élvezni, nem valaki másét.

Sajnállak, de meg is értem a frusztrációidat. Oltogass csak tovább, ha neked ettől jobb. Komolyan, rólam lepereg mert én rendben vagyok.

2020. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudjatok de egy film jutott eszembe ahol elhangzik ez a mondat: "Könyörgöm akasszuk fel".


Tényleg nem tudtok olyan helyzetet elképzelni ahol a nő igenis otthon van és boldog így? Közös döntés eredménye. Nem származik ebből hátránya, sőt ez az ő teljes élete és így érzi magát boldognak? A párja is így boldog és a gyermekek is?

Mi a gond ezzel? De tőlem lehet a nő gyermek nélküli is akkor sem értem mi a gond? Mi alapján szapuljátok itt egymást? Mi értelme? Nem a ti életetek, miért mondtok véleményt? Csak a kérdésre kellet volna válaszolni és akkor én befogtam volna a számat.

Köszönöm hogy elolvastad. :)

2020. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
68%
De, el tudjuk képzelni, biztos boldog, viszont ez egy illékony boldogság.
2020. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
27%

66!

Drága csillag, még az első oldalon leírtam hogy éltem így. Segítek, ez múlt időt jelent. Nem voltam, nem vagyok és nem is leszek ingyenélő, bármennyire is fáj ez neked. Nem, nem vagy rendben kicsit sem, mert te vagy az, aki oldalakon keresztül fantáziál egy helyzetről, amiben sosem élt, amit más hallomásból vagy a saját kis álmaibol ismer.

2020. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:
35%
Nem a prolikból meg az ügyetlen csődbe ment vàllalkozókbol kellene kiindulni.... kedves általánosítók.
2020. aug. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!