Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a gyereketek egyik leendő iskolatársa leszbikus szülők gyereke?

Figyelt kérdés
Ugye áprilisban volt a beiratkozás, akkor a kislánynak csak a biológia anyja jött el. Aztán a leendő tanítónővel beszélgettem és nagyon meglepődtem, mert említette, hogy a gyereket 2 nő neveli és hogy reméli, nem lesznek ebből majd problémák az osztályközösségben. Múlthéten pedig egy ismerősöm, akinek a gyereke szintén oda fog járni, szervezett egy programot, hogy néhány kisgyerek az osztályból megismerkedjen egymással stb. Elhívták a kislányt is és az anyja vitte, az anyja élettársa meg ment érte. Ez számomra annyira felfoghatatlan, mert nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlen emberek, majd kíváncsi leszek, hogy fogja a kislány elmagyarázni, hogy ki az apja, mikor ilyen téma lesz a suliban, meg egyáltalán. Az anyja egy topmodellnek kinéző valaki, a gyerek másik anyja vagy hogy nevezzem meg kb egy 30-as évei elején járó kamasznak kinéző nő. Én nem tudom ezt tolerálni és mélységesen ledöbbent, hogy pont az én kisfiamnak kell majd látnia, ahogy a 2 nő megy a kislányért, meg szerintem ez eleve rossz példa az osztálynak. Nagyon gonosz vagyok emiatt vagy ti is így viszonyulnátok ehhez? Mert én nagyon fel vagyok háborodva, legalább íratnák be valami magániskolába, ne egy rendesbe.
2010. aug. 4. 16:46
 121/135 A kérdező kommentje:
És szerintetek az nem durva, hogy ha a gyerek látja, hogy az anyjáék egy hálószobában vannak, egy ágyban? Én el nem tudom képzelni, merre fog annak a gyereknek fejlődni a személyisége. Egy idő után meg majd azt sem érti, hogy a többi gyerek miért rajzol anya mellé aput rajzórán, miért nem szintén anyut.
2010. aug. 6. 23:47
 122/135 anonim ***** válasza:
81%

Miből gondolod, hogy egy szobában, egy ágyban alszanak? Osztályfőnök mesélte?


Ahhoz, hogy rendben legyen a szexuális életük, nem feltétlenül kell egyágyban aludni.

2010. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/135 anonim ***** válasza:
2%
Iszonyú álszentek egyesek. Most pártolják, hogy ez fasza meg természetes dolog, holott fényévekre van minden természetes dologtól és törvényesen leszbikusok nem is fogadhatnak örökbe. Másrészről egyszerűen azt is hihették volna, hogy barátnők, mert szoktak barát barátok is együtt lakni, de nyíltan leszbikusként kezelték őket, az osztályfőnök is tudott róla, tehát már most nagy dobra volt verve. Marha diszkrét mi? Én a kérdező helyében elvinném onnan a gyerekem, nem érdekel egyesek mit gondolnak, egy gyereknek apja van és anyja, nem két anyja.
2010. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/135 anonim ***** válasza:
100%
Arra fogadok,hogy az ilyen sose változik meg,hiába száz virtuális fenékbe rúgás,mert ezt otthonról hozta őt igy nevelték,már tehát a gyerekét is igy neveli majd.Tehát fenékbe rúghattok engem is párszor mert szerintem tuti nem fog változni a véleménye,és szerencsétlen gyerekéből egy előítéletes korlátolt földfözragadt minden ami más vagy új azt lenéző emberkét nevel majd.
2010. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/135 anonim ***** válasza:
0%
Miért előítélet az, ha valaki általánosan elítéli az ilyen dolgokat? Ez nem előítélet, hanem egyszerűen nem fér bele a normálisba nála.
2010. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/135 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elitélni azért mert szerinte nem normális vagy mert tabu.Istnem nagyanyám idejében is volták leszbikusok már,és miért kéne elitélni azt ami normális a szeretet normális,akkor nem mindegy h heteró vagy épp leszbikus adja?ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ fáj ,amúgy heteró vagyok,csak vannak barátaim akik nem heterók,de attól még ugyanolyan embereknek tartom őket mint magamat.
2010. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/135 anonim ***** válasza:
100%

19:51 vagyok, 10:32-nek abban osztom a véleményét, hogy nem értem, mi a fracért kellett ezt eddig is ekkora nagy dobra verni?

Mi a francért keverte be az osztályfőnök a kakit?????


Az egyik hozzászólásomban és azt magyaráztam, hogy ha az osztályfőnök nem keveri be a sz@rt, valószínűleg a szülők sem veszik észre, mi a helyzet...

És szent lenne a békesség.


Amúgy meg nem vagyok álszent. sokkal jobban zavarna, ha kábítószeres, vagy alkoholista szülők gyermekeivel járna együtt az enyém.

Sőt, le lehet szólni, de az is zavarna, ha olyan gyerekkel járna egy osztályba, aki valamilyen putriból jött, nem tisztálkodik rendszeresen, csúnyán beszél, mert ezt hozta otthonról. Szerintem értitek, mire gondolok.


De a diszkrét homoszexuálisok nem zavarnak -amíg nem a gyerekem előtt tapizzák egymást, és amíg nem mesélgeti a suliban a kislányuk, hogy otthon miket csinál egymással a két anyuci. -de mivel a két anyuci nem ellensége a saját gyerekének, vélhetően vannak olyan intelligensek, hogy kellően diszkrétek.

Az osztályfőnöknek elmondták, persze, kel, hogy az ofő ismerje a gyermek hátterét.

Megint csak oda lyukadok ki, hogy ebben a kérdésben AZ OSZTÁLYFŐNÖK A LEGNAGYOBB PRIMKÓ!!!

hA MÁR EGYSZER íGY BEKEVERTE A SZ@RT, ENNYIRE PRIMITíV, HOGY A LESZBIKUSOK HÁTA MÖGÖTT SUSMOROG A SZÜLŐKKEL, GYAKORLATILAG A SZÁJUKBA ADVA A SAJÁT VÉLEMÉNYÉT, AKKOR INKÁBB HíVOTT VOLNA ÖSSZE EGY SZÜLŐI FÓRUMOT, AHOL NORMÁLISAN KIBESZÉLHETTÉK VOLNA A SZÜLŐK A KÉTSÉGEIKET.

mILYEN OSZTÁLYFŐNÖK AZ ILYEN??????

a PARASZT OFŐ MIATT VINNÉM EL A GYEREKEMET EBBŐL A SULIBÓL, ÉS NEM A LESZBIKUSOK MIATT.


Bocs, a kislányom nyomta meg Caps Lock-ot, már nem akarom újra írni.

2010. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/135 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te reménytelen eset vagy. csak bízni tudok benne, hogy a többi szülő nem ilyen ostoba, szemellenzős tyúk mint te.
2010. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/135 anonim ***** válasza:
100%

"És szerintetek az nem durva, hogy ha a gyerek látja, hogy az anyjáék egy hálószobában vannak, egy ágyban?"


Miért, a fiad részéről nem durva, hogy egy ágyban fekszel a férjeddel? Egy gyereknek nincsenek szexuális vágyai. Ha ilyet lát, akkor nem azt fogja gondolni, hogy na most ****


"Én el nem tudom képzelni, merre fog annak a gyereknek fejlődni a személyisége. "


Miért, szerinted hova fog fejlődni? Ha heteroszexuálisnak született hiába leszbikusok nevelik, ő úgy is a férfiak társaságát fogja keresni.


"Egy idő után meg majd azt sem érti, hogy a többi gyerek miért rajzol anya mellé aput rajzórán, miért nem szintén anyut."


Miért kell ennyire lebecsülni a kislányt? Ne haragudj, de ahogy fogalmazol, az borzalmas. Mi az, hogy nem értené? Szerintem több IQ-ja van neki 6-7 évesen, mint neked meglett nő létedre.

Szerinted azok a gyerekek, akiket egyedül nevel a szülő az se érti majd miért rajzolnak anyuka mellé apukát, mert neki nincs?



Kérdező, te olyan sötét vagy, hogy a negró vagy egy néger fallosz szó szerint vakító fehérséggel világít a szádban.

Borzasztó milyen emberek vannak.

2010. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/135 anonim ***** válasza:
100%

Megszakadok a röhögéstől,mekkora primitív már ez a nő! :)

Szeretnél te olyan lenni,mint a kislány anyja,képzelem milyen lehetsz,ha még erre is irigy vagy!

A másik meg,hogy lehet,hogy te is boldogabb lennél egy nő mellett,mert most így a férjed mellett nagyon frusztráltnak tűnsz :P

Még a szexuális életüket is irigyled?Gondolom.:P

Régen volt már valami,mi?Menj inkább törődj az uraddal,meg a gyerekeddel,a tökéletes családdal,ahelyett,hogy másokat pocskondiázol! :P

H*ülye gyík.

2010. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!